ne-ka iğneli epilasyon merkezi

Konusu 'İğneli Epilasyon' forumundadır ve cerenicious tarafından 18 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Ocak 2010
    Konu Sahibi : cerenicious
  1. cerenicious

cerenicious Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar aranızda bu merkeze giden varmı? internet sitelerinden ve telefon görüşmelerimden cok konularına hakim göründüklerini söyleyeyim. Ama birebir gidip denemiş olanınız varmı acaba?

2. 19 Ocak 2010
  3. dimitrina

dimitrina pamuktan kalbin solmadan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben gitmistim nisantasindakine, cidden cok iyiler ve hatta igneli epilasyonu sanirim turkiye'ye getirende onlar. simdi adini hatirlayamiyorum ama eger nisantasindakine gidersen, oranin sahibine yaptirmani oneririm. iclerinde en deneyimlisi ve en iyi yapan o. en iyi sonucu o bayandan almistim. tavsiye ederim.

4. 19 Ocak 2010
  5. mulberry

mulberry Çok şükür Allahım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende oraya gitmiştim geçen sene. arkadaşım oranın sahibine gidiyor hala. ama ben oradaki başka bir bayana gitmiştim. çünkü fiyatları farklı oluyor sahibiyle orda çalışanların yağtığı epilasyonun.

hay Allah yaa
    bende hatırlayamadım kadının adını şimdi kafama takıldı

6. 19 Ocak 2010
  7. leylaq

leylaq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bahsettiginiz yerin internet adresi var mi bana özelden gönderirseniz sevinirim

8. 19 Ocak 2010
  9. cerenicious

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bu ne-ka bikaç kuşaktr süren bi merkez. ben mesela bgn bakırköydeki şubelerine gittim orada esin hanım var o nişantaşında başta bulunan rengin hanımın annesiymiş. Memnun kaldım ben. Dün telefonla görüştüm nişantaşı şubesiyle de orada sahibi ile dier hanımlar arasında 80 liralık fark oldugu söylenmişti bana. Bi dahakine yakın oldugu için orayı tercih ederim belki, sizin rengin hanım olmasa da su hanım da iyi yapar diyeceğiniz biri varmı o şubelerinde?

10. 19 Ocak 2010
  11. cerenicious

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    mulbery sen mesela kime yaptırmıştın? o hanımlar da deneyimli olmuyormu mesela rengin hanım (oranın sahibi) onlara da bu işin inceliklerini öğretiyodur diye düşünüyoum?
    leylaq cım google da ne-ka diye ararsan neka güzellik gibi bişey çıkıyor 3ya da 4. sırada fln

12. 19 Ocak 2010
  13. b_bahar

b_bahar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    inanmıyorum ammada inanmışsınız ya iğneli epilasyonu onlar getirmedi türkiyeye eminmnisinizde bu tür bilgileri burda paylaşıyorsunuz bi kere şubede olsa çok tutarsız bir işletme nasıl olur şubede ayrı fiyat yada şu yapan ayrı diğer yapan farklı fiyat alıyor diye doktormu bunlar uzman yada profösör farkı alıyolar sanki bence saçma müşteriye göre fiyat veriyolar insanlarda bi güzel inanıyorlar bu tür kişilere burdada bir güzel reklamlarını yapıyorlar ihtiyaçları yoksa niye reklam yapıyorlar demekki artık müşterileri yok reklama ihtiyaçları var ehhh dikkatinize arkadaşlar bu konuları bi düşünün derim

14. 19 Ocak 2010
  15. b_bahar

b_bahar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bence bir işyerinde tek fiyat olmalı ben kız arkadaşımla iş görüşmesine gitmiştim kadın diploması olmadığı halde kızı bu tür işlerde eğiteceğini 2 ay içinde müşteriye sokacağını söyledi o zaman yıllarını veren uzmanlar ne oluyor sorarım size

16. 20 Ocak 2010
  17. dimitrina

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet ben de fiyat farki coktu diye hatirliyorum...seneler once gittigim icin, calisanlarin adini hatirlayamiyorum, zaten degismistir buyuk ihtimalle. ben lazerli epilasyonu da arastirmani tavsiye ederim sahsen cunku igneli epilasyonu oldukca acili bir yontem. aciya dayanirim diyorsan sorun yok tabii :)

18. 20 Ocak 2010
  19. dimitrina

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben turkiye'ye onlar kesinlikle getirdi diye bir sey demedim, sanirim dedim.
    tecrubeme dayali bir yazi yazdim (konuyu acan arkadasimizin da paylasim istegi buna yonelik), reklam amacli bir sey demedim. :kahve:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.