Ne kadar "Issız"sınız?

Konusu 'Testler' forumundadır ve Lyre tarafından 23 Ocak 2009 başlatılmıştır.

23 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Lyre
  1. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
  2. 23 Ocak 2009
  3. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ıssız Olmak İçin Fazla Sosyal
    Siz tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan insanısınız. Yalnlızlık hiç bir zaman sizin tercihiniz olamaz. Bir ortama girdiğinizde illa ki sohbet edecek birilerini bulur, insanlarla kaynaşır ve kendinizi kısa sürede sevdirirsiniz. Sizin bu rahat tavırlarınız karşınızdaki insan çekingen biri bile olsa sizinle kolaylıkla iletişim kurabilir. Bu yüzden bir çok insan sizin yanınızda kendini rahatça ifade eder ve sizinle vakit geçirmekten keyif alır. Hatta etrafınızdaki çekingen arkadaşlarınız cesaret edemedikleri bir girişimde bulunacaklarında ya sizden akıl alırlar yada sizin de yanlarında olmanızı isterler. Kısacası siz ıssız olacak son ‘ada’sınız. süprizzzzz

Son düzenleme: 23 Ocak 2009
  4. 23 Ocak 2009
  5. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ee kimse yapmadımıı tesif ederim :dilcikar:

6. 23 Ocak 2009
  7. 83papatya

83papatya Guest

Issız Olmak İçin Fazla Sosyal
    Siz tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan insanısınız. Yalnlızlık hiç bir zaman sizin tercihiniz olamaz. Bir ortama girdiğinizde illa ki sohbet edecek birilerini bulur, insanlarla kaynaşır ve kendinizi kısa sürede sevdirirsiniz. Sizin bu rahat tavırlarınız karşınızdaki insan çekingen biri bile olsa sizinle kolaylıkla iletişim kurabilir. Bu yüzden bir çok insan sizin yanınızda kendini rahatça ifade eder ve sizinle vakit geçirmekten keyif alır. Hatta etrafınızdaki çekingen arkadaşlarınız cesaret edemedikleri bir girişimde bulunacaklarında ya sizden akıl alırlar yada sizin de yanlarında olmanızı isterler. Kısacası siz ıssız olacak son ‘ada’sınız.

8. 23 Ocak 2009
  9. 83papatya

83papatya Guest

Yaptım arkadaşım teşekkürler:))....

10. 23 Ocak 2009
  11. Lyre

Lyre TuğçEgehan Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    rici ederim :)

12. 23 Ocak 2009
  13. semuxsx

semuxsx Güle Aşık Bülbül Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    88
    Issız Olmak İçin Fazla Sosyal
    Siz tam anlamıyla sosyal ortamların aranılan insanısınız. Yalnlızlık hiç bir zaman sizin tercihiniz olamaz. Bir ortama girdiğinizde illa ki sohbet edecek birilerini bulur, insanlarla kaynaşır ve kendinizi kısa sürede sevdirirsiniz. Sizin bu rahat tavırlarınız karşınızdaki insan çekingen biri bile olsa sizinle kolaylıkla iletişim kurabilir. Bu yüzden bir çok insan sizin yanınızda kendini rahatça ifade eder ve sizinle vakit geçirmekten keyif alır. Hatta etrafınızdaki çekingen arkadaşlarınız cesaret edemedikleri bir girişimde bulunacaklarında ya sizden akıl alırlar yada sizin de yanlarında olmanızı isterler. Kısacası siz ıssız olacak son ‘ada’sınız.
    benim sonucumda bu çıktı yerimseniben beni tanıyan arkadaşlarımda acaba hakkımda böylemi düşünüyorlardır :sm_confused:

14. 23 Ocak 2009
  15. *toprak*

*toprak* ölümden başkası yalan... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle böyle güzel bir anket için teşekkürler
    benim ıssızlığımda melankolikmiş öğrendim:))

Melankolik Issız
    Hangi ortamda olursanız olun siz kendi kendinize bir melankoli yaratmayı başarıyorsunuz. Siz bu buğulu dünyadan adeta keyif alıyorsunuz ama bunu gerçekten bilinçli yapıyorsunuz. Aslında insanlar tarafından aranılan, bir çok ortamda bulunması istenilen birisiniz, çünkü bir çok insan sizin içinizdeki ‘iyi’ ve ‘temiz’ kişiliği görüp sizinle olmaktan dolayı kendilerini huzurlu hissediyor ama siz yine de bir şekilde sosyal ortamlara girerken kendinize dünyayı dar edecek kadar sıkıntı yaşatıyorsunuz. Yakın arkadaş çevrenizle ne kadar rahatsanız yeni kişilerle bir o kadar huzursuzsunuz. Bu tür kalabalık ortamlarda içinizden bir ses “kaç git uzaklaş burdan evinde yalnız ve huzurlu otur, burada ne işin var” diyor. Ama siz bu iç sese kulak vermeyin.

16. 23 Ocak 2009
  17. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    ben de yaptım ben de derin ıssızmışım...

Derin Issız
    Kendinizi çok yalnız hissediyorsunuz, en kalabalık ortamlarda bile kendi dünyanıza çekilip yalnızlığınızı yaşıyorsunuz. Bu kadar ıssız olmak tamamen sizin tercihiniz. Diğer insanlar sizin enerjinizi tüketiyorlar gibi hissediyorsunuz ama bu gerçekten bir yanılsama. Bazı insanlar, sohbetleriyle, problemleriyle veya tamamen farklı hayat anlayışlarıyla sizi yoruyor olabilirler ama her insandan öğrenebileceğiniz bir şeyler olduğunu unutmayın. Yaşadığınız bazı kayıplar veya üzücü bir takım olaylar sizi bu yalnlızlığa sürüklemiş olabilir ama kısa sürede bu melankolik ruh halinden çıkmalı ve insan içine karışmalısınız.

18. 24 Ocak 2009
  19. DeNizLeRpReNsEsi

DeNizLeRpReNsEsi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.s.a.s.Issız Olmak İçin Fazla Sosyal

tşkler bu test için arkadaşım. siteye yeni üye oldum çok hoş bi site a.s.