Ne Kadar Zamandır Tedavi Oluyorsunuz?

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve ezel.nal tarafından 13 Şubat 2009 başlatılmıştır.

13 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ezel.nal
  1. ezel.nal

ezel.nal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar biz 8 ay uğraştıktan sonra doktora gittik. 31 yaşındayım. 7 aydır da tahlillerle uğraşıyoruz. Geç kaldık diye kendime çok kızıyorum. Sizler ne zaman doktora başvurdunuz. Tedaviler ne kadar zamanda olumlu sonuçlanır ki. Hep ya hiç olmazsa diye düşünüyorum. Kafayı yicem.

2. 23 Mart 2009
  3. nergis55

nergis55 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    11 aydır uğraşıyoruz benimde yaşım 29. Eşimin morfoloji sorunu var. Bi daha ki ay doktora gidicez .Çünkü doktor 12 ay normal yolla bi deneyin sonra tedaviye başlayalım dedi.Yumurtlama takibi falan

4. 23 Mart 2009
  5. nilos1981

nilos1981 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar, biz ilk 8 ay önce sperm testi yaptırdık eşimin sayı ve hareket sorunu vardı, varikosel teşhisi kondu ve 6 ay önce eşim ameliyat oldu. ama pek düzelme olmadı. zaman kaybetmek istemedik şu an tüp bebek tedavisine başladık. benim yaşım 27 eşimin 33.

6. 24 Mart 2009
  7. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende 2,5 senelik evliyim 8 aydır uğraşıyoruz eşimde hareket azlığı ve morfoloji sorunu var varikosel çıktı ameliyat oldu beklemedeyiz ben 24 eşim 28 yaşında.bende geç kaldığımızı düşünüyorum keşke en başta kontürellerimiz yaptırsaydık boşuna korunmazdık ama her işte bi hayır vardır arkadaşlar biizm bilmediğimiz bi sebep vardır hep kendinizi teselli edecek sözler bulun yoksa çok üzülürsünüz olsaydı belki hasta olacaktı olsaydı belki hayırsız olacaktı Rabbim vermediyse bi bildiği var deyin.inş en yakın zamanda bizde kavuşacaz meleklerimize bi bebek görünce gözü yaşlı bakmayacağız hamile haberlerini duyunca ağlamayacağız adet gününü yumurtlama günlerini hesaplamadan bizde yaşayacaz az kaldı kızlar

8. 25 Mart 2009
  9. sedoshi

sedoshi Guest

Canım inşallah dileklerin olur:Saruboceq::Saruboceq: hepimiz için:Saruboceq::Saruboceq:

Bizdede aynı sorunlar mevcut benim eşim 1,5 sene önce varikosel ameliyatıda oldu ama bir işe yaramadı ne yazıkki:çok üzgünüm::a015:

Ben 29 yaşındayım eşim 45 yaşında..Bugün tedaviye start verdik..bakalım ne olacak hayırlısı..

Acaba hemen tüp bebeğemi baş vursaydık diye düşünmektende alamıyorum kendimi doğrusu..

10. 1 Nisan 2009
  11. umudaMerhaba

umudaMerhaba Rabbim meleğimi nasip et Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşlar ben 2 yıllık evliyim bir yıldır tedavi sürüyo eşimde azosperm var yani sperm sıfır yakında microtese olcak bakalım inşallah bu uğurda emek harcayan herkes karşılığını alır iyi geceler

12. 2 Nisan 2009
  13. nilos1981

nilos1981 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hakkınızda hayırlısı olsun canım..
    inşallah olumlu sonuç alır ve bebeğinize kavuşursunuz..

14. 2 Nisan 2009
  15. EU3

EU3 Guest

7ay Çokdauzun bı zman deĞıl canımda ne tahlılıymıŞ onlarÖle 7aydır bıtmemıŞ

16. 7 Nisan 2009
  17. ukla

ukla Come back.. Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    2 yıllık evliyim, evlenince sadece 2 ay korunduk sonra bıraktım ozamandan beri deniyoruz ama tedaviye başlayalı 4 ay oldu (dr kontrolünde) eşim FMF hastası olduğu için sayımız düşük vitamin ve çinko kullanıyoruz yanı sıra keçi kürü uyguluyorum. bende de sürekli kist oluştuğu için sorunumuz iki taraflı bu ay aşılamaya geçtik tedavi sürecindeyiz. Allah hepimize en kısa sürede sağlıklı evlatlar nasip etsin.

18. 9 Nisan 2009
  19. bosna

bosna Allah'a emanet ol bebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba arkadaşlar,
    Biz de 4,5 yıllık evliyiz, 11 aydır korunmuyoruz. ben 29 yaşındayım, eşim 34. Geçen ay eşimin spermiyogramı yapıldı, hareketlilik ve morfoloji düşük çıktı. Ürolog vitaminler verdi, diğer yandan da keçiboynuzu kürü ile sebze, meyve, yağlı tohum ağırlıklı beslenmeye yöneldik. Bu şekilde en az 3 ay daha devam edin dedi doktor. Dün yeni bir test daha yaptırdık, çok az da olsa düzelme var değerlerde. Doktorun dediğini dinleyip 3-4 ay daha sabredeceğiz sanırım alternatif tedavilere başlamak için.
    Allah hepimize hayırlısıyla, sağlıklı evlatlar nasip etsin.
    Sevgiler,

Son düzenleme: 9 Nisan 2009