Ne kadardır istiyosunuz,Ne kadarlık evlisiniz...........

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve filizim tarafından 29 Haziran 2008 başlatılmıştır.

29 Haziran 2008
    Konu Sahibi : filizim
  1. filizim

filizim Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar burada birbirimizi kapsamlı bir şekilde takip edelim..Kaç yıllık evlisiniz?Kaç çocuğunuz var?Ne kadardır çocuk için uğraşıyorsunuz ve hangi yolla bunu deniyorsunuz?(hap ile,normal yolla,aşılama,tüp bebek v.s)
    Takibi biraz zor olcak ama bizim için çok fikir verici olacaktır eminim.Hadi arkadaşlar desteğinize ihtiyacım var...yerimseniben

Son düzenleme: 29 Haziran 2008
  2. 29 Haziran 2008
  3. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    İlk olarak ben yazayım...6 senelik evliyim.5 yaşında bir kızım var ve 2.çocuğu istiyoruz.Yara yaktırdım 3 ay önce..2.5 yıl doğum kont.hapı kullandığım için yumurtalıklar tembelleşmiş.temmuz da klomen ve iğneye başlıycam.Hadi hayırlısı.............[/U]

4. 29 Haziran 2008
  5. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Demekki kalabiliyosun canım sorun yapma kendine..İnşallah güzel haberleri alırız buradan.Benzer durumdaki arkadaşlarla iletişimimiz daha kolay olur sanırım böyle........

6. 29 Haziran 2008
  7. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    İLK BEN OLAYIM BARİ :dance:

8 AYLIK EVLİYİM...ADET DÖNGÜM 25 GÜNDE BİR OLDUĞU İÇİN 9.DENEME AYINDAYIM ( HER AYDAN 5 GÜN AVANTAJLIYIM 8x5=40 GÜN EVLİLİK TARİHİME GÖRE ÖNDE GİDİYORUM...KLOMEN KULLANIYORUM..EVLENDİĞİM GÜNDEN BERİ DÜŞÜNÜYORUM...ZAMANINDA BÜYÜK Bİ AMELİYAT VE BAĞIRSAK TÜBERKÜLOZU GEÇİRDİĞİM İÇİN..SAĞLIĞIM AÇISINDANDA HAMİLE KALMAM GEREKİYORMUŞ..O YÜZDEN TEDAVİME HIZ VERİLİYOR..HENÜZ Bİ SORUN GÖZÜKMÜYOR..1 TÜPÜMDE BİRAZ TIKANIKLIK VAR

8. 29 Haziran 2008
  9. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Hoşgeldiniz arkadaşlar!!!Canım klomenle birlikte iğnede kullanıyomusun?Ve yumurta takibi yapılıyormu?Ben günde 3 defa kullanacağım hapı,adetin 8.günü yumurta takibi yapılacak............

10. 29 Haziran 2008
  11. SUDENAZ222

SUDENAZ222 evli,mutlu,ikiz çocuklu Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    ilk Ilaçli Tedavi Ayim...ovitrelle çatlatma Iğnesi Koldan Yapildi..11.gün Ilk Yumurta Takibine Gittim 2 Adet 16mm Lik Yumurtam Vardi ..o Gün Akşam 8 De Iğnemde Yapildi..tekrar Gitmeme Gerek Kalmadi..şuan Ekstradan Progestan Fitil Ve Estrofem De Kullaniyorum..beklemedeyim Regl Günüme 6 Gün Kaldi

12. 29 Haziran 2008
  13. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    İnşallah alırız mutlu haberi.................

14. 29 Haziran 2008
  15. aaa aaaa..BENDE VARIM ARANIZDA..durun anlatayım.....3 YIL BİTTİ....HİÇ KORUNMADIK....İLK GECEDEN İSTEDİK.....EH BİLDİĞİNİZ GİBİ BUGÜNLERE HİÇ Mİ HİÇ TUTTURAMADAN GELDİK......KLOMEN+PREGNYL 2.DEFA KULLANILDI....RÜYAMDA BİLE GÖRMÜYORUM...İLK İĞNEDE GECE RÜYAMDA KOYUN OTLATMIŞTIM DA HAMİLELİĞE DELALETTİ...SEVGİLERİMLE...

16. 29 Haziran 2008
  17. sema3455

sema3455 yoğun yorgun uykusuz... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba kızlar. ben 8 aylık evliyim.evlendiğimden beri istiyoruz.pko var bende.tedavide 2.ayım. ilk ay klomen kullanıp pregnylle çatlatma yaptık.21mm 1 taneydi.tutmadı.ikinci aydayım klomen perşembe bitti.son adet tarihim 19haziran .salı doktor randevum var .yumurtacıklarıma bakıcaz büyümüşlermi diye?bu ay da klomenle olmazsa ovulasyon iğnelerine başlıcaz.ama inş bu ay hepimix hamiş kalıcaz da bi daha hiç uğraşmıcaz

18. 29 Haziran 2008
  19. jenefer1983

jenefer1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar merhaba bende üç yıllık evliyim ve hep istedik bebeği ama geçen sene üç aylık tedavi sonucu hamile kalmıştım:KK43: ama bende kan pıhtılaşması varmış o yüzden düşük yaptım tekrara ,ilaca başladım ve bitti 8 temmuzda inş adet görmezsem :) bakalım hayırlısı allah herkeze hayırlı eli ayağı düzgün bir evlat nasip etsin hepinizi öpüyorum kızlar :1hug: