Ne marka süt saklama poşeti kullanıyorsunuz??

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve pamukprensler tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : pamukprensler
  1. pamukprensler

pamukprensler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar.hangi marka süt saklama poşeti kullanılmalı .net te ucuz ama bilmediğim markalar var tedirgin oldum.bi de sizin buzdolabınız nasıl benimki iki kapılı ama nofrost değil.buzlanma yapıyor, açıkçası korkuyorum uygun olup olmadığından.siz neler yapıyosunuz.lütfen bilgi verin....:içelim:

2. 31 Mayıs 2010
  3. pamir

pamir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende madela süt saklama poşeti almıştım ama hiç kullanmadım sanki niye aldıysam.çünkü sağdığım sütü en geç 2gün içinde tüketiyom yani buzdolabının altında saklıyom dondurmuyom.sonra süt saklama kabı aldım madela 10lu çok işimi gördü aylardır kullanıyom deforme olmadı.poşetler gibi kulan atta değil yıkıyabiliyosun.bu arada eğer dondurucuda uzun süre saklamıyosan neden poşet alıyosun ki kullanımı daha zor.madelanınki saklama kabları genelde diğer biberon başlıklarıylada uyumlu oluyo biberon olarakta kullanabiliyorum.

4. 31 Mayıs 2010
  5. pamukprensler

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben şu an evdeyim işe 2-3 ay daha başlamamayı düşünüyorum.oğlum az emmeye başladı hem süt üretiminin artması hemde ilerde kullanabilmek için sağıcam.en azından ek gıdaya başlayınca inek sütü yerine kullanırım diyorum çünkü 1 ay sonra 4. ayda ek gıdaya başlıycam.ama korkularım da var.....yani ne yapacağımı bilmiyorum açıkçası....

6. 31 Mayıs 2010
  7. sezince

sezince Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben spectra kullanıyorum ve çok memnunum.

8. 2 Haziran 2010
  9. pamukprensler

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende spectra siparişi verdim çok teşekkür ederim arkadaşlar..