Ne Mutlu Türküm Diyene...!!!!!

Konusu 'Tebrik, Teşekkür Ediyorum /:)' forumundadır ve deryacaa tarafından 11 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : deryacaa
  1. deryacaa

deryacaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    Şuan hala devam eden doğudaki operasyona ve askerlerimize tam destek hep destek için bir Türk vatandaşı olarak teşekkürü bir borç biliyorum ve operasyonda görevli bütün ana kuzularına sonsuz teşekkür ediyorum.Allaha emanet olun şanlı mehmetçiklerim..Sayenizde şehitlerimizin kanı yerde kalmıyor.Unutmayın ki Türk halkı hep yanınızda.Vatanımı hainler asla ve asla bölemeyecek buna izin vermeyeceğimize namusumuz ve şerefimiz üzerine and içerim...:nazar:

2. 11 Mayıs 2008
  3. deryacaa

deryacaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    Hadiii arkadaşlar en azından desteğimizi burda gösterelim bari.Tek yürek olmalıyız her zaman.Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ediyoruma.s.

4. 11 Mayıs 2008
  5. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    rabbim aslan mehmetçiğimizin yanında olsun
    hainleri kahr ve perişan etsin

6. 12 Mayıs 2008
  7. ngs2007

ngs2007 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    TÜRK MİLLETİNİN GURURU VE GÜVENCESİ KAHRAMAN TÜRK ORDUSU.DÜNYA DURDUKÇA GÜCÜNÜZ DAİM OLSUN.
    ORDUMUZUN GÖSTERDİĞİ BAŞARI VE HASSASİYETİ KUTLUYORUM....MEHMETCİĞE VE KOMUTANLARIMIZA TEŞEKKÜRLER...KALBİMİZ SİZİNLE....

8. 12 Mayıs 2008
  9. deryacaa

deryacaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    Yazık verilen destek korkunç derecede yok.Bumudur ülke bütünlüğü????????
    Madem elimizden birşey gelmiyor bari böyle destkeleyelim ülkemizi ama üzücü bi katılım var.İşte türkiye gerçeği:çok üzgünüm: Büyük kişilik Önde liderimiz Mustafa Kemal Atatürk NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE Demiş ama.Ne yazık ki insanalrımız bu kadar duyarlı değiller.Magazin programlarına destek desek bu sayfa dolar taşardı.Arkadaşlar TÜRKİYE için bütünlüğümüz için haydi elele askerimize polisimize tam destek olma zamanı.Bu kadar üyeyiz burda sayfayı açıp okumuşlar defalarca ama tek kelime yazmayacak kadar ülkemiz değersizmi askerlerimiz operasyonda ne zorluklarla çatışıyor bölücü terörle kimin için bizler için.Eğer yatağınızda rahat uyuyor dışarda rahat rahat geziyorsanız unutmayın ki askerlere ve polislere bir teşekkür borçlusunuz bunu çok görmeyelim lütfen. ASKER- POLİS- TÜRK HALKI ELELE LÜTFEN!!!!......:nazar:

10. 15 Mayıs 2008
  11. deryacaa

deryacaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    Yazık diyorum sadece koca siteden çıkan desteğe baktıkça utanıyorum.Bakıyorumda gereksiz bir çok konuda insanlar peşinden koşuyor ama iş ülke korumaya gelince çıka çıka 3-5 insan çıktık.Atatürk ülkemizi emanet ettin gençliği görse utanç duyardı.Yazıklar olsun.Destek çıkan sevgili arkadaşlar sonsuz teşekkürler
    :nazar:

12. 20 Temmuz 2008
  13. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148
    Affet canım gözden kaçırmışım böyle konuda tabii ki ben de askerlarimizi destekliyorum.Ayrıca şu an herkes bir tarafta.haberleri yoktur anlayacağın.K.k üyelerinin bu kadar duyarsız olduklarını sanmıyorum.Gözden kaçmış olmalı..

14. 20 Temmuz 2008
  15. burcukutlu

burcukutlu anne, eş, çocuk, kardeş.. Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    Allah onları başımızdan eksik etmesin .Ordumuza güç kuvvet versin .

16. 20 Temmuz 2008
  17. Lereenim

Lereenim Onur Üyesi Pro Üye

Beğenildi:
    167
    Ödül Puanları:
    353
    Tabiki desteğimiz ölene kadar olacak .Ordusuz bir ülke düşünemiyorum .Onlar olmazsa halimiz nice olur .Teşekkürrler .NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE .

18. 20 Temmuz 2008
  19. ggxuxvercin

ggxuxvercin MANGA Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tüm mehmetciklere ve onları yetiştirenlere teşekkürler...