ne olacak benim halim arkadalar, bir eyler sleyin!!!

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve sumisali0653 tarafından 22 Ocak 2009 başlatılmıştır.

22 Ocak 2009
    Konu Sahibi : sumisali0653
  1. sumisali0653

sumisali0653 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    9 yıllık bi ilişkim vardı.Baskıya dayanamadım ve arada mesafe vardı die bitirdim.Sonra biriyle tanıştım.Aslında biriyle olmaya hazır diildim ama sırf dğerini unutmak kurtulmak için başladım.1 buçuk ay çok güsel gitti ve bu süre sonunda erkek arkadaşım ayrılmak istedi.Ölüorum bitiyorum bndn ayrılma ne olur die bana yalvaran adam bi anda soğudum bitti dedi.Bn gerçkten çok bağlanmıştım ona sonradan anladım.Bni yeteri kdr sevmediğini sölüo ama herşyime karışıo ve bndn her şekilde hbr almak istio.Aklına esio bana dönmek istio ama 1 hafta srmüo tekrar ayrılmak istio.Kendisi canlı müzik yapıo ve çevresinde bi sürü kız olduğunu sölüo bnm onu haketmediğimi sölüo.sürekli fikir değiştirio kimseyle yapamam dio ama şimdi biriyle çıkıomuş ve bn onu hala seviorum sanırım.uzun uzun anlatmak isterdim aslında.....:KK43:

2. 22 Ocak 2009
  3. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    22 yıla bunca şeyi nasıl sığdırdın bilemedim ama sen sen ol hayatın boyunca seni istemeyen bir erkeğin peşinden koşma.
    Biz kadınların ağzından çıkan çoğu "hayır" kelimesi aslında çoğu zaman "biraz, belki, emin değilim vb." manasını taşır... ama bir erkek hayır diyorsa o hayır demektir. Buna emin ol.
    Daha 22 yaşındasın, zor ilişkilere, zor erkeklere takılıp da içini karartma bence.

4. 22 Ocak 2009
  5. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hemen arkana bakmadan kaççç.ucuz atlattıgın ıcın sukur et yat kalk dua et.onlar hergece bırıyledır.

6. 22 Ocak 2009
  7. Princess

Princess Guest

böyle bi adamla nereye kadar gidebilirsinki..
    9 yıllık ilişki yaşamışsın az çok bilirsin.
    adam sana seni sevmiyorum diyor,etrafımda çok kız var bana layık değilsin diyor, sen hala benle ilgileniyor falan diyorsun..
    bence başkalarıyla ilgilenmelisin. unutman gerek..
    ciddiyetsiz biri belliki..
    ve şimdi bir de yeni kız arkadaşı varmış. mutluluklar dile gitsin..
    kafan rahat etmeden ilişkiden tat almazsın zaten..