Ne olacak bilmiyorum...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kardelennim tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : kardelennim
  1. kardelennim

kardelennim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam arkadaslar lafi uzatmadan hemen konuya girmek istiyorum cünki sizin yorumlarinizin her birinin ayri bir yardimi var bana.14 yasinda bir kizim var ve kizim cok büyük bir hatanin esiginden döndü cok sür allahima hatasina gelince gece biz uyurken disari cikmis ve erkek arkadasiyla görüsmüs ama daha bir kac gün olmus tanisali cocukla ve bazi seyler yasamis bu durumu kuzenine anlatmis kizim kuzenide beni arayip teyze böyle böyle olmus sana anlatmam gerek dedi tabi ben sok kizima sordum sucunu kabullenerek herseyi anlatti ve ben yine sok yinede ona bu hatayi konduramamistim taki kendi anlatana kadar ertesi sabah ilk isim doktora götürmek oldu allahima sükür korktugum basima gelmemisdi doktora gitmeden önce cok düsünerek esime anlatmak zorunda kaldim esim kizimin babasi degil ikinci esim o an hic birsey söylemedi sabah doktordan geldikten sonra eee ne yapmayi düsünüyorsun dedi dedim ben bu kizla bas edemiycem babasini arayip onunla kalmasini söylicem ama sanmam babasi kabul etmez dedim cünkü esi istemiyor bunu defalarca söylediler cocuklarla görüsmüyorlar bile simdiki esimde dediki eger babasi almazsa ozaman ne genclik evine yollayacaksin dedi ya bu evden o gidecek yada ben dedi bende dedim babasi almazsa genclik evine yollayama ha oraya yollamisim ha sokaga atmisim hic bir fark yok dedim sen olsan atabilirmisin dedim ses etmedi ozaman daha kötü olur dedim.Kizimi cagirdi yanina sana hic birsey demiyorum kizmiyorumda dedi ama bundan sonra adinla cagirmiycam seni dedi mesela su mu istiyorum O....pu bana bi su ver benim beynimden kaynar sular bosaldi o an esim ickide iciyordu ne yapacagi belli olmaz dedim ses etmedim neyse sonra yanima geldi kararin ne dedi dedim atamam cocugumu sokaga ozaman dedi kusura bakma yarindan itibaren ev ariyorum kendime dedi ben artik cekekmem dedi ve gitti yatti bende salonda yattim normalde her sabah onu ise ben götürürüm ve aksamda ben aöirim ama bugün beni uyandirmadan gitmis ne düsünecegimi sasirdim ama kizimida veremem genclik evine ne olur yorumlariniza ihtiyacim var.

2. 28 Nisan 2009
  3. KuzeyEge

KuzeyEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    bunlar şaka değilmi inanamıyorumm...
    kızınız daha 14 yaşında ve size çok büyük bir dürüstlük örneği gösterip yalan atmamış ama siz onu bekaret kontrolüne götürmüşsünüz ve onun bu özelini eşinize anlatmışsınız bence ne kadarda büyük bir yanlışşş!! kızınızın şuan ne çektiğini düşünemiyorum bile ..
    baştan yapmanız gereken bunu öğrendiğinizde kızınızla karşılıklı konuşup bedeninin ne kadar önemli olduğunu ve ona değer vermesi kullandırmamasını öğütlemek ve sonrasında da onu belkide farkettirmeden takip edip koruyup kollamanız gerekirdi kimseye duyurmadan aranızda sır kalmalıydı ama siz onun bu yaşında o küfürü bile duymasına sebep oldunuz üstüne onu göndermeyi düşünüyorsunuz bide eşiniz gidecek diye üzülüyorsunuz yazık bence KIZINIZA ALLAH KOLAYLIK VERSıN
    SıZDE NOLUR MANTIKLI DÜŞÜNÜN O SıZıN CANINIZ ONDAN DAHA KIYMETLıSı VARMI?

4. 28 Nisan 2009
  5. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    Kız çocuğu büyütmek zor ama onu bu hataya siz itmişsinzi gibi geliyor zaten ilgisizlik sevgisizlik umursamazlık...

Ben çok iyi bilirim anne baba sevgisi olmadan yaşamanın ne demek olduğunu...
    Eğer eşiniz kızınıza sahip çıkıp doğru yolu bu güne kadar göstermemiş babalık yapmamış ve o sözleri söylediyse kusura bakmayın 5 para etmez......

6. 28 Nisan 2009
  7. CADISILA87

CADISILA87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu yaşımla bu aklımla bazı insanlardan daha tecrübeli akıllı olduğumu düşünüyorum her zaman söyledim yine söylicem ergen bir kızın hatası olmaz annesinin hatası olur kusura bakma hata tamamenn senin...demekki eğitimini doğru veremedin doğru yetiştiremedin..kız çocuğu olan br kadın bir değil binkere düşünmei evlenmeden önce....üvey babanın yaklaşımına bak... anneye bak öz babaya bak kızına sadece acıyorum sizin elinizde olduğu için okurken bile elim ayağım boşaldı..kızım hatadan döndü deme..sen kızını çok büyük hatalara itmişsinn...hep söylüyorum yine söylicem iyisi olmaz yenisi olur babasından ayırmışsızn kızı elin adamındanmı babalık bekliyorsun kusra bakma bende genç oldum benimde annem babam ayrı benimde annem babam var ama adam gibi yetiştirdiler.. san açok kızdım ben kzını bu durumlarala yüzleştirdiğin içinn..o adam kimkii kızına küfrediyorr ve kızının yanında içki içiyor o içkiyi içip sapıtmışş belkide kızna farklı birşey yapacaktı vijdanın ne dicekti ozaman

8. 28 Nisan 2009
  9. kardelennim

kardelennim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    beni yanlis anladin kizimla konusurken anne dedi yarin doktordan randevum var karnim agriyor acaba baska biseymi var dedi bende dedim yarini bekliyemeyiz beraber hemen gidelim cünkü hendide bilmiyor nasil seyler yasadigini bi kan geldi diyor bi görmedim diyor yani zorlamadim onu asla kendi istegiyle gittik esime söyleme konusuna gelince kizimin ciktigi cocuk 20 yasindaymis buda suc ve benim polise gitmem gerek sikayetci oldum o kisiden bütün bunlari esimden gizli nasil yaparim ögrenince daha beter olaylara yol acmiycakmi diye cok düsündüm ve sonra söylemeye karar verdim esim gitmek istiyorsa gider bu onun karari.

10. 28 Nisan 2009
  11. Umudum

Umudum geçmize mazi :( Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    kızınıza bırakmayın siz çalışıyormusnuz

12. 28 Nisan 2009
  13. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.164
    Ödül Puanları:
    488

Koca bulunur. Evlat bulunmaz.
    Kızına o kelimeyi diyen erkegin yanında nasıl durabiliyosunuz hayret içindeyim.:1shok:
    Bekareti duruyor , baba kılıgına bürünmüş o adamın dedikleri acaba hangisini kaybetseydi daha cok canı yanardı. Bi düşünün isterseniz.
    Kızınıza cok üzüldüm. Allah yardım etsin ne babandan nede anneden yana şansı varmış.
    İnşallah hayat yinede yüzüne güler

14. 28 Nisan 2009
  15. littlefairy

littlefairy 16.09.07nilmelek doğdu Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bir annenin bu şekilde davranabildiğine inanamıyorum. hakikatenn inanılmazsınızzzzz
    kusura bakmayın ama evladım herşeyden önce gelir.koca bulunur ama evlat bir daha geri gelmez.
    1. kızın böyle bir hata yapmış( ne kadar hataolarak değerlendirilebilir bu değişir tabii) dürüstçe anlatmış siz kalkıp bekarte kontrolüne götürmüşsünüz
    2. kocanıza bunu söylemmişsiniz kızınızın özelini nasıl söylersinizz
    3. kocanız denen o adamın kızınıza hakaret etmesine nasıl izin veririsiniz
    4. nasıl kızınızı babasına göndermeyi düşünürsünüz
    5. nasıl gençlik evi denne yerlere göndermeyi düşünürsünüz
    6. nasıl olurda şimdiki kocanızın arkasından üzüzlürüsnüz

çok sinirlendim çokkkk bir anne olamazsınız sizzz

16. 28 Nisan 2009
  17. littlefairy

littlefairy 16.09.07nilmelek doğdu Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızınız adına hakkaten çok üzüldüm eğer ortada bir hatalı varsa bence sizsizniz

oturup kızım acaba neden bu şekilde davrandı nasıl çözebilirz gibi düşüneceğinizee kendinizi sorgulayacağınıza

yok yokkk gerildim resmen

18. 28 Nisan 2009
  19. verdinaaz

verdinaaz hedef 65 Üye

Beğenildi:
    114
    Ödül Puanları:
    153
    Bende aynı şekildeyim şu anda çok sinirlendim bu nasıl annelik yaa