ne olacak böyle kızlr...akıl verin:(((((((

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve gulmelek42 tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : gulmelek42
  1. gulmelek42

gulmelek42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb kızlar
    1 yıla yakın bi süre beraber olduğum ve 1 yıl kadar önce ayrıldığım bi erkek arkadaşım var..
    beni seviyordu bundan çok emindim herkes de öyle.. ancak aşırı kıskançlığı beni bunalattı ve ayrılmaya karar verdim,, 1 yıl önce ayrıldım fakat ara ara görüşmelerimiz belli aralıklarla devam etti.. ayrılmayalım diye çok uğraitı aylarca toparlanamadı bi sürredir ine görüşüyorduk ama ben düşündüm çıkar yol bulamıyorum yollarımızı ayıralım hayatımızdan çıkalım birbirimizin dedi.. ok dedim saygı gösterdim... bu arada benm ayrılık sebebimi başkası var diye bliyor beni bırakması için bunu yapmak zorundaydım başka çarem yoktu çok bunalmıştım..:KK43: farklı şehirlerde ünv. okuyoruz ama sağlıklı düşünemediği kanısındayım çok sık fikir değiştiren birisi.. bugn yine aradı dedi ki bu gece yine konuşcaz ya birbirimizin hayatndan çekilcez ya da gircez dedi.. sonra gece mesaj attı biz sanırım bi daha olamayız diye.. sizce arar mı yine beraber olamaz mıyız sizce de.. güven, gerçekten o derece sarsılmış mıdır???:KK43:(((((((

2. 26 Ağustos 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    başkası olduğunu düşünüyorsa niye gel-git yaşıyor. buna izin veren sensin. madem ayrılmak istemişsin niye kararının ardında durmamışsın :umursamaz:

onu bu denli yıpratan senin bu tavrın değil mialsanaalsanasmile

sakız gibi olmuş aranızdaki ilişki. neresinden tutsanız elinizde kalır.

telefon numaranı vs. değiştirmeni ve onu tamamen hayatından uzaklaştırmanı öneririm:nazar:

4. 26 Ağustos 2010
  5. mavilimYesilim

mavilimYesilim *AşK YaKaLaSıN BiZi* Pro Üye

Beğenildi:
    2.006
    Ödül Puanları:
    238
    senin ne istediğin önemli ya sen seviyormusun bu soruyu kendine sorman lazım. ben ne istiyorum diye.. sen ona diyosun peki sen ne sıklıkla karar değiştiriyorsun... güvensizlik varsa zaten devamı olaz ki bir gün yine biter...

6. 26 Ağustos 2010
  7. neleroluyorhayatta

neleroluyorhayatta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

tamamen katılıyorum..herşey senin elinde.durum tamamen senin insiyatindeymiş.şimdi de noktayı koyacak olan sensin

8. 26 Ağustos 2010
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.515
    Ödül Puanları:
    363
    Eğer iletişimi tamamen kesmezseniz hiç bir yere varamazsınız..
    2 geri 1 ileri..kafamçokkarıştı
    Yazık geçen zamanınıza..
    Olmuyorsa olmuyordur...
    Zorlamanın anlamı yok..:nazar:

10. 26 Ağustos 2010
  11. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Sınavlarda hep ilk işaretlediğin şık doğrudur.Sonra değiştirdiğine yanarsın ya..
    Bu iş de böyle,ilk kararında sebat et.. Değiştirdiğinde ilk kararında ne kadar haklı olduğunu illa yaşayarak mı öğrenmelisin..İki kere iki dört,sen bu adama kapını ört:nazar:

12. 26 Ağustos 2010
  13. gulsahh5151

gulsahh5151 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    açıkçası hepinz haklısınız kızlar doğru sölüosunuz da.. şu anda hayatımda başkası olmasına ve değerimi bilmesine rağmen onu da düşünmekten kendimi alamıyorum elbette insan yine sever belki yine aşık olur ama beni onun kadar seven olur mu bilmiyorum.. bitmemesi gereken bi ilşkiydi bizimki ama o anda bitmek zorundaydı..çok fena bunalımdaydım..
    ikimiz de ünv.3. sınıfa geçtikk okullar bitene kadar farklı şehirlerde olduğumuz için istesek de olmayacak patlak verecek bi yerlerden ama birbimizi şimdi olduğu gibi unutmazsakk belki okulumz bittikten sonra biraraya gelebiliriz diye düşünüyorum.. katılır mısınız bilmiyorum ama..:S:S

14. 26 Ağustos 2010
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

gulsahh5151 gulmelek42 aynı kişi misinizbilmiyorumkismile

16. 27 Ağustos 2010
  17. gulsahh5151

gulsahh5151 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet canim gulmelek rumuzuyla açtığım hesabı bi kız arkadaşım kullanıodu.. kendi msn si erkek arkadaşında da var o yüzden rahat rahat kullanamıyor onu ben de bu hsapla girdiğim için yanlışlıkla o sırada cevap verdim sanırım

Son düzenleme: 27 Ağustos 2010
  18. 27 Ağustos 2010
  19. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    153
    bırak canım
    daha ne istediğini bilmiyo çocukça yaklaşımları var