Ne olacak böyle?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve Banu7677Banu tarafından 12 Ekim 2009 başlatılmıştır.

12 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Banu7677Banu
  1. Banu7677Banu

Banu7677Banu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    278
    Ödül Puanları:
    153
    herkese iyi akşamlar...

Arkadaşlar ben derim şu erkekleri ne yapmalı olduğu gibi kabullenmeli yoksa isyan edip bayrakları kaldırmalı.yada kendimizden vazgeçip onlar gibi mi olalım...

Anlayamıyorumm...Gül gibi masum temiz namuslu eşlerini aldatanları...

Anlamıyorumm..Sevgimizi ellerine sunduğumuzda ve ruhumuzu onlara teslim ettiğimizde değişik bir şekle girmelerini...

Anlayamıyorum...Zamanla saygılarını toz haline getirmelerini...

VAllahi anlayamıyorum..

Olaya kısa gircem arkadaşlar....bugün kuzenim ve erkek arkadaşıyla dışarı kahve içmeye gittik..bişeyler anlattı...kalakaldım gene ben..çocuk ve agbisi çeşmede turizmçilik yapıyorlar..otel işletiyorlar..agbisi 4 yıllık evli gencecik güzel eşi ve 2 yaşında kızları varmış..3 gün evvel yengesi ordaymış sonra izmire gitmiş evine..2 gün evvel ağbisi arabasıyla bir hatunla gelmiş hatun paraylşa tutulanlardanmış..çocuk demiş agbi bu ne iş.sen sus karışma biz yatcaz demiş..ağbisine ne yapcak çocuk dimi..neyse bunlar sabahlamışlar sabah çocuğu uyandırmış git kahvaltılık al demiş..oda demiş gitsen al demiş..aralarında tartışmışlar...adam gitmiş kahvaltılık almış..güzel bir sofra kadının ayağına kadar getirmiş..ve kadını 3 saat sonra yollamış..kuzenişmin nişanlısı bunu hazm edememiş.yengesi aramış demiş agbin nerde diyememiş kadınla yukarıda yalan sölemek zorunda kalmış...ve orayı öle bırakıp istanbula geldi..

diyor ya ben bakarım benim aklıma gelmedi böle bişey..ne iğrençlik...

kızlar iğrençdeğilmi harbi nie böleler birde bişey olmamış gibi nasıl eşinin yuzune bakcak..çocuğunu öpcek..paralı kadın getiriyor yaa...eşi daha güzelmiş...ve eşi sonsuz güveniyor..

ya ben kimseye artık güvenmiyorum..çoğu kişi yapmaz yapmaz benim eş diyordur yada sevgili ya uyutuluyorsak....

offf daral geldii Allah hepmizin hakkında hayılısını versin böle şeylerden esirgesin...

Aşk benim için sadece sadakatdemek başka bişey değill....

2. 12 Ekim 2009
  3. MeLaNqOliqH

MeLaNqOliqH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kadıncagıza yazık kocasına güweni sonsuz
    insan kime güweneceini bilmio bazen en güwendiii beklemedii şey yapıo çok kötü bi durum

4. 12 Ekim 2009
  5. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    tek iş erkek analarında.
    oğullarını herşeye sahip olma hakkı var olan yarı tanrı gibi yetiştirmezlerse, kimsenin canı yanmaz.
    ama bu memlekette birebir erkekler böyle yetiştiriliyor.
    eskiden toprak için bilmemne için derlerdi, şimdi o da yok. soy üremesi denen olaya gülüp geçiliyor çoğu yerde.
    ama erkek analarının davranışlarında hiç bir değişiklik yok.
    onlarda bitiyor iş.
    nihayetinde, oğulalrının alacağı her ahtan onlar da sorumlu. oğullarından daha çok sorumlu.
    kendileri bir kadın olduğu halde, diğer kadınları ezmesi için oğlunu yetiştirdiği için.

6. 12 Ekim 2009
  7. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    basimiza ne gelirse,
    zati bu kocalarimiza olan asiri güvenimizden gelmiyomu:nazar:

8. 12 Ekim 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bir insanin ruhunda pislik olduktan sonra ne yaparsan yap o insan degismez....bugün ortaya cikmazsa bile yarin, öbür gün, bir ay, bir sene, 10 sene sonra cikar yine cikar o pislik meydana....:hulya:

Bunun ne yetistirme ile nede egitim ile alakasi var bana göre.....Alimden zalim zalimdende alim dogar demisler.....ne Analar Babalar var, ellerinden geldigi kadar düzgün adam gibi yetistirmeye calissalarda Evladinin icinde Pislik varsa ne gelir elden?:nazar:

Veya 3.tane üni bitirmis okumus bilinclenmis kalibini görsen adam sandigin tiplerden ...ama ilk firsatda karisini aldatiyor....ilk kavgada tekme tokat girisiyor.....coluk cocugnun rizkini elin fahiselerinle kumar masalarinda yiyior....mirmirmirmir

Vicdan ve Allah korkusu.....bunlar bir insanda olmadigi vakit her türlü pisligi bekleyebilirsin...
    Aldatirda...Döverde, Söverde.......:kahve:

Rabbim bu iki özelligi kalbinde tasiyanlarla karsilastirsin insallah...:Saruboceq:

10. 12 Ekim 2009
  11. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ozaman erkekler aldatılmayı hakediyor tabi bunu yapan erkekler!!!! yetiştirilme tarzı da cok onemli erkek yaapr erkek dayanamaz bilmemne sanki bizde yok o duygu o istek yok erkeksiz bir dunya diye bir kampanya baslatmak lazım he

12. 12 Ekim 2009
  13. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    131
    Ödül Puanları:
    153
    aldatan ancak kendini alçaltır arkadaşım. biz alçak olmadığımız için yapmıyoruz, aramızdaki fark bu. istekmiş bilmemneymiş boş işler bunlar. sadece arkasına sığınılan bahaneler.

14. 12 Ekim 2009
  15. seabeel

seabeel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepsi aynı değil tabii erkeklerin,

içlerinde gayet beyefendi olup düzgün yaşayanlarıda var,
    sadrazamın sol yumurtalığından olduğunu sananlarıda...!

Son düzenleme: 12 Ekim 2009
  16. 12 Ekim 2009
  17. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.161
    Ödül Puanları:
    488

Prostat olasıcalarşakkıdı

aids neyim bulaşmalıki hepsine tek tek görmeliler dünya kac bucak:nazar:

18. 12 Ekim 2009