Ne olacak bu kzn hali?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve pptya87 tarafından 30 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Haziran 2009
    Konu Sahibi : pptya87
  1. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar slm valla bu sorunu nereye yazacağımı şaşırdım belki psikolojik bi olaydır diye buraya yazdım.çocukluk arkadaşım lezbiyen olmuş...CADIARZU
    birgün bana ben kızlardan hoşlanıyorum hatta bi kız arkadaşım var dedi şok oldum yargılamadım tabiki çünkü allah korusun evliyim ve anne olmayı düşünüyorum benimde kızım olabilir ama şaşırdım ve üzüldüm bide şöyle şeylerde duyuyorum bazı kişilerden lezbiyen değil hatta evli ama nedense kendisini bazen kadınlarla ilişkiye girerken hayal ediyormuş böyle şeylerden zevk alanlarda varmış aranızda böyle şeyler yaşayan yada böyle şeyler duyan varsa bi yazsın belki arkadaşımı kurtarırım.:eek:

2. 30 Haziran 2009
  3. EU3

EU3 Guest

:1shok: :1shok: :1shok:Allahım akıl fikir versinn..

4. 30 Haziran 2009
  5. Ekşielma

Ekşielma Guest

arkadaşınızın yaşı kaç.belki bi geçiş dönemindedir.düzelebilir..ama bi yardım almasında fayda vardır diye düşünüyorum.umarım yardım almaya ikna olur...bende bi kitap okumuştum bu konuya yakındı oradada bi adam evliydi karısını çok seviyordu hatta çocukları bile vardı ama adam başka bi adama aşık olmuştu ve hemde sırılsıklam aşıktı ve adam aşkından hastalanmıştı bunu kendinden ve sevgilisi olan adamdan başka kimse bilmiyordu.çok kötü bi durum Allah yardımcısı olsunn arkadaşınızın

6. 30 Haziran 2009
  7. sarxixcivciv

sarxixcivciv Kıymetlimizsin meleğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Allah yardımcısı olsun canım..ne diyecegimi şasırdım..inşallah başarabilirsiniz..

8. 30 Haziran 2009
  9. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bence bosuna ugrasma sen piskolojik uzmanmisinki yardimci olcan bence hic deneme ters teper....o tercihini yapmis biz ne kadar icimizden cok görsekte oda öyle yasamak istiyor..cok kötü bir duygu olsa gerek senin icin bide ben korkardim lez oldugunu bile bile onunla görüsmeye..insan ister istemez süphelenir aceba benle ilgili ne düsünüyo diye allah akil versin ne diyimm..

10. 30 Haziran 2009
  11. cybernuran

cybernuran just say YES <")))>< Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşınız kaç yaşında?

12. 30 Haziran 2009
  13. EU3

EU3 Guest

la havle ve la kuvvet şakkıdı

14. 30 Haziran 2009
  15. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Eşcinseller genelde yardım kabul etmezler,nedeni de bunu çoğunluğun gördüğü şekilde bir hastalık veya tedavi edilecek bir sorun olarak görmemeleri.
    Buraya bir lezbiyen arkadaş konu açmıştı belki hatırlayanlar vardır,konuşulmuştu baya.
    O da onun tercihi,yardım teklifinizi kabul etmezse saygı duymaktan başka çare yok.

16. 30 Haziran 2009
  17. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

herkesin kendi tercihidir diyeceğim ama tercih meselemidir oda tartışılır...
    inşallah yardımları kabul eder ne diimm:uhm:

18. 30 Haziran 2009
  19. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Kişisel tercihidir.. Herangi bir çekinceniz var ise uzak durun.. Yardım edebileceğinizi sanmıyorum.. Muhtemelen yardım istemeyecektir.. Ben de çevremde karşılaştım bu gibi durumlarla.. kimseyi yargılamam bu yüzden.. Uzak dururum olur biter..

Son düzenleme: 7 Temmuz 2009
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.