Ne olacak?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve melsaaa tarafından 25 Haziran 2009 başlatılmıştır.

25 Haziran 2009
    Konu Sahibi : melsaaa
  1. melsaaa

melsaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mafoldumbenmrb arkadaşlar içinden çıkamadığım bi durumdayım şuan.ben 20 yasndayım ve yıne 20yasnda bır senedır beraber oldugum bır arkadaşım var.birbirimızı sevıyoruz ancak sureklı her sebepten tartışıyoruz birbirimizi yıyoruz.bunun altnda yatan farklı bır sebep var sanırım erkek arkadaşım kendne hıc guvenmıyor okullarmız ılerıde sahıp olacagmız meslekler onu cok dusunduruyor ben ne yapacagmı sasırmıs durumdayım:KK43:

2. 25 Haziran 2009
  3. eftelya24

eftelya24 Sen benim en kıymetlimsin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    meslekle ne alakası var anlayamadım!

4. 25 Haziran 2009
  5. ibolya

ibolya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    açıkcası ben de hemen ilk mesajda böyle bi topic açmanızı anlayamadım, tabi yine günahınızı almak istemiyorum ama bugn karşılaştığım kaçıncı vaka sayamadım yani, herkes niyeyse ilk mesajında bir derdim vara yada cinselliğie falan yazıyo, ne iş anlamadım :uhm:

6. 25 Haziran 2009
  7. melsaaa

melsaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bu siteyi üye olmadan takip ediyordum ve simdı çok bunaldım ve kımseye anlatmak gelmedı ıcımden burda sızınle paylaşmak ıstedm belkı yorumlarınız yardımcı olur dıye..meslekle de soyle alakası var erkk arkdsm 2yıllık bı unvde ben anadolu lısesı mezunu ıyı bı ögrencıyım ve muhtemelen bu sene tıp fakultesıne gırecm yanı o bunları en basndan berı dert edıyor ben de anlayamıyorum ama benımle cok iilerısını dusunuyor kı ben de cok sevıyorum ve dusunuyorum ama simdıden uzernde bunun gergnlıgı var sureklı ezılıyor gıbı her fırsatta bellı edıyor bunu

8. 25 Haziran 2009
  9. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Varsın dert etsin sen sakın ne eğitimini ne de geleciğinin garantisini ihmal etme canım...

Aksi halde yanlış kararlar alırsan "bir derdim var" bölümünde çok sık karşılaşırız...

Önce kendi ayaklarının üzerinde dur zaten çok gençsin zaman ne getirir bilinmez...

Hakkında hayırlısı olsun güzelim...

10. 25 Haziran 2009
  11. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    belki tepki alıcam yok bizimki öyle değil diyenler olucaktır o yüzden genelleme yapmak istemiyorum %90 erkekler kadının kendinden üst seviyede olmasını istemiyor canım benim. kadın daha çok maaş getirirse daha iyi bir işe sahipse erkek için kavga hatta dayak sebebi bile olduğunu biliyorum.

sevgilin bunun sinyallerini veriyo bence. yanlış anlama dayak değildir belki ama bunu sorun yapacağını belli ediyo daha şimdiden. şimdiden böylesi sorun yaratıyorsa ilerde evliliğinde neler olur sen düşün canım benim.

ve ben inanırım ki davul bile dengi dengine çalar. zannediyorum ki evlenmek için en azından 6 senen var ve 6 senede neler olur neleeeeeeeer, neler değişir.
    o yüzden hiç kimse için sakın ha sakın geleceğini karartıp okumaktan okulunda vazgeçme derim.