Ne oldu benim güzel cildime...

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve angelsblue tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : angelsblue
  1. angelsblue

angelsblue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba, benim ergenlik çağında bile çok güzel bir cildim vardı, şimdi 30'lu yaşları geçtim ama cildim çok kötüleşti... Ne yaparsam yapayım düzelmiyor, özellikle alnım, burnum ve çenemde, yani T bölgesi denen kısımda, sivilceler, kırmızı lekeler, kahverengi lekeler, siyah noktalar... Ne ararsanız var :KK43: Pahalı ürünler kullandım (clinique vs.) hiçbir işe yaramıyor ne yapacağım? Çok üzülüyorum...

2. 26 Mayıs 2010
  3. angelsblue

angelsblue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    neden acaba ben bu foruma yazdığım hiçbir şeye cevap alamıyorum..

4. 26 Mayıs 2010
  5. rebele

rebele Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Pahalı ürün kullanmak çok da önemli değil. Ürünler cildinize uygun muydu, günlük temizliği ve haftalık bakımı hiç aksatmadan yapabildiniz mi, yediklerinize içtiklerinize dikkat ettiniz mi, hormonlarınızda ya da karaciğerinizde bir sorun var mı, doktora danışıp düzenli bir tedavi programı uyguladınız mı gibi detaylar önemli aslında. Sorunuza yanıt vermek böyle çok zor. =)

6. 26 Mayıs 2010
  7. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    cildiyeciye görün canım ...stres kaynaklıda olabilir ...ürün kullanma bi süre rahatlasın dinlensin cildin...
    benimde bi ara böyle problemim olmuştu sebep yokken herşeyi bırakıp sadece suyla yıkamıştım düzelene kadar şükür bişey kalmadı...ama dr a görünmeyi ihmal etme başka bişeyde olabilir

8. 27 Mayıs 2010
  9. angelsblue

angelsblue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim..