Ne oldu bize, kimde suç, kim haklı?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve whois tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : whois
  1. whois

whois Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar,

ben ilk askimi ve basimizdan gecenleri anlatip sizden yorum yapmanizi rica edecegim.

uzmanlik icin kursa yazilmistim, oradan birisi ile msn, facebook vs araciligi ile kurs harici muhabbet etmeye basladik. daha sonra bir iki kez arkadas ortaminda beraber yemek yedikten sonra bana acildi ve benden hoslandigini soyledi. Acikcasi ben oyle bir gozle bakmamistim. ama cok beyefendi birisiydi, esprili arkadaslariyla cok guzel ilişkisi olan biriydi. sonra biraz daha gorustuk deneyelim istersen dedi. konusmaya karar verdik. gorusmemizde eger bir iliskiye baslayacaksak sunlar sunlar olacak diye konustu beklentilerini ve isteklerini soyledi bende artik hoslanir duruma geldigimden denemeye karar verdim ve isteklerimi siraladim. guzel bir sekilde gorusmeye devam ettik. Hafta içi benim işlerim dolayısıyla az gorusuyorduk, genelde hafta sonu gorusmeye devam ettik.
    Cok guzel zaman geciriyordum onunla gercekten baglanmistim. 1-2 ay sonra beni sevdigini soyledi. İlk kez opustugumuzde 4 ay gecmisti cikmaya baslayalı. Bir anda olmustu ve cok utanmistim. Daha sonraları evde bulusur olduk. O opusmek istiyordu ama ben cok istememe ragmen izin vermemeye calisiyordum. Aksamları mesajlastigimizda bir daha kesinlikle opmeyecegimi soyluyordum ve o buna cok kiziyordu beni ikna etmeye calisiyordu. Bana senin istegin disinda hic bir sey yapmam biliyorsun diyordu ki oyle de oldu. Bir kere bile belimden asagisina dokunmadı bile. Ben istedigim zaman birakiyordu. Daha sonra ufak tefek seyler yuzunden tartismaya basladik ama hep kapatiyorduk uzerini. Ben alınganlık gosteriyordum o da uzerime geliyordu bazen de tam tersi oluyordu.
    Ve o uzmanlıgı kazandı bursaya gitti. Acayip yogun calisiyordu ev sıkıntısı vardı henuz ev tutamamıstı. İs icin ankaraya gelecekti onu haber verdiginde su ki gun musait olacagim gorusuruz dedi ben de benim icin geliyorsun zannetmiştim dedim ve bunun uzerine acayip sinirlendi, keyfinden mi gelmedigini vs soyledi. konusmadık bir sure ve bikac gun sonra mesaj atıp artık gorusmek istemedigini soyledi. Benden iyisini bulamayacagini beni cok sevmesine ragmen ayrılmanın en iyisi oldugunu soyledi. Ve kahroldum sadece tamam diye cevap yazdım ondan beridir gorusmuyoruz. Neredeyse 7 ay oldu.

1 sene beraber gorustuk bulustuk en az 50 kere bulustuysak maksimum 5 defa hesap odememe izin verdi onda da surat yapti. Kesinlikle elimi cebime attırmıyordu ki ben bundan cok rahatsızlık duyuyordum. Konusuyordu, espri yapıyordu beni anlıyordu, yalnızlıgıma arkadas olmustu, yuzum guler olmustu. Kac defa benimle elbise bakmaya geldi, islerime yardım etti. Yalanı yoktu durusttu, guven veriyordu insana.
    Ne oldu bize, kimde suç, kim haklı? Ben ne yaptım da boyle oldu. Bir arkadasim opusme konusunda cok sıkıyorsun cocugu bırak opsün baglanır sana diyordu. Acaba ondan mı bana sogumustur?

2. 8 Haziran 2009
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Kaprislerinizden sıkılmış olmalı.
    Çocuk değil ki bu,masum bir öpücükten ne çıkar ki ?
    Hem sadece öpüşme muhabbetinden soğur mu bir insan sevdiğinden ? O da ayrı konu.
    Başka nedenler,sorunlar olmalı.:kahve:

4. 8 Haziran 2009
  5. denizbaris

denizbaris Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Hayır öpüşme konusuyla alakalı olduğunu sanmıyorum... O başka bir yerde çalışmaya başlamış, Bursa Ankara arası uzak bir mesafe, araya mesafe girince ilişkinin yürümeyeceğini düşünmüştür....

6. 8 Haziran 2009
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    eğer öpüşmeden dolayı ayrılmışsa,
    bence çok da iyi yapmış...
    siz üzülmeyin,onun amacı belliymiş zaten diye düşünüyorum...

8. 8 Haziran 2009
  9. LayLayLomHop

LayLayLomHop Guest

garip bir mevzu
    bence artık geçmişi sorgulamak yerine ki 7 ay olmuş biteli geleceğe bugune bakın derim..

10. 8 Haziran 2009
  11. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence uzağa gıttıgınden ılışkınızın zarar gorecegını düşünmüş ve ayrılmıştır,Zaten yoğun calışıyormuş,sende nazlanınca kızmış sanırım.

Üzme canını hayırlısı olsun.

Ayrıca bırak öpsün sana daha cok bağlanır düşüncesi bence yanlış. :1no2:

12. 8 Haziran 2009
  13. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    üzerinden 7 ay geçmiş
    kimin haklı olup olmadıgına karar vermek ilişkiyi kurtarmaya yetmez
    köprünün altından çok sular akmış
    unutup hayata kaldıgınız yerden başlamakta geç bile kalmişsiniz :nazar:

14. 8 Haziran 2009
  15. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yedi ay olmuş ayrılalı.. siz ankarada o bursada, zor zaten yürümesi hem maddi hem manevi. bir roman okmuştum: evli bir karıkoca. ikiside çok iyi mevkilerde işe sahipler. birbirlerini çok seviyorlar fakat biri nöbetteyken diğeride başka şehire röportajlara gitmek zorunda kalıyor vs.. birbirlerin çok az görüyorlar. ve zamanla birde baktılarki kadın başka erkeği , işyerinden olanı seviyor, erkekte kendi işyerindeki br bayanı seviyor. ve ayrılmışlardı..

bunu neden anlattın derseniz sadece sevgi tek başına yeterli olmayabiliyor. bu sevgnin büyümesi dallanıp budaklanması için gerekli şartlarda olmalı. bunlar yüzyüze görüşmenin sık olması, tenlerin birbirini bulması(cinsel anlamda değil, elele tutuşmak vs), birlikte birşeyler yaşamak, paylaşmak gibi.

uzak şehirlerde malesef bunlar sağlanamayacağı için bitirmiştir. ve 7 aydırda size en ufak bir barışma talebinde bulunmamasıda bunu gösteriyor..

en iyisi zamana bırakın. unutmaya çalışın. iyi değil kötü yönlerini düşünün ilişkinizin. iyileri düşünürseniz kalbinizde asla btiremezsiniz.

16. 8 Haziran 2009
  17. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Araya mesafeler girmiş... Kaprisler de bahane olmuş...
    Artık kim suçlu kim suçsuz aramayın
    7 ay geçmiş....

18. 8 Haziran 2009
  19. bloodrayne__

bloodrayne__ Guest

en başta şunu söyliyim..artık aradan epey zaman geçmiş.bitmiş artık bu satten sonra karşısına çıkman doğru değil,çıksan da malesef olumlu olmayabilir.arada mesafe de var zaten.