Ne olur akıl verin kimseye anlatamıyorum çıldıracağım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Cherry01 tarafından 21 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : Cherry01
  1. Cherry01

Cherry01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Değerli ablalarım
    Ben 15 yaşında lise 1 öğrencisiyim kurduğum yanlış arkadaşlık yüzünden 2 aydır sıkıntılar çekmekteyim ve bazı şeyler için çok kararsızım.

Kimseye anlatamadığım olay arkadaşımın pardon arkadaş sandığım kişiyle 24 mart günü tüm sınıf tiyatroya giderken o gitmiyor diye biletimi sattım onu yalnız kalmasın diye yemeğe çıkıcaktık güya onunla.
    Telefonumu çok istedi telefonu yoktu verdim sonra kaybetti heryere baktık.İçindeki hat annemindi ve yanımda 2 tel olmuş oluyodu görünürde.Eve geldiğmde işte annemler daha çok kızar diye anne ben kaybettim dedim direk sana bişi olsaydı bak çaldırmışsın kaybetmemişsin filan dedi tüm sülale geçmiş olsun gasp mı ettiler felan demeye başladı psikolojm bozuldu + kız maddi manevi destek bile vermedi ve kendi kaybetti arkadaşlara kaybettik dedi ben onu babamdan zorla karne hediyesi olarak binbir yalvarışla aldım aslnda tam anlatamıyorum ama onun yaptığı yanına kalıyor sanki ben yapmışım buna kendini inandırmış artık konuşmuyorum çünkü sigara içiyor huyları hiç iyi değil ve öyle kahkahalar atıyor sınıfta ben yokmuşum gibi zaten umursamıyorum onu ama içimde çok kaldı bi daha bana almazlar zaman aşımına uğradı içimde çook kaldı ablalar dövsemmi dövdürsemmi belki yanlış biliyorum ama öyle çok sabrettimki gidip dövdürsem belki içim bi nebze rahatlar bende sorunlar açıyor çünkü acı ama gerçekten onun üzüntüsüyle seviniyorum çok utanıyorum bu durumdan anlıyacağınız yaptığı yanına kaldı o kadar baskı görmüşken ben o özür bile dilemedi ben büyüklük bende kalsın Allah büyük demeye devammı etmeliyim rehberlik hocamıza yakın bulduğum bir hocama açılmalı mı napmalıyım nolluur yardım edinn:sinifsinif::sinifsinif::sinifsinif: gerçekten napıcağımı bilmiyorum içimde büyüyo Not:Ben hiç ona bişi demedim yok al filan ama bi daha da bana asla almazlar telefon filan telefonda değilim ruhuma açtığı yaralar...:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 21 Mayıs 2010
  3. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213
    çok hoşsun tatlım ya..
    giden gitmiş artık..
    döveyim dövdüreyim falan bi hanımefendiye yakışmaz
    bu da sana ders olmuş olur
    bi daha kıymetli eşyalarını kimseye vermezsin..
    daha neler ne insanlar görceksin.
    üzme kendini ilerde ailen yine alır sana telefon

4. 21 Mayıs 2010
  5. Cherry01

Cherry01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Gerçekten teşekkür ederim abla gerçekten dövmek filanda ben ve aileme ters bi durum aldığım terbiyeye yakışmaz ama içimde kaldı kimseye anlatamıyorum...

6. 21 Mayıs 2010
  7. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    ah canım ah yaşın kaç daha neler göreceksin böyle insanlarla bu yaşa geldik hala uğraşıyoruz .......giden gitti diyeceksin o kızdan uzak duracaksın sen böyle önemsemeye devam edersen bunlar olmaya devam eder ...kendine yakışmayacak davranışlarda da bulunma ...dövdürmek ne demek ?bırak gitsin zararın neresinden dönersen kardır ...

8. 21 Mayıs 2010
  9. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213
    bazı insanlar böyle vurdumduymaz pişkin oluyo
    bu da arkadaşının karakterini görmeni sağlamış
    bundan sonra mesafeli olursun
    sen ona büyük bi iyilik yapmışsın
    amaa keşke ailene doğruyu söyleseydin
    ailen ailesiyle görüşürdü
    ailesi de yenisini almak zorunda kalırdı

10. 21 Mayıs 2010
  11. Cherry01

Cherry01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    durumu olsa kendisine alır kız aşırı zengin görünümlü bu yaşta büyük kadın gibi bi sürü makyaj yaşadığı ev küçümsemiyorum ama 2 oda gecekondu

ay_82 teşekkür ederim fikirlerin için

12. 22 Mayıs 2010
  13. luffee

luffee Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşın sana telefondan daha değerli bir hayat dersi vermiş canım. Bu hayatta annenden başka kimseye güvenmemen gerektiğini anlamışsındır umarım. Eğer o arkadaşının canını sıkmak istiyorsan umursamaz tavrın ve elde ettiğin başarılarla yapabilirsin bunu. Belli ki sorunlu bir aileden gelen sorumsuz bir kız. Kesinlikle bir daha görüşme bence.

14. 22 Mayıs 2010
  15. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    ailene herşeyi anlat.onlar karışsın bence:)

16. 22 Mayıs 2010
  17. frseker

frseker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    66
    Ödül Puanları:
    113
    insallah hayatta kaybettigin kaybedecegin tek sey telefonun olarak kalir canim..uzulme, yasin cok kucuk oldugundan sana cok buyuk gibi geliyor bu olay..annene de uygun bir zamanda gercekleri anlat bence..bakarsin belki uygun bir zamanda yeni telefon alirlar sana yine..aslinda arkadasinin o telefonu kaybettiginden de supheliyim ya neyse....

18. 22 Mayıs 2010
  19. Cherry01

Cherry01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    Teşekkür ederim ablalarım gerçekten şu 1 günlük sürede hiç olmadığım kadar rahatladı içim bilmiyorumkismile

Kısa zamanda yenisi alınıcak zaten davranışlarıyla kalitesini ortaya koydu aileme söylemiyeceğim konu yeniden açılmasın fisfisfis

Bende kaybettiğinden şüpheliyim çünkü onun istediği herşeye sahibim çok kıskanıyo sessizdi öyle sandım içten pazarlıklıymış
    sanırım tek hatam herkesi kendim gibi iyi sanmammış senağlama

Ve babaannem bu konuyu izmir sapığına kadar bağlamıştı bak gasp ediyolar öldürüyolar senide ederler allah korumuş kızımı filan paranoya oldum gerçekten:çok üzgünüm: