Ne Olur Akıl Verin ?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve pink_dream tarafından 16 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Eylül 2008
    Konu Sahibi : pink_dream
  1. pink_dream

pink_dream Guest

Hayat sandığımızdan daha da kısa biliyorum ve ben bu kısa hayatta zaman kaybetmek istemiyorum artık bunun için size soruyorum severek ayrıldığınız insana aradan geçen süreye rağmen şanş tanıdınız ve sizi özlediğini belirtti ve size olan sevgisinin bitmediğini ta kalbinizde hissettiniz ama o görüşmeden sonra bir kaç kez sms ile görüştünüz ama sonrasında sizi aramadı şimdi ne düşünmeliyim ki?Çok kafam karıştı seviyor ama neden aramadı acaba ?:nazar:

2. 16 Eylül 2008
  3. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    seviyor ama aramadı neden ?? senin hiçbir fikrin yokmu buna..
    o görüşmelerinizde sana tekrar beraber olmak istedigini söyledimi yoksa sadece özlediginimi belirttii...
    birşey var oldugu kesin..
    istersen bir ara niyetini öğren..
    niyetin seni tam unutmuşken hayatıma girip bulandırmaya çalışmaksa girme hayatıma de..

4. 16 Eylül 2008
  5. nicole78

nicole78 pamuk şekerlerim.... Üye

Beğenildi:
    57
    Ödül Puanları:
    153
    gerçekten çok tuhaf...hiç bi anlam veremedim yaptığına....

6. 16 Eylül 2008
  7. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Canım Kötüye yormak gerekmez..
    Belki Başka bir sorunu vardır iş,aile vs..
    Sen aramayı denesene..

8. 16 Eylül 2008
  9. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    siz arayı bence de ilk olarak, belki geçerli sebebi vardır...

10. 16 Eylül 2008
  11. pink_dream

pink_dream Guest

Hayır gerçekten ne yazık ki hiçbir fikrim yok...Sadece beni özlediğini belirtti onu da yazarak ama belirtti sonuçta .bilmiyorum şimdi çok karışık tam kendime yeni bir yol çizecektim son sansı tanıdım ama o hoyratça kullanmak istiyor sanki ve ben sevgime yenik düştüm ve bende onu unutmadığımı söyledim hata mı ettim bilmiyorum keşke böyle yapmasa idi şimdi bekliyorum çaresizce zamanın bana neler getirceğini ama belirsizlik kadara kötü bir şey yok canım çok sıkılıyor .....:nazar::1no2:benneyaptımki

12. 16 Eylül 2008
  13. AESEROCK

AESEROCK Guest

Bu konular hassas konular .Bunları söyledikten sonra aramaması normal değil tabii.Birşey ya vardır ya yoktur.Biz kadınların en büyük hatası bu.Herşeyi kendi içimizde yaşayıp karşımızdakinin bizi anlamasını ve bizim düşündüğmüz gibi davranmasını bekliyoruz.HATA hayır bekleme aç telefonu yada çık karşısına açık açık sor."Sen beni gerçekten istiyormusun isityorsan bunun gerektirdiği gibi davranalım arayalım , görüşelim yok niyetin yoksa o zaman benim önümde durup bana engel olma " DE BENCE.

Bak daha çok gençsin.Hiç kafana takma bunları İnan bu yaşlarını sonra çok arayacaksın.Kendini nasıl rahat hissedeceksen öyle davran.Erkek arkadaş bir şekilde bulunuyor ama bizden bir tane daha yok unutma.

14. 16 Eylül 2008
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.164
    Ödül Puanları:
    488

bence ara amacının ne oldugunu söyle.kaydirigubbakcemile

16. 16 Eylül 2008
  17. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım boyle beklemek ınsana daha cok acı verır..
    ozledım demek farklı sevıyorum demek farklı
    belık gercekten ozledı am yenıden olmaz dıyemı bakıyor
    hem sevgını yenıden köruklemış hem aklını karıştırmış
    beklemek ışkence gıbı gelır arasan sonradan pişmanmı olucaksın
    buda bır sorun ama canım pişman olsan bıle en azından nıyetını ögrenip rahatlıyacaksın
    ara ve sor nedır nıyetı ona gore adımını atarsın...
    hem bu kadarda uzme kendını

18. 16 Eylül 2008
  19. BEBS

BEBS Guest

özlediğinizi söylemişsiniz oda söyleyince duygularınızdan utanmayın ne var hala unutamamış olabilirsiniz.ama bir insanı sebepsiz severken bu onun insanlığını karakterini davranış bozukluklarınıda tanıyoruz anlamına gelir.nasıl bir insandır?sorun kendinize sizi arayıp sonra unutucak bir tipse gerçekten sevginizi kalbinize gömün unutmaya çalışın derim ben.çok dengesiz davranmış.çok uç olabilir ama,şu anki manitayla kavga etmiştir.arada boşluğa düşüp sizi aramıştır.sonra araları düzelince sizi aradığına pişman olmuştur.var böyle adamlar.bence arayıp ne yapmak istediğini açık açık sorun.aldığınız cevaba göre davranmak daha kolayCADIARZUCADIARZU

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.