Ne olur akıl verin:(

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve leom tarafından 19 Kasım 2008 başlatılmıştır.

19 Kasım 2008
    Konu Sahibi : leom
  1. leom

leom Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nerden bşalsam bilmiyorum nişanlımla çeşitli sebeplerden tartıştık ve 1aydır konuşmuyoruz ne o arıyo ne ben.on gün önce msnsine girdim şifresini değiştirmiş (ben hep girerdim o da girdiğimi bilirdi)acayip sinir oldum ve hiç bişey yapmadım sanırım niyeti ilgi çekmek diye düşündüm.bugünde baktım facebook adresi almış yeni daha önce ikimizinde vardı iptal ettik eski sevgililerimiz var diye çok kavga etmiştik ogün için bugün bir daha aldığını gördüm üstelik o kızda vardı işin garip tarafı ikimizin sarmaş dolaş olduğu bi foto koymuş şimdi siz söyleyin hadi ne yapmaya çalışıo.aramadım aramıcamda niyeti ayrılmaksa söylesin ama beni delirtmekse başardı ama o bunu asla bilmiyecek ne olur söyleyin zten aramız kötüyken böyle yaparak ne istio?

2. 19 Kasım 2008
  3. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım bence ikinizde birbirinizden bekliyorsunuz ilk adımı, eğer nişanlının çok suçlu olduğunu, bunları kaettiğini düşünüyorsn bırak arama sürtülsün burnu, ama senden kaynaklandıysa bırak guru yapma aşk da gurur olmaz. umarım düzeleri aranız.

4. 19 Kasım 2008
  5. rxuxyanaz

rxuxyanaz KOCALARI AZDIRMA BAKANI:) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    valla anlam veremedim ben sizin ilişkinize ya bitmişse bitmiştir benim için devam ediyosamda tam gaz devam ederim böyle 1 ay küs kalmakla falan ugraşamam ne yapmaya çalıştıgını da anlamadım hem faceleriniz varmış silmişsiniz hem yeniden almış hem eski sevgiliside listesinde hemsenin resmini koymuş ...çok karmaşık valla......

6. 19 Kasım 2008
  7. __zeynep__

__zeynep__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım o suçluysa bile sırf ne yamak istediğini öğrenmek için bile arardım ve facebook u kesin sorardım ne demek küstünüz diye tekrardan açmak.. aynı şeyi sen yapsan ii mi olur... bence ara ve öğren derim..

8. 19 Kasım 2008
  9. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Niye insanlar bu kadar zorlastiriyorlar hayatlarini anlamiyorum...
    1 ay kus kalinir mi ? inan anlayamadim ben.
    ustelik tekrardan facebook a uye olmalar, fotograflar koymalar, falan...anlayamiyorum...
    aile arasi bir nisan mi bu ? yoksa aranizda mi ?
    hani bir aydir kussunuz aileler sormuyormu neden gelinmiyor gidilmiyor ?
    boyle kuslukler olmaz..sogukluk yaratir. inadinizi kirin ve oturun iki olgun insan gibi konusun.

10. 19 Kasım 2008
  11. lisa simpson

lisa simpson Guest

......................

Son düzenleyen: Moderatör: 30 Ocak 2009
  12. 19 Kasım 2008
  13. kulitta

kulitta İlahi Adalet Pro Üye

Beğenildi:
    2.241
    Ödül Puanları:
    238
    Şehrazat ile Onur - Asi ile Demir geldi aklıma yazdıklarından. İlişkilerde iki tarafta gurur yapar ve kaçan kovalanır amacı güzerse, kovalayan olmayınca sonsuzluğa doğru kaçıp durursunuz ancak.
    Hata sende ise ilk adımı atmak sana düşer. Nişanlının hatalı olduğunu düşünüyorsan, adım atma bence. Hatasını düzeltmeyi şimdi öğrenemezse sonra çok geç olabilir canım. Hakkınızda hayırlısı olsun.

14. 19 Kasım 2008
  15. ezel78

ezel78 Guest

bir laf vardır aşıksan gururundan gururluysan aşkından vazgeçeceksin diye,
    insanların çok azı aşık olarak evlenebiliyorlarken aşkı bulmuş aşk evliliği yapmak üzere bir çiftin bencillik ederek gururu ön plana çıkarmasını ve bu yüzdende birliktelliklerini zora sokmalarını ben anlamıyorum anlamıyacağımda

bu kişi ile evlenip mutlu olmak istiyorsan ARA bir alo de ve bitsin geride bırak tüm olumsuzlukları tekrar tekrar açma bembeyaz sayfa açın.benmi yapacağım derseniz evet siz yapın ne olacak ki ne kaybedersiniz hiç birşey ama kazancınız çok.

sevgiyle kalın
    bize anlattığın gibi nişanlınla konuşsan anlayacaktır seni

16. 19 Kasım 2008
  17. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    ne bu ya
    nişanlıyken inat ediyor barışmamak için gurur yapıyor falan
    evlenince bi kavga ettiğinde yüzünemi bakmıcak

18. 19 Kasım 2008
  19. BEBS

BEBS Guest

çok olgun gelmedi bana yaşananlar yaşınızı bilemiyorum gerçi ama.insanların birbirleriyle iletişim kurmaları için bunca nimet varken.anlamsız küsmelere ne gerek var.bir sorun varsa gerçi ayrılık sebebinizi yazmamışsınız,karşılıklı konuşup adam gibi ayrılın yada sorunlarınızı haletme yollarına gidin.sanal alemde bocalayıp duruyorsunuz.açın bir telefon derdini sorun.olsu bitsin