ne olur bakın

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Karxixnca Kxixz tarafından 19 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Karxixnca Kxixz
  1. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 19 haziran sat ve 06 temmuz transfer yapıldı tam 8 hafta oldu sata göre hala bebegimin kalbi atmadı dr kanama var diyor kese etrafında ilacı bırak diyor içim yavrumdan ayrılmaya elvermiyor kuzumun resmini görüp kokladım 3 gündür şimdi atmaz artık diyor kalbi atmaz mı yavrumun kalbi

2. 19 Ağustos 2008
  3. Karxixnca Kxixz

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    biraz önce geldim dr dan istanuldaki dr da bırak dedi ilacı progestanı bırakırsam düşecekmiş kuzum düşmezse kürtaj olacakmışım sizide böyle oldumu yavrum bırkıyor beni içim yanıyor allahım ne olur sabır ver yarabbim

4. 19 Ağustos 2008
  5. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ayyy canım inan çok üzüldüm.yazdıklarını okudukça ağlamaya başladım.benim bebişlerden birinin de kalbi atmıyor.diğeri de bir kaç gün geç büyüyor.Allah yardımcımız olsun...

6. 19 Ağustos 2008
  7. simaysi

simaysi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim,başka bir doktordan randevu alıp birde onun görüşünü alsan...Allahtan umut kesilmez.Sen kendine işkence yapma ...Lütfen Eğer olmayacağı varsada hayırlısı de arkadaşım.Yeniden denersin.Ama dur bakalım.Bakhepimiz aynı umudun peşindeyiz.Dur bu kadr kendini bırakma.Allah sana ve bebeğine hayırlısını nasip etsin.Biliyorum şuan bunları duymak zor.Ama güçlü ol,Bak formları oku ne durumda olanlar var.Eğer kısmet değilse olmuyor birtanem....Senin için dua edeceğim....

8. 19 Ağustos 2008
  9. Karxixnca Kxixz

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    benimkide hep yavaş büyüdü ama sonunda kses etrafında kanama ardından bu inşallah sen benim yaşadıklarımı yaşamzsın arkadaşım atmazmı kalbi yavrumun allah benim canımdan alsa ona verseydi

10. 19 Ağustos 2008
  11. peteknur

peteknur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sana üzülme desemde bunun ne kadar zor oldugunu biliyorum.Bende pazar gün testte hamile oldugumu görüp sevinçten çıldırırken dün düştüğünü öğrendim.Hergün elimi karnıma koyup nolr beni bırakma sana çok ihtiyacım var bebegim dedim ama kısmet değilmiş.
    Allahtan sabır dile eminim rabbim bu acının sabrını verecektir sana.Benim şuan yanımda annem kalıyor,tansiyon hastası oldugu için yanında ağlayamıyorum bile.Hiç üzülmemiş gibi davranmaya çalışırken yüregim kan ağlıyor sanki.Biliyorumki rabbim kullarına kaldıramayacağı kadar dert vermez.Şöyle düşün; bebegin dogsaydı ve sağlıklı olmasaydı eminim daha kötü olurdu.Bir evladın annesinin gözü önünde erimesi kadar zor bişey yok .Allah daha büyük acılar yasatmasın.İnşallah en kısa zamanda yeniden bebegin olur.:teselli:

12. 19 Ağustos 2008
  13. adayadayxix

adayadayxix sezin'im bal kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsun, ne denir bilmiyorum ki .gerçekten çok zor bir durum. ama dr.un öyle dediyse elden gelende birşey yok sanırım. belki yapabileceğin başka bir dr.a daha görünmek olabilir. geciktirmeden git bence eğer bebeğe birşey olduysa sana da zarar verebilir. dualarım seninle. Allah yar ve yardımcın olsun.

14. 19 Ağustos 2008
  15. Karxixnca Kxixz

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    canım senin bebeginin kalbi ne zaman attı

16. 19 Ağustos 2008
  17. EU1

EU1 Guest

çok üzüldüm nergiscim ben daha önce 2 defa yaşadim ilaca devm etsende etmesende gidiyor gerçekten birden bire kalbi duruyor birinde kürtajla aldilar 2.de kiyamadim evde kendim aciyla düşük yaptim her halükarda gidiyor yani ilaçlari birak sahiden de çok sen raharsizlanacaksin.rabbim cennetinde kavuştursun unutma kalsaydi engelli olcakti çünki vücut içinde rahatsiz olan hiç birşeyi barindirmiyor.biz daha sonra bu klap durmalarinin nedeninin eşimdeki genetik translokasyon probleminden kaynaklandiğini öğrendik inş olmaz ama tekrar olursa da genetik test yaptirmayi unutmayin çünki biz 5 yil sonra problemimizi öğrendik

18. 19 Ağustos 2008
  19. butterfly 's'

butterfly 's' gözümdeki yaşsın bebeğim Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım böyle söyleme nolur içim parçalandı.iki dr a gittim diyorsun.onlar daha iyi bilir. ben de endişeliyim inan.dilim varmıyor ama belki böylesi daha hayırlıdır.Allah sabır versin arkadaşım.kendini bırakma nolur....senağlama