Ne olur bana akıl verin

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve tsambikos tarafından 15 Şubat 2009 başlatılmıştır.

15 Şubat 2009
    Konu Sahibi : tsambikos
  1. tsambikos

tsambikos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    yaklasık 3 ay once gorucu usuluyle nısanlandık once bı kac kere cıktık sonranısanlandık acıkcası pek bırbırımız tanıma fırsatımız olmadı.

benden once bı kısıyle cıkmıs kıs benım lıseden ve unıden arkadasım sonucta bıtmıs cok onemsemedım. 2 ay sonra bı gun telefonunu ıstedım elımden aldı bısılerı sıldı sonra ıtıraf ettı eskı arkadasının numarasını sılmıs madem bıtmıs cok kotu bı sekılde hala numarası nıye duruyo ve hala ona attıgı maıllerıde sılmedıgını ogrendım:çok üzgünüm:

bu olayları unuttum bı sekılde kıskanc asla deılım ve kızla gerek egıtım yonunden gerek fızıksel guzellık gerek de aıle yapısı olarak asla kendımı kıyaslayamıyorum ama anladım kı malesef askın gozu kormus

yaklasık 4. ayımıza gırmek uzereyız hala bana sıcak bı kelıme etmedı ya da benımle mutlu oldugunu belırten davranısta bulunmadı.acaba ben mı soguk davranıyorum dıyorum hayır elımden gelenı yapıyorum gunde bı kere konusuyoruzx ne yedın naptın 3-5 kelımeyı gecmıyo.

dun sevgılıler gunuydu 2 gun sonrada benım dogum gunum hafta sonu gelmedı gelmeyı bırak dusunup msj bıle atmadı. eskı sevgılımle bende kutlamazdım sevgılıler gununu ama onem verdıgını bıldıgım ıcın sorun etmezdım.bu hem onem vermıyo hem de ne bılıyım.
    acaba dıyorum hala eskı arkasında mı aklı?

nısanda kuafore gıttık normal bı para odedı her fırsatta yuzume vuruyo bi kere de senın ıcın feda olsun demıyo dıyemıyo sizce napmalıyım?artık cok bunaldım onun benı degersız hıssettırmesınden

2. 15 Şubat 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Pek hoş değil maalesef durumlar..
    Eski sevgilinin telefon numarası,mailler,soğuk yaklaşım vs..benneyaptımki
    Ama en çok nişan için kuaföre ödenen parayı laf etmesine kızdım..:nazar:
    Nişan,düğün gibi güzel olayların külfeti olacak elbet,nasıl bunun muhabbeti yapılır ki?:mymeka:

4. 15 Şubat 2009
  5. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    nisanlilik süreci zaten birbirini daha yakindan tanimak icindir....
    hala aranizda bir yakinlik olmadiysa daha nereye kadar böyle devam edebilir ki?
    sevmedigin biriyle hayatini birlestirmek dogru bir sey degil bence...
    ayrica onda seni rahatsiz edenler seyler var neden bunlari onada anlatmiyorsun?
    yani konusmadan hic bir sey hal olmaz...
    sen sustukca düsünceler icinde bunalmaya devam edersin...

6. 15 Şubat 2009
  7. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    eğer anlattığın gibiyse yol yakınken dön cnm..
    dua et evlenene kadar rol yapmadı bir de tüm bunları evlendikten sonra yapsaydı daha çok üzülürdün ypranırdın.aklında hala birileri varmış gibime geldi..
    konuşmayı denedin mi hiç..gerçi inkar yoluna gidecektir ama ne biliyim açıkça konuşsan aklında başka biri varsa benim de başımı yakma yol yakınken dönelim desen...

8. 15 Şubat 2009
  9. tsambikos

tsambikos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    konusuyorum her konuyu hemde ama fıkırlerı asla degısmıyo kuafor konusunda konustuk haklısın dedı aynı seyı dugun salonunda da 2 secenegımız wardı 5 mılyarlık ve 2 mılyarlık ben enayı mıyım 2 mılyar varken nıye 5 mılyar verıyım dedı durumu ıyı oldugu halde karısmadım ıstedıgnı ıstedıgı gıbı yapıyo

o kısı unuttum dıyo bana sen benı bırakmadıgın surece bırakmam dıyo ama hıc bı yakınlık gostermıyo
    annemlerde farkında arkanadyız kızım bırak dıyolar bana bılmıyorum yenıden bısıye baslamak korkutuyo ben mı abartıyorum dıyorum ama ne zaman patlıcam artık

10. 15 Şubat 2009
  11. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ya ınsanın aklına farklı seyler gelıyor.....
    madem unutamadı neden nişanlandı....aılemi istedı...yoksa baska seylermı vardı...bılemeyız...
    ama nişanlınla acık acık konuşmalısın ...nıyetı ne....
    eger böyle devam ederde sende evlenırsen mutsuz olursun canım...
    nişanda harcanan parayı bıle laf edıyor....bunlar olması gereken seyler....ve daha ne paralar harcanacak...
    ve ayıp edıyor....,en guzel çözüm konuşmak olucak....
    sana davranışları hiç hos degıl........

12. 15 Şubat 2009
  13. dilekumur

dilekumur ölerek sonsuza doğuyoruz Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    seninde dediğin gibi pek fazla tanımadan nişanlanmışsınız.
    insan evlilik hazırlıgı yaptığı insandan ilgi bekler çok haklı olarak
    üç beş kuruşun hesabını yapması gercekten şık olmamış
    en iyisini tabiki sen bilirsin

14. 15 Şubat 2009
  15. EU3

EU3 Guest

Tuhaf geldii insanın evleneceği ınsana maddı açıdan laf söyleyebılmesı..bana kalırsa düşün derım..çünkü iki gun sonra aldığın bı deo bıle söz olabılır kolay gelsin..

16. 15 Şubat 2009
  17. capriss

capriss Guest

Eski sevgiliyide geçtimde sevgililer gününde 40 yıllık evli babam bile dün anneme sevgililer günün kutlu olsun karıcım dedi yani nedir bu ben nişanlıyken ne cep telefonu vardı nede internet normal telefondan ailemin bu konuda tutucu olmasına rağmen günde bir kez görüşüyoduk bende görücü usulü evlendim ilk sevgililer günü sözümüzden 10 gün sora idi ama eşim tektaş yüzük getirmişti öle çokta ince bi adam olmamasına rağmen
    şimdi 10 sene önceyle kıyasladımda şu zamanda böle bi nişanlılık garip geldi bana canım
    nişanda saçını yaptırmış laf etmiş beyfendi düğünde napıcak acaba yada evlendikten sora yediğin her lokmayı başınamı kakıcak yazından anladığım kadarıyla olgun bi kızsın bence
    bunu hakettiğini düşünmüyorum hiçbir kız haketmez eğer nişanlıyken arada tutku yoksa evlendikten sora olucağınıda hiç sanmıyorum ben olsam konuşurdum bize yazdıklarını aynen onada anlatmanı ve ayrılmayı düşündüğünü söylemeni tavsiye ederim canım sen bilirsin gibi bi cevap alırsan eğer hayatının hatasını yapmaktan dönersin kolaylıklar diliyorum

18. 15 Şubat 2009
  19. tsambikos

tsambikos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    tesekkur ederım kızlar en azından ıcımı doktum annemle konussam uzuluyo sekerı cıkıyo bıraz olsun rahatladım