Ne olur bana akl verin....

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve Imsh3kill tarafından 21 Haziran 2009 başlatılmıştır.

21 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Imsh3kill
  1. Imsh3kill

Imsh3kill Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    108
    Nerden başlamalıyım bilemiyorum. bambşka bi olay bizimkisi. geçen sene 3 aylık bir çıkmayla başladı herşey boş anlamsız kavgalrdan dolayı ayrıldık. mecburen hergün aynı ortamda bulunuyorduk o bakışlar..içimi ısıtmaya yetiyordu. 1 yıl boyunca konuşmadık ama duygularımızdan öylesine emindkki çevremizde de belirli sebepler vardı yeniden bir araya da gelemedk. yalnızca geleceğimize inanıyorduk bambşka bir hayatta ve zamanda mutluluğu aşkı yaşıyacaktık biz... 1 yılın sonunda 1 kez buluştuk omzuna dayandım oturduk saatlerce konuşmamamıza bile gerek yoktu öyle güzeldiki evet aşk bu olmalıydı.. ben bu duyguyu bu sıcaklığı yalnız bir kez yaşayacaktım. gizli saklı da olsa o benim ömrümdü canımdı herşeyimdi.
    onu beklemeye kararlıydım 3-5 yıl bile olsa bu süre içnde hiç buluşamayacak dahi olsak...
    geçen gün ikimizinde kardeş bildiği bi arkadaşımla buluştum. üzülmemek içn sana bazı gerçekleri anlatmalıyım dedi. ve onun yaptığı iğrençliklerden ( beni zaten cepte olarak görüp başka kızlara yönelmesi, şuan şehir dışında ordan kızlar bulup otellere davetler başka kızlarla odalara kapanmalar ) bahsetti. o anki duygularımın tarifi yok. herşey başıma yıkıldı tüm hayallerim geleceğim....ıssız adam filmine döndük. o buluşmamızda konuşmuştuk biz başka hayatta aşkımızı doyasıya yaşıycz demiştik ama o da bu tür iğrençliklerden vazgeçmeyecek. arkadşım dediki senin sevgine inanıyorum gerçekten ama o değişmez ileride seni üzer o seni sandığın kadar ciddiye almıyor dedi.ben böyle bi ihtimali bile düşünmezdim birbirimizin herşeyiydk her an göz gözeydk. Allahım nasıl bir acı bu. bir konuşmayla herşeyim başıma yıkıldı.
    sizce napmalıyım nolur bana yardm edin. :çok üzgünüm: ' tüm kızlara baktığın o iğrenç bakışlarını istemiyorum artık ' diye bir mail atmak geliyor içimden ama onu taktığımı sansın istemiyorum onu gördüğümde o tarafa bakmıcm bile hep kendime engel olucam ama içimdeki acıyı nası dindiricem bilmiyorum senağlama

Son düzenleme: 22 Haziran 2009
  2. 21 Haziran 2009
  3. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bunları sana anlatan arkadas guvenılırmı ??

Bu devırde kımseye qüven olmuyo vllla ..
    En son bu sekılde bi arkadasıma bırısı kötülemiş .Bunlar ayrılınca kötülüyenle cıkmaya baslamısdı erkek.Şaşırıp kalmıştımm..

Tepki göstermeden önce emin ol. Zaten bıraz karısık anlatmıssın.Neden o kadar zman hıc gorusmeden beklıyosun ?

4. 22 Haziran 2009
  5. Imsh3kill

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    108
    evet o arkadşıma çok güveniyorum kesinlikle. zaten bliodum onun çapkın oldğnu ama bu kdrı da fzla...
    ya bzm birlkte olmamıza krşı kişiler vrdı boş yere sıkıntı çekmektense beklemeyi terch ettk hem zaman basitleştirio ilişkileri bide okul vr ona engel abk sabk kvgalr fln bzm içn böle dha anlamlydı ama onun düşnceleri bu ilişkiye yaklaşımı bambaşkaymş

6. 22 Haziran 2009
  7. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım cümleleri mesaj gibi yazma okumakda zorlanıyorum...

Tamam o zaman ılıskının ısmıde konmadığına göree kesın kesın yan cep olayı belliymişş...
    Hiçbirşey yapma ne mesaj ne maıl ne haber.. Sadece uzak dur ...
    Onun seviyesine inme...

8. 22 Haziran 2009
  9. tatlxixrxuxya

tatlxixrxuxya NEFESİMSİN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    yaşın sanırım küçük..eğer arkadaşın anlattıkları doğru ise ondan hayır gelmez..seven taraf sensin...

10. 22 Haziran 2009
  11. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    erkekleri tanımaya başlamışsın işte canım.
    Bunların hepsi birer deneyim sanırım lise öğrencisisin bugünlerin tadını çıkar. Bir erkeğe körü körüne bağlanma karşına neler çıkar.
    Sana değer veren biri bu şekilde davranmaz gözü kimeyi görmez senden başka.
    İlerde eşin dahi olsa kesinlikle, asla yapmaz diye düşünme kimse %100 güveni haketmiyor.
    Böyle düşünki hayal kırıklıkların fazla olmasın.
    Her erkek aldatır demiyorum sakın yanlış anlaşılmasın benim de 7.5 senedir devam eden bir ilişkim var:nazar: ama temkinli olmakta yarar var.yerimseniben

12. 22 Haziran 2009
  13. beyaz06

beyaz06 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bence erkek arkadaşınla konuş.ben iki kişi arasındaki ilişkiye karışan insanlara pek inanmam.
    sen ne kadar güvensende konuşmanda fayda var.bakalım o neler söylücek.yargısız infaz yapma derim ben.gerçekten öyle birşey yapıyorsa zaten bir yerden açık verir o zamanda bir daha görüşmezsin.

14. 22 Haziran 2009
  15. Imsh3kill

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    108
    :
    o kdr haklısnki evet gerçktn erkeklri tanımaya başlıorm. aşk dye geçinip duruodum bide çok yazık :1no2:

16. 22 Haziran 2009
  17. Imsh3kill

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    108
    ya bn krşılıklı oldğna öylesine inandırmştmki kendimi o bakışlar sahte olamazdı ya bi insn büsbütn nasıl sahte olmyı becereblrki

18. 22 Haziran 2009
  19. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    başlamamış olması senin leyhine bence,iyikide daha ciddiye varmamış bağınız.

insanların göründüğü gibi olmadıklarını anlamış oldun,tecrübe say ve daha temkinli yaklaş bundan sonra insanlara,ne yazık ki insanları sevmeli,ama pek güvenmemeliyiz,hayat bana bunu öğretti....