ne olur benım ıcın dua edın yarın transferım var

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve ada67 tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

26 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ada67
  1. ada67

ada67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    selam arkadaslar evet yarın buyuk gun ve ben oyle cok korkuyorumkı su ana kadar cok rahattım ama bugun sonuca yaklasmanın ve ya olmazsa ne yaparım kaygısıyla cok huzursuzum tam 4 tane embrıyom annesıyle bulusmak ıcın hastanede benı beklıyor kacını yapıcaklar bılmıyorum ama ozlemle beklıyorum onları 12 gun sonra burda bende hamıleyım dıye sevıncle haykırabılecekmıyım allah bana o gunlerı gösterecekmı olmayacak dıye cok ama cok korkuyorum sanırım bırkac gun sıteye gıremeyecegım sımdıden hepınızı öpuyorum en buyuk destegım olarak herbırınıze sonsuz tesekkur edıyorum

2. 26 Kasım 2008
  3. bebitocum

bebitocum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ada67 ,,canım rabbim yar ve yardımcın olsun,,,sakın korkmaaa
    böyle endişeli olma,,kesin olucak ,,inş.,,evet sende "ben hamileyiiimmm"diyeceksin
    taamm 12 gün sonraaa
    hadi hayırlsıı

dualarım seninle,,

4. 26 Kasım 2008
  5. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım hayırlı olsun şimdiden.....:) haykırırsın işallah sende.....:))))))))) bebeklerini problemsiz alır gelirsin işallah şimdiden tebrikler

6. 26 Kasım 2008
  7. Zonnetje

Zonnetje Annesinin Ela kuzusu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ada`cim..dualarimiz seninle canim..hayirlisiyla transferin yarin gerceklersir sende test gununde bizlere hayrli haberlerle gelirsin canim..Once Allaha guven..sonrada kendine..umarim bu bekleme surecini stressiz gecirmeye gayret edersin arkadasim. Bol sans sana!

8. 26 Kasım 2008
  9. sevtapduzyol

sevtapduzyol Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım şimdiden bol şanslar :) 3 tanesini taransfer ediyorlar benimde 6 haftalık bebeklerim :) sana küçük bi tavsiyede bulunuyum uygula bende tatar öyle ben 11 gün hiç kalkmadım yataktan hep yattım sadece tubaleye gittim geld,m bide canım duş yap diyorlar ama sen dinleme onları ben tam 2 hafta banyo yapmadım sıcak suyla falan gider diye hep yat olurmu canım umarım seninde tutar benim 2 tanesi tuttu :):CüvCüv:

10. 26 Kasım 2008
  11. saftirik

saftirik rütbesiz... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah muradınıza erersiniz,bizde darısı bizim başımıza deriz.

12. 26 Kasım 2008
  13. NilKoksal

NilKoksal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah güzel haberlerini alırız canım hayırlısıyla. Tek tavsiyem var, rahat ol lütfen streslenme gerisini Allah' a bırak. Dualarımız kabul olur inşallah ve sende annelik duygusunu tadarsın.

14. 26 Kasım 2008
  15. sevim_li

sevim_li oğlum+kocam=benn Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım dualarımız seninle transferim olcak deyince benim transfer günüm geldi aklıma hiç bi ağrı sızı yok hisetmiyosun bile transferden sonra çok güzel karnında hisetmek embriyolağum gelip bebkleri gösterince zatenn o çok başka bi duygu bide zaten göz yaşlarımı zor tutuyodum üstüne biz bebeklerine iyi baktık sıra sende onları kaybetme deyince benim koptuğum an oldu allahıma şükür bende bebeklerime iyi baktım galiba onlarda kalmak istedi çok şükürr hamileyim darısı seninde başına diğer isteyenlerinde başına çok stres yapma arkadaşım ben çok rahattım aklıma bile gelmiyordu bazenn böylesi çok daha iyi sanırım sende dene bence işe yarıyor

16. 26 Kasım 2008
  17. EU2

EU2 Guest

cnm ınsllah bebeklerın tutunur sana ..
    12sora hamıleyım dıe bı topuk açarsın ınsallah
    rahat ol bolbolbol dua et ....12 boyunca

18. 26 Kasım 2008
  19. ladyyuppi

ladyyuppi namidiger platonik_ask ;) Üye

Beğenildi: