ne olur bi bakın

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve dila_naz tarafından 25 Nisan 2009 başlatılmıştır.

25 Nisan 2009
    Konu Sahibi : dila_naz
  1. dila_naz

dila_naz Guest

merhaba arkadaşlar aranızda bilenler vardır belk beni bende adet düzensizliği vardı.2,5 yıllık evliliğimde bir yıl korundum sonra tedavi oldum bıraktım 3 ay önce gene tedaviye başaladım ama tek başıma yani eşim olmadan eşim gelmez diye söyleyemedim ona dr 2 ay yumurtlama takibinde madem eşin gelmio ilişki sonrası test yapalım dedi ve bugün gittim testi yaptı spermler ileri gitmiyormuş bu ne anlama geliyo çok korkuyorum çok yoruldum niye ben diye kendi kendimi yiyip bitriyorm gerçi dr bu test çok güvnilir değil dedi eşin gelmesi gerek dedi ne yapcam ben tüp bebekmi tek yol spermlerin ileri girtmemesi ne demek

--------------------------------------------------------------------------------

2. 25 Nisan 2009
  3. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sonucu neye göre diyonki sen spermiyogramla anlaşılır bu eşin gitmemiş bi kere tahlil yok yani eşine ait bu doktor nerden bilyomuş eşine tahlil yapmadan spermin ileri gitmediğini ya bu işte bi iş var yalnız gitme bi daha garip bak bu iş

4. 25 Nisan 2009
  5. iremNaz

iremNaz Annesinin bitanesi Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya sperm ileri gitmezse yumurtayı bulamaz evet hamile kalamazsın ama korkma dur önce eşine bi tahlil yapılsın ya nerden bilyomuş o doktor

6. 25 Nisan 2009
  7. ocean_girl

ocean_girl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    canım bilgim yok ama sen eşini ne yap ne et beraber gidinn
    kendinde üzülme bakimmm bütün doktotrların dediği doğru olsaydı...

8. 25 Nisan 2009
  9. dila_naz

dila_naz Guest

cnm ilk önce sağol cevap verdiğin için eşim gelmediği için bana ilişki sonrası test yaptı dr dedi pek güvenilir bi test değil tabiki dedi ama eşim gelmediği için yaptı ve sonuç olumsuzdu herhalde ki bana öyle dedi spermler ilir gitmiyo bir tane bile görseydim ieri giden dedi banada yumurtlama takbi ilaçla yumurtalarımı büyüttü ve dediki tek başına boşa zaman kaybediyo olabirirsin bu ay serbestsin dedi peki yumurtlar var dedim gün aşırı ilişki olsun dedi 3 tan e büyük yumurtam var ama o testi yapınca allak bullak oldum

10. 25 Nisan 2009
  11. dila_naz

dila_naz Guest

hadi kızlar yorumlarınzı bekliom çok yanlızım

12. 25 Nisan 2009
  13. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim bildiğim kadarıyla o test hemen ilişkiden sonra yapılıyo yani sanırım ilişki olduktan sonra 1 saat içinde falan gitmen gerek sen ne zaman gitmiştin ki eğer daha geç gittiysen ki eşin doktora gittiğini bilmediğine göre daha geç gitmişsindir sonuçlar yanıltıcı olabilir

14. 25 Nisan 2009
  15. SILAYA

SILAYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim oncelikle uzulme. madem bebek istiyosunuz birak tasin altina
    oda koysun elini. benimde ilk sira boyle sorunum oldu.

doktor once kocan gelecek dedi sperm testi lazim dedi.
    belki sorun ondadair dedi. benimki gitmem falan diye konustu.
    oyle kizdimki ben aylarca tek basima doktora gidiyorum.
    madem cocuk istiyoruz sende ustune duseni yapacaksin ve bu konuda ameliyat dahi olsa olacaksin
    dedim. 2gun sonnra gitti. ayrica teste asla guvenme bi kere o testi yaparken bile
    once 3 gun cinsel perhiz sonra sperm alacaklari gun 3 cesit ilac veriyolar ki once penisini temizlesin diye. nasil olurda ertesi gun boyle test yapilir.
    ayrica benim arkadasimin kocasinin spermi yoktu . yani hic yoktu.
    yumurta hucresinden ameliyat edip sperm aradilar tup bebek yoluyla hamlile kaldi simdi
    ikizleri var . yani telas yapma. caresi var sadece rabbimden iste. simdiden gecmis olsun.

16. 25 Nisan 2009
  17. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım ben bişiy anlamadım

ama eşinle konuş onunla git derim sonuçta ikinizin birbirine olan desteği ile başarabilceğiniz bişiy bu

18. 25 Nisan 2009
  19. dila_naz

dila_naz Guest

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim napayım birden çok telaş yaptım ve yumurtalarım büyüdü 3 tane yumurtam vardı doktor kendi halidesin dedi çatlatma iğnesi falan vermedi gün aşırı ilişki olsun dedi o testi yaptıktan sonra bide boşuna tek başına uğraşıyorsun dedi korktum