Ne olur bir akıl verin kızlar, çok sıkıntılıyım

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve ucuncukisi tarafından 5 Ekim 2010 başlatılmıştır.

5 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ucuncukisi
  1. ucuncukisi

ucuncukisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kızlar merhaba, siteye bugün katıldım. burada herkesin derdini paylaştığını görünce biraz rahatladım ve sizlerle en yakınlarıma dahi anlatamadığım paylaşamadığım birşey paylaşmak istiyorum..
    aylar önce biri girdi hayatıma, daha doğrusu ilk görüşte aşık oldum ona. çok farklı çevrelerdendik fakat hayatımız öyle garip şekilde kesişiyor ve bizi heryerde karşılaştırıyordu ki kendimi ondan uzak tutamadım ve gitgide daha çok aşık oldum.
    bu sırada hayat bizi türlü türlü karşılaştırırken, onun benim farkıma varmadığını düşünerek hareket ettim hep.
    birgün cesaretimi toplayıp onu bir sosyal siteden ekledim ve mesaj attım. arkadaşlık davetimi daha ben ekledikten birkaç saniye sonra kabul etti ve mesajıma çok candan cevap verdi.
    tanışmamızın üstünden epey zaman geçmişti fakat biz hala yüzyüze hiç konuşmamıştık, hatta yüzyüzeyi bırakın HİÇ konuşmamıştık. artık birşeyler yapmam gerek dedim ve kendisini ilk gördüğümde selam verdim. o kadar güvensizdim ki hala benim o kız olduğumu bildiğine inanamıyordum. o gün konuşurken ben nasıl onu izlediysem, benim kadar olmasa da onun da benim farkımda olduğunu ve benimle ilgili bazı şeyleri merak ettiğini gördüm. o başkalarına karşı kaba saba olan adam gitmiş, utangaç çocuksu biri gelmişti biz konuşurken. birkaç gün boyunca küçük selamlaşmalar yaşadık, en son görüştüğümüz o gün bana kendiliğinden gelip selam vermişti. iletişimi onun başlatması benim için bir mucize gibiydi.
    o günden sonra malesef şu ya da bu sebeple aynı ortama hiç girmedik, yalnızca uzaktan görmekle yetindik birbirimizi. yüzyüze görüşme imkanımız olmadı. yaz başlarken internet sitesi üstünden tekrar bir konuşma yaşadık, o konuşmamız sırasında benimle konuşmak istemediği belliydi ve ben de bir daha üstelemedim. üstünden biraz daha zaman geçti, aynı sitede konuşmamızı gerektiren başka bir durum oluştu, çok daha normal bir cevap verdi bu defa ama ilk zamanlardaki benim kim olduğumu nasıl biri olduğumu merak eden adam değildi..
    bir gece iç sıkıntısıyla kalktım ve bilgisayarı açtım, ilişkisi var yazıyordu.. başımdan aşağı kaynar sular boşaldı desem yeridir.. bir defa elini bile tutamadığım, bütün o mucize gibi karşılaşmaları yaşadığım adam bir başkasının sevgilisi olmuştu. korkunç bir depresyona girdim ve herşeyi bıraktım.. kendimi tamamen salmıştım, evden çıkmıyor, yemek yemiyor, hatta kaşlarımı bile almıyordum :)
    durumun ne olduğunu bilmeyen ailem halime en az benim kadar üzülüyorlardı..
    şimdi bu kişiyle karşılaşmamak için elimden geleni yapıyorum ve aylardır hiç konuşmadık ve yüzümü bile görmedi. ama ben onu unutamıyorum ve hala herşeyden çok seviyorum.. sizler belki bana da bir akıl verirsiniz, ama lütfen unut demeyin, bunu zaten deniyorum.
    onu sevdiğimi bilmesini istiyorum fakat ne yapmam gerekli bilmiyorum...
    kızlar ne olur çocuksu bulmayın beni, bir akıl verin, gençliğimin baharında hayattan yaşamaktan bıktım mafoldumben

2. 5 Ekim 2010
  3. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    bence kaşların yemekten içmekten önemliyse almalıydın..:nazar:

4. 5 Ekim 2010
  5. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İçerik nedeniyle konu taşınmıştır.

6. 5 Ekim 2010
  7. ucuncukisi

ucuncukisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kendime hiç bakmıyordum yani :kedi:
    arkadaşlar kusura bakmayın yeni olduğumdan konuyu nereye açacağımı bilemedim :/

Son düzenleme: 5 Ekim 2010
  8. 5 Ekim 2010
  9. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm hayal kırıklığı yaşamak nedir çok iyi bilirim ama mantıklı olup hayatına başka birini almalısın..çivi .çiviyi söker unutma bunu ve mutlaka seni oyalayacak,sana değer verecek,boşluğunu dolduracak biri olmalı hayatında

10. 6 Ekim 2010
  11. fulya1234

fulya1234 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    bak canım unut demicem onu ama sadece sana bırak artık yoluna devam et dicem...
    sen sevdiğin adamla bir şey yaşamadın hiç olmazsa sadece sevdin onu...
    bende kader mi kısmet öyle bir anda sanal alemden biri girdi ki hayatıma neler olduğunu anlıyamadım bile tesadüf kankamın kankası çıktı neyse sevdim sevildim ayrı şehirlerdeydik bir kerecik yanıma gelmedi telede hep mesajlaştım sesini dahi duymadım ona dokunamaım kokusunu içime çekemedim ciddiydik o kadar çeok şey yaşadık ki dersin şaka mı yapıyorsun ama ayrıldım 1 yıldır bir dargın bir barışık çıkıyorduk ama ayrıldık ben istedim şimdide 1,5 ay oldu ayrıyız bu gidişlede barışamıcaz gibi görünüyor.aşkta gurur olmaz diye kişi yok şu an artık hayatımda bana ilk ve son aşkım diyen hayataımın gerçeğisin diyen adam yok artık biliyorum olmıcakta o kadar çok şey yaşadım ki hangisini anlatıyım ama seni çok iyi anlıyorum.sen sadece yoluna bak bırak o gelirse gelir biliyorum beklemek onsuzluk çok zor canım bunu bende yaşıyorum hemde ciddi düşündğüm hayatımın aşkı doğru dediğim insandan ayrıldığım içinn bunu benden daha iyi kimse bilemez diye düşünüyorum....ama artık onun umrumda olmadığımı iyice anladım ne ses ne seda var keyfi gelince bana ulaşır ama o zamanda ben olmıcam..özellikle seni sevdiğin adam çantada keklik olduğunu sanmasın buna dikkat et çok yüz verme bu yüzden zaten yapman gerekeni yapmışsın bırak artık o adım atsın....

12. 6 Ekim 2010
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.620
    Ödül Puanları:
    363
    Tamam unutmayın canım...
    Başkasının sevgilisi olmuş adamı sevmeye ve onun için kendinizi heba etmeye (iştah kapanması,kaş alınmaması vs.) devam edin...gamyoncuiremsu