Ne olur bir fikir verin :(kendimi yalnız hissediyorum

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve kemancxix tarafından 3 Mart 2009 başlatılmıştır.

3 Mart 2009
    Konu Sahibi : kemancxix
  1. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar mrb.bugün nihak tarihimizi ve evimizin eşyalarını aldık.kısmetse 6 haziranda bende evli olacam.nişanlım ağzımın içine bakıyor çok fazla düşkün bana ve çokk mutlu...ama ben kendimi bi kaç gündür tanıyamıyorum.herşeyimiz hazır herşey yolunda..AMA BEN HERŞEYDEN Bİ ANDA SOĞUDUM..bu normalmidir aca.benim gibi hissedenler varmı aranızda.nişanlımın öpmesinden bile bugün çekinir oldum.gözüm bişey görmüo ve çok gerginim..aslında mutluyum.ama amlayın nolur.bi fikirlütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
    senağlamasenağlama

2. 3 Mart 2009
  3. EU3

EU3 Guest

senı rahatsız eden bıseymı oldu ki bıranda soğudun..ölç bıraz daha zamanın var düşün üzme kendını

4. 3 Mart 2009
  5. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    canim olabilir bende de olmustu inan ben mi evleniyorum kimin dugunu hazirligi yapiliyor diye
    bir ara kafam karismisti seni seven bir nisanlin var diyorsun
    ne olduda bir anda boyle dusunmeye basladin?

6. 3 Mart 2009
  7. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne olduğunu bende bilmiyorum.somut bişey yok tam olarak.onun herşeyini karakterini seviorum fakat tipini beğensemde tam istediğim gibiolmadını sölim size.fakat benim için dış görünüş değil insanın içi önemli.o yüzden fazla önem vermedim bu konuya.acaba fazla ilgi ve herşeyin bukadar hızlı olması mı beni bunalttı yoksa tipimi.çözemedim gitti.vallahi çıldıaracm.şuan bennim göklerde olmam lazımdı.ne nankörüm.ne manyağım ben:KK43:

8. 3 Mart 2009
  9. EU2

EU2 Guest

ablamda haziranda evlendi ve ondada düğüne 1 hafta kala aşırı sinir stres sıkıntı ve tamam ben vazgeçtimm demeler oluyordu en ufak tartışmada ( düşün 9 yıldır birliktelerdi) sürekli tartışır oldu eniştemle..sanırım bu sorumluluk alıcağından yaşantının değişmesinden baba evinden çıkma stresinden kaynaklanıyor.. şuan ablam okadar mutluki o anki düşüncelerini konuşuyouzda nasılda gülüyor anlatamma stres vardı belinay diyor herşey sanki biyanda omuzuma çöktü ağırlık geldi koşturmacalar bunaltmıştı demişti... UMARIM SENDEDE GEÇİCİ BİR DÖNEM OLUR GÜZELİM MUTLULUKLAR DİLİYORUMM LÜTFEN BU GÜZEL GÜNLERİN TADINI ÇIKAR BİRDAHA YAŞİYAMİCAKSIN BU GÜNLERİ BU KOŞUŞTURMACALARI

10. 3 Mart 2009
  11. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    belinaycım çok tşk ederim.umarım bendede dediğin gibi olur.acaba dediğin gibi bende bukadar evlililik meraklısı iken işciddiye binince evlilktenmi korkuyorum.

12. 3 Mart 2009
  13. EU3

EU3 Guest

umarım en kısa zamanda toparlanabılırsın..

14. 3 Mart 2009
  15. kemancxix

kemancxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    umarım canım umarım:KK43:

16. 3 Mart 2009
  17. EU2

EU2 Guest

Canım sen sorumluluk almaktan korkuyorsun ve ailenden ayrı olucağına biraz içerledin baba evinden çıkıcağını düşünüyorsun, yapabilirmiyim korkusu var , evliliği yürütebilirmiyim korkusu var ve acaba eş olabilecek birimi hayatımdaki kişi diye düşünmeye başladın ve çok evlenmek istiyordun ama gün yaklaştıkça sahiden evleniyorum ben demeye başladın telaş aldı seni yanılıyormuyum? Eklemek istediklerin varsasede ekle ?

18. 3 Mart 2009
  19. EU3

EU3 Guest

asla yanlız değilsın bız varız:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk: