Ne Olur çok Acil Yardim Lütfenn

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ^^BEYRUHA^^ tarafından 3 Nisan 2008 başlatılmıştır.

3 Nisan 2008
    Konu Sahibi : ^^BEYRUHA^^
  1. ^^BEYRUHA^^

^^BEYRUHA^^ Guest

ARKADAŞLAAAAR AKŞAM ŞERİFLERİNİZ HAYIRLI OLSUUNyasakkelime.AY BENİM KAFAMA GENE BİŞEY TAKILDI TEREDDÜTLÜYÜM SİTRESS YAPIM GENE :1shok::uhm: ŞİMDİ 29 MARTTA HCG TESTİ YAPTIRDIM 125.9 DEĞER ÇIKTI ARADAN 5 GÜN GEÇTİ DOKTORA GİTTİM 1.180 DEĞER ÇIKTI AMA NORMAL ULTRASONDAN DA VAJİNAL ULTRASONDA KESE YOK GÖZÜKMEDİ DOKTOR 1 HAFTA SONRA GEL DEDİ ŞİMDİ BU DEĞERE GÖRE GÖZÜKMEMESİ ANORMAL Mİ NE OLUURR YARDIM EDİN BANA BİŞEY DİYİN :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 3 Nisan 2008
  3. fbsen

fbsen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    hayırlı akşamlar canım,yanlış hatırlamıyorsam değer 1500 olunca kese gözüküyor... büyük ihtimal 1 hafta sonra gözükür merak etme... bu arada tebrikler canım

4. 3 Nisan 2008
  5. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    tatlım telaş etme hemen kese görünmeye bilir bir hafta sonra dr yine çeğırmış bence bu kez kesin göreceksin... hayırlı olsun tatlım............

6. 3 Nisan 2008
  7. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım 1 hafta daha sabır.. inşallah keseyi görürsün.. şimdidenn tebrik ederim canım hadi hayırlısı

8. 3 Nisan 2008
  9. bebeklik

bebeklik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya hayırlı akşamlar ..

ay üzülmezsen eğer senın değer sonradanmı düşmüş anlayamadım yaaa.. ay neden düşdükiii değer..düşmmemesi lazım değerin acaba kanaman falnmı oldu senın????düşükmü yaptınkii

10. 3 Nisan 2008
  11. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle seni tebrik ediyorum. Allah kucağına almayı nasip eder inşallah. bhcg değerin 1180 demek istedin sanırım. sanki birli bir değere düşmüş gibi algılanmış. stres yapma canım beni 1800 lü değerlerde gözükmemişti. hatta vajinal ultrasonda da gözükmedi. o yüzden seni çok iyi anlıyorum. doktorum bu değerlerde gözükmesi gerekiyordu dış gebelik olmasından korkuyorum demişti çok endişelenmiştim. 2-3 gün sonra değerim 3000 lere çıktı ancak o zaman gözüktü. bende pko hastalığı var. o yüzden yumurtlamam gecikiyor. dolayısı ile geç döllenme olmuş. ama 7. haftada düşük yaptım. o yüzden endişelenme geç döllenme olmuştur. 3-4 gün sonra gözükür bence.

12. 3 Nisan 2008
  13. olur cnm sık ma canını bende bursadayım hangı hastane dedı bunu yada hangı doktor cnm merak ettim bence daha erken endişelen me derım ben ssana bende 29 haftalık hamıleyım merak etme herşey gönlünce olsun

14. 3 Nisan 2008
  15. HAYALKIZ

HAYALKIZ ece cerenin annesi:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    değerının düşmesi için doktor bişey dedımı bılmıorum senıde korkutmak istemıyorum benımde değerım düşünce bebeğimde düştü insallah senınkı farklı bır durumdur

16. 4 Nisan 2008
  17. ^^BEYRUHA^^

^^BEYRUHA^^ Guest

Arkadaşlar Yok Değerim Yanliş Olarak Yazmişim 1180 Değer Düşmedi Onu Düzeltiğim Allah Sizden Razi Olsun Eğer Hamiş Değilseniz En Kisa Zamanda Hamile Kalirsiniz Eğer Hamileyseniz Hayirli Ve Sağlikli Doğumlar Yaparsiniz Inşaallah

18. 4 Nisan 2008
  19. ^^BEYRUHA^^

^^BEYRUHA^^ Guest

ŞEKERİM ŞEKER DOKTORUM ÇOK TATLI VE İYİ İLK DEFA GİTTİM ÇEKİRGEDE KONUR HASTANESİ DR.İNCİ HANIM 15 YTL SSK İNDİRİMLİ PARA ALIYO BEN ÇOK MEMNUN KALDIM ÖNCE ZÜBEYDEYE GİTMİŞTİM AYNI İÇİNDE AMA ORDAKİ DOKTORLARDAN BAZILARI İNSAN YERİNE BİLE KOYMUYOR İNSANIN MORALİ SIFIR OLUP GERİ DÖNÜYOR HAMDOLSUN KONURDA İNCİ HANIMI BULUNCA ÇOK RAHATLADIM.