Ne olur dua edin kardeşim iş bulsun

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve SunayAbla tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : SunayAbla
  1. SunayAbla

SunayAbla doktor annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    çok üzgünüm çaresiz olmak çok kötü birşey kardeşim kriz nedeniyle işten çıkarılmıştı iş bulamıyor bu yetmezmiş gibi kredi borcu yüzünden haciz gelmiş 2 yıllık evli karısı da bu durumlar olunca tatsızlık çıkarmış ben giderim demiş neyapacğımızı bilemiyoruz hiç birimizde okadar para yokki borcunu karşılayalım ağlayıp oturuyorum size anlatmak istadim dua edin ne olur kardeşim iş bulsun çaresizlik ne kadar acı allah çare olsun inş bu kardeşim çok acılar çekti sizin dualarınıza inanıyorum iş bulsun diy ne olur dua edelimsenağlama

2. 7 Ocak 2009
  3. txuxrkis

txuxrkis ömür törpüsü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cok üzücü bir durum gercekten,bir yakinin helede kardesin sorunlarla bogusurken insanin elinden bir sey gelememesi.Dualarim onunla,umarim en yakin zamanda is bulur.Bu arada esine de ask olsun yani..Nikahta iyi günde,kötü günde denilirken duymamis galiba...:teselli::teselli:

4. 7 Ocak 2009
  5. sarxix çxixtxixr

sarxix çxixtxixr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kardeşiniz yeni evliymiş kredi borcu ondandır sanırım,eşinin bu durumda ona daha çok destek olması gerekirdi,allah yardımcısı olsun tez zamanda bi iş bulsun inşallah...

6. 7 Ocak 2009
  7. SunayAbla

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    dualarınız için çok teşekkür ederim allah yardımcumız olsun

8. 7 Ocak 2009
  9. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    inşallah en kısa zamanda gönlüne göre bir iş bulur, ama iş bulunca da eşinden tekrar söz alsın, olur mu öyle terkederim demek.

10. 7 Ocak 2009
  11. BolSekerli

BolSekerli ((B&M)) Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    Evlenirken dememiş mi, iyi günde kötü günde diye... Kusura bakma ama yazıklar olsun zor zamanında eşine çeker giderim diyene... Allah yardımcınız olsun, umarın en kısa sürede hayırlı bir iş bulur. İnternetteki eleman sitelerine CV bıraksın. Buraya da kardeşinle ilgili bilgileri paylaş. Belki uygun bir şey çıkacaktır, neden olmasın ki.
    Geçmiş olsun.

12. 7 Ocak 2009
  13. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar zor bi duru allahım yardımcısı olsun..eşinin yaptığıda çok ayıp ama, destek olunacak zamanda yapılacak şeymi bu..giderse gitsin hiç üzülmem bile böyle insanın ardından...

14. 7 Ocak 2009
  15. efsun12

efsun12 Hayalim*1*Yumuşak*Yastık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Çok üzüldüm. Böyle bir zamanda işsiz kalmak maalesef çok zor ve acı. Haberlerde insanların iş bulmak için mücadelelerini izledikçe çok üzülüyorum. Ülkemiz bu durumda olmamalı diyorum ama maalesef. Son kriz sebebiyle kimbilir ne kadar aile kardeşinizin durumunda. Umarım en kısa zamanda bir iş bulur ve ailesine karşı yüzü yere eğilmez.

16. 7 Ocak 2009
  17. SunayAbla

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    hepinize güzel dualarınız için tşk ederim allahım duysun sesinizi inş tekrar tşk

18. 7 Ocak 2009
  19. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Canı gönülden dilerimki inşallah en kısa zamanda gönlüne göre, bol kazançlı bir iş bulur kardeşiniz. Rabbim duyar inşallah sesimizi.

Bence eşinide hiiiç tutmasın o evde, kapıyı göstersin, nereye giderse gitsin hanımefendi.. Oh ne ala memleket, kötü anında bas tekmeyi.:kızgın:, Ben giderimmiş, gidersen git be kadın, durduğun hata:mymeka: