ne olur duaaaaaa edellimmm

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve BenGulsu tarafından 7 Aralık 2008 başlatılmıştır.

7 Aralık 2008
    Konu Sahibi : BenGulsu
  1. BenGulsu

BenGulsu Kiymetlim,Devrimim ve Rüzgarim Üye

Beğenildi:
    134
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaslar 27hafta 2günlük bir bebek dünyaya getirdi arkadasim malesef bebgin böbrekleri calismiyomus.cigerleri tam gelismemis su an küvezde busabah 7de dogmus cok üzgünüm.bende 35hafatlik hamileyim canim kardesimle birlikte büyütcek oglullarimiziisenağlamasenağlama su ebnimki kanrimda onun kücük melegi küvezde kizlar duaniza ihtiyaci var oyavrucaginnnnnn:Saruboceq::Saruboceq:su mübarek gecede insallah rabbim yardim ederrrrr.cok morelim bozuk cokkkkkkkkkkksenağlamasenağlama

2. 8 Aralık 2008
  3. _davidof_

_davidof_ ღ♥...pяєиsєsiM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm: Allah'ım o meleğe ve hepimizin meleklerine uzun sağlıklı bir ömür nasib etsin inş.. Dilerim hayata sımsıkı tutunsun. Allah şifa versin ve yardımcınız olsun canım...

4. 8 Aralık 2008
  5. _davidof_

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bu arada bebeğin ağırlığı ne kadar ve doktorlar ne diyo canım ..

6. 8 Aralık 2008
  7. EU2

EU2 Guest

canım bu mübarek gecelerin yüzü suyu hürmetine Rabbim o küçük meleği annesine babasına bağışlasınn:Saruboceq:Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler versininş..:Saruboceq:

8. 8 Aralık 2008
  9. BenGulsu

Beğenildi:
    134
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaslar sagolun 1100gr dogmus boy 31cm doktorlar beklicez demis böbrek yollari temizmis ama neden calismadigini anlamamislar cocuk idrarini yapamais ve anne karninda suyu bitmisss ay cok özgünümmm

10. 8 Aralık 2008
  11. EU2

EU2 Guest

canım eğer ömrü varsa hiçbişeycik olmaz dualarınızı eksik etmeyin bende duacınızımm ,,bende erken doğum yaptımm 2800 doğdu ama ömrü yokmuşşş yani eğer ömrü yoksa herşey sebep oluyooo:1no2:

12. 8 Aralık 2008
  13. _davidof_

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Aşağıda 28 haftalık doğum yapanlar bi bakarmısınız diye bir konu var canım. Orayı bi oku istersen. 24 haftalık doğan bebek bile yaşamış ve şu an bir sorunu yokmuş. Allah büyüktür dua edin bol bol. Bende edicem o küçük melek için :a015:

14. 8 Aralık 2008
  15. _davidof_

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
  16. 8 Aralık 2008
  17. BenGulsu

Beğenildi:
    134
    Ödül Puanları:
    113
    neslihan haklisin ^ömrü varsa yasar dogru arkadaslar.az önce hasteneden geldim arkadasimin yanindaydim beni görünce bir agladi bakamadi karnima onu üzemk istemiyorum ona öyle sarildimki kalbindeki aciyi almak istedimmmm cok yakti icimi ya.devamlai kanrimizi ölcerdik oglllarimiz kardes olcak derdik hep sakalasiidik.ismi umut olduuuuuuu insallah umut bebk yasar.davidof okudum canim bebzim melegimizde birakamsin annesini bizleriiiiiya

18. 8 Aralık 2008
  19. _davidof_

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah canım beraber büyütürsünüz oğullarınızı. Kötü düşünme pozitif düşün arkadaşınında öyle düşünmesine yardımcı ol. En kısa zamanda bizede verirsin burdan umut bebeğin iyi haberlerini inş.. Konuyu takib edicem mutlaka haberdar et...