Ne olur fikirlerinizi yazın

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve uxgxurkuxsxu tarafından 2 Aralık 2008 başlatılmıştır.

2 Aralık 2008
    Konu Sahibi : uxgxurkuxsxu
  1. uxgxurkuxsxu

uxgxurkuxsxu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar birşey soracağım ama önce konuyu biraz açıklayayım. benim annemle babam neredeyse 3 yıldır ayrılar ve boşanma davası sürüyor. sanırım önümüzdeki aylarda sonlanacak.nedeni ise babamın bitmek bilmeyen çapkınlıkları. ben babamla tabiki görüşüyorum o ayrı bir şehirde yaşıyor. Birgün beni aradı dediki sana hayattayken anlatamayacağım bazı gerçekler var ve bunları yazdım bankanın kiralık kasasında.eğer bana birşey olursa gidip al oradan.ama ben ölmeden kasayı açtırmayacaklar.anahtarını gönderdi kasanın bir de kimlik gibi birşey kasayla ilgili.kızlar bu ne olabilir.evlatlıkmıyım neyim ama kardeşimle de cok benziyoruz imkansız yani.kasayı gitsem açtırmazlarmı? ya da açmalı mıyım?ne düşünüyorsunuz ne olabilir.

2. 2 Aralık 2008
  3. EKXIXNOKS

EKXIXNOKS »-(¯`v´¯)-»»-(¯`v´¯)-» Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence baban böyle bir istekte dilekçe vermiş olabilir bankaya yani senden ALLAH esirgesin baban ölürse senden böyle bir öldüğüne dair bir kağıt isteyebilirler ama sen yinede araştır sor başka bir bankaya böyle bir şey varmı diye canımneden yüzüne sormuyorsun nedir diye babana belki çok ısrarcı olursan anlatabilir

4. 2 Aralık 2008
  5. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    peki baban bunu neden şimdi söyledi ki...
    sonuçta allah gecinden versin ama zamanı geldiğinde de öğrenebilirdin bunu ...
    bence düşünme şimdi ; nasılsa öğrenemeyeceksin...
    boşu boşuna kendini üzer ve yorarsın...

6. 2 Aralık 2008
  7. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Valla ben olsam bende çok merak ederdim hatta ettim yani.. Bence bi gidip dene bakalım açacaklar mı ama baban tembihlemiştir mutlaka açmayın diye kafamçokkarıştı Ama yine de dene şansını Allah korusun baban öldükten sonra gerçekleri anlamanın ne anlamı kalcak ki

8. 2 Aralık 2008
  9. uxgxurkuxsxu

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    yok anlatmıyor hatta sordurmuyor.acaba yaşarken bilmem gereken birşeymi ya.bir de aklıma garip fikirler geliyor kardeşimiz mi var acaba filan gibi allah esirgesin bilemiyorum ama açamam galiba kasayı dediğin gibidir çünkü.

10. 2 Aralık 2008
  11. yeni ruh

yeni ruh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    86
    Uğurkuşu film gibi birşey anlattığın ben bile bu kadar dertle uğraşıyorken deli gibi merak ettim ki seni düşünemiyorum..Kasalık birşeyse birikmiş para falanda olabilir.Çapkın dedin ya ..belki biraz birikimi vardır yada arsa ev gibi birşey ben ölünce başkasına değil kızıma kalsın diye yapmıştır...:uhm:Aman evlatlık gibi şeyleri düşünme öyle birşey olsa bu yaşına kadar anlardın onlar demese meraklı biri çıkardı sana yetiştirsin diye..sanmıyorum öyle birşey değildir..

12. 2 Aralık 2008
  13. uxgxurkuxsxu

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    babamın cok yakın bir arkadaşı ölmüştü birdenbire.babam da çok etkilendi o yüzden yaptım dedi.

14. 2 Aralık 2008
  15. Ally

Ally Vadideki Zambak Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    Canım bence yine de sen arkadaşların dediği gibi başka bir bankaya sor yada o bankaya gidipte sor. Şansını dene ne biliyosun belki öğrenceksin önce bi dene bence. Herşey olabilir ya ama sen yine de en iyisini düşün ki iyi olsun :teselli:

16. 2 Aralık 2008
  17. uxgxurkuxsxu

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    en şüphelendiğim şey kardeş olayı.para olsa zaten verasetle kalacak bize.

18. 2 Aralık 2008
  19. EU3

EU3 Guest

ayy ben bile meraktan çatladım
    sen ne durumdasındır şimdii
    babanda vallahi niye şimdi söylediki bunları
    gelde düşünme,gel de merak etme