ne olur ne olur ne olur bana yardım edin lütfen!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve talihsiz84 tarafından 23 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Eylül 2008
    Konu Sahibi : talihsiz84
  1. talihsiz84

talihsiz84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar merhaba.benim 3 yıllık bir erkek arkadaşım var ve ailem maddi açıdan onu yetersiz buluyor ve ben 4 o 2 yıllık mezun.Birbirimizi çok seviyoruz.ve ailem evlenmemize şiddetle karşı çıkıyor ve ben nasılsa onunla evlenicem diye onunla birlikte oldum.erkek arkadaşım ya ben ya ailen karar ver diyor.onu çok seviyoprum başkasıyla da evlenemem.ne yapcam ben?sizce kararım ne olmalı.lütfen yardım edin lütfen.

2. 23 Eylül 2008
  3. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
  4. 23 Eylül 2008
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.626
    Ödül Puanları:
    363
    Sadece sevmek karın doyurmuyor maalesef..:nazar:
    En kısa zamanda iş bulun,çalışmaya başlayın.. İnşallah erkek arkadaşınız çalışıyordur şu anda.. Daha sonra bir bakarsınız,gelirlerinize,giderlerinize..Eğer hesaplarınız tutuyorsa ailenizin karşısına gelir güzellikle anlatırsınız.. Sizin sıkıntı çekmeyeceğinize inanan aileniz inşallah ikna olur..:teselli:
    Ama önce hayatınızı bir düzene koyun..:eek:

6. 23 Eylül 2008
  7. sinyora

sinyora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım ne denir ki sana,asıl önemli olan senin ne istediğin tabii ki,nasıl mutlu olacağın,ama sevgilini seçsende ailene sırtını dönme hiçbir zaman,ısrar edebildiğin kadar ısrar et,ama bu arada sevgiline ne kadar güvendiğin çok önemli evlilik açısından yani,sırf onunla birlikte oldun diye ya da o bi seçim yapmanı istedi diye böyle bi karar verme sakın,sakin bi kafayla düşün,onunla evlenirsen nasıl bir hayat seni bekliyor,ailenin tutumu ne olacak ve bundan sonra yüreğinin sesini dinle.

8. 23 Eylül 2008
  9. moonxlight

moonxlight Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım lütfen çok iyi düşün.Aile anne baba o kadar kıymetlidirki bunu belki şuan anlamıyacaksın ama ilerde sende anne olunca ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksın.Bu durumda yapman gereken acele davranmaman.İkna etmeye bak erkek arkadaşını aceleye getirmemesini söle bu aradada aileni ikna edicek bir büyüğünden yardım iste .2 yıllık 4 yıllık ne önemi var çalışır bişeler yapmaya çalışırsınız, ama anne ve babanın rızasını almadan sakın yanlış bişi yapma.Beraber olma meseleside olmuş olan artık olmuşla ölmüşe çare yktur.Bir boşluğuna geldi sanırım.Bundan sonra lütfen dikkatli ol.Zaman herderde devadır bunun için acele etmeden mantıklı vede makul ol emi birtanem inşallah herşey gönlünce olur .

10. 23 Eylül 2008
  11. prometheus

prometheus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    85
    Ödül Puanları:
    108
    Canım aileler bu kadar karşı çıkıyorsa onlar yabana atma derim,moralini bozmak istemem ama çok erken davranmışsınız bazı konularda..
    Madem bu kadar seviyorsunuz birbirinizi,madem ailen işine ve maddi durumuna güvenmiyor,iyi bir iş bulsun öncelikle kendine,ailene kendini kanıtlasın..
    Ailen de 2 yıl fazla veya eksik eğitim almakla ne abad ne de berbad olunamayacağını anlamış olur..
    Bu kadar sevdiğine ve güvendiğine göre bunları hakedecek birisidir diye düşünüyorum.
    Ama önce hayatınızı düzenleyin..

12. 23 Eylül 2008
  13. petibxoxr

petibxoxr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    size aynen katılıyorum
    Çok üzgünüm çoook

14. 23 Eylül 2008
  15. petibxoxr

petibxoxr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha ne söyleyelim demekki çare olamadık olamadıkki tekrar soruyosun yada ciddiye almıyosun

16. 23 Eylül 2008
  17. talihsiz84

talihsiz84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    İşi var memur ve düzenli geliri de var.Ben çalışmasam da rahatlıkla geçinebiliriz.Ama benim babamın servetine göre onun maddi durumu kötü dedim.Yoksa işi var.Eğitimi benden düşük sadece.

18. 23 Eylül 2008
  19. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bir kere insan nasıl olsa evlenicem diye beraber olmaz.
    Ondan başkası kocam olmayacak diye nasıl düşündünüz onuda anlamış değilim.
    Tamam çok seviyor olabilirsiniz ama hayatın insana neler getireceği bilinmez.
    Erkek arkadaşınızın tavrıda çok yanlış.
    Madem aileniz istemiyor sınırları zorlayın biraz,eğer sevginize çok güveniyorsanız.
    Onu tanımalarını sağlayın,önyargılarından vazgeçmeleri için mücadele edin o zaman.
    Ya ailen ya ben diyen bir erkek için değil ailemi ezip geçmek kılımı kıpırdatmam.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.