Ne olur yardım edin. Derdim çok büyük

Konusu 'Ağız - Diş Sağlığı ve Bakımı' forumundadır ve pink_panther tarafından 19 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

19 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : pink_panther
  1. pink_panther

pink_panther Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben küçüklüğümden beri utanç verici bir ağıza sahibim. Dr'a bile gidemiyorum utancımdan. Sorun şu: Tükürüğüm sünüyor, konuşurken, yerken tükürüğüm hep sünüyor. senağlama Çok utanıyorum. Sırf bu yüzden erkek arkadaşım benden ayrıldı. Çok güzel bir kızım ama tükürüğüm herşeyi mahv ediyor. senağlama Diş doktoruma giderken tükürüğüm lastik gibi sünüyordu. Çok utandım çok.. Allah kimseye bu derdi vermesin. Dr'um bana tükürük bezlerimin tembel olduğunu ve bunun düzeltilemeyeceğini söyledi. Halbuki ameliyatta olsa razıyım. Nolur yardım edin napabilirim? bana limon tuzunu ağzına kat bu geçici çözüm dedi ama ben kalıcı çözüm istiyom yardım lütfen...

2. 19 Temmuz 2008
  3. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Baska bir dr.a daha görünmeyi hic düsündünüzmü ?
    tek bir dr la kalmayin baska birine daha görünün derim.
    gecmis olsun.

4. 19 Temmuz 2008
  5. denef72

denef72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun arkadaşım..umarım derdinize care bulursunuz.büyük şehirlere gitseniz belki tıp fakültelerinde hastalıgınıza çözüm bulunabilir...sevgilerimle.

6. 19 Temmuz 2008
  7. burrbb

burrbb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bence de arkadaşım başka doktorlara da git
    bu devirde böyle bi rahatsızlığa çare olmıyacağını sanmıyoruma.s.

8. 19 Temmuz 2008
  9. pina

pina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım ben bişey sorucam sana tükürüğüm sünüyor dediğin ağzından akıyormu farkına varmadan falan bir tanıdığımızın başına geldide çene kemiği kırılmış farkına varmadan ağzı açılıp tükürüğü akıyormuş öle bişey olma ihtimali varmı onun 10 yıl sonra anladılar

10. 19 Temmuz 2008
  11. sarxix papatya

sarxix papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    baska dr.lara gorun mutlaka caresı wardır.uzulme tatlım.

12. 19 Temmuz 2008
  13. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım tam olarak bilemiyorum ama bence bunun nedeni ağız ve diş yapısı olabilir bence tek doktorla yetinme çünkü bildiğim kadarıyla konuşma bozuklukları pelteklik gibi bazı durumların altında ağız diş ve çene yapısı olabiliyor çok geçmiş olsun

14. 19 Temmuz 2008
  15. Gullusen

Gullusen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşıma katılıyorum canım çok gçmiş olsun ama utanma canım,utanılcak bişiy deil mutlaka bi doktora git ..inş derdine derman bulursun a.s.

16. 19 Temmuz 2008
  17. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    cnm buradaki herkese katılıyorum.baska doktorada git.ne demekmiş caresi yok.ugrasmak istememiştir..takma kafana. nelere çare bulunmuş ona mı olmayacak.sen sık sık fırçala dişlerini ki fırcalıyorsundur ama daha cok fırçala.tükrügünün birikmesine izin verme yani.diş etlerinden de kaynaklanıyor olabilir.senin için arastıracagım söz..dönerim ben sana tatlım öptüm rahat ol:1hug:

18. 19 Temmuz 2008
  19. EU1

EU1 Guest

öncelikle geçmiş olsun doktora ne zaman gittin yıllar önce gittiysen durum değişmiş olabilir yada
    burada tedavisi yoksa belki yurt dışında vardır kendine dert etme belki bu konu diş doktorlarını ilgilendirmediği için doktor seninle yeteri kadar ilgilenmemiştir
    bence sen tükürük bezlerine hangi dal bakıyorsa o bölüme git ben sanmıyorum diş doktorunun alanına girsin onun işi sadece diş ve çene diye düşünüyorum ben bilemiyorum yinede