Ne olur yardım edin fikir verin, çok kararsızım :(

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve granada tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

2 Nisan 2010
    Konu Sahibi : granada
  1. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ..............................

Son düzenleme: 13 Mayıs 2010
  2. 2 Nisan 2010
  3. granada

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    fikir verin kızlar nolur yaa..
    hayatımda bu kadar kafamın karıştığı bir durum daha yaşamadım,nasıl çıkarım bu işin içinden bilmiyorum?

4. 2 Nisan 2010
  5. esmer gxuxzeli

esmer gxuxzeli Bismillahirrahmanirrahim" Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    hangisini çok seviyorsan ona sarılmalısın kaydirigubbakcemile5
    bi değerini bırakmalısın:eek:lmaz:

6. 2 Nisan 2010
  7. granada

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım daha öyle sevgi filan yok,dediğim gibi sadece içim ısındı ilkine çok sevimli olduğu için,haklısın evet biran önce karar vermeliyim ben de böyle kötü hissediyorum ama inan ki benim kontrolüm dışında oldu:kedi:

8. 2 Nisan 2010
  9. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    insan sevdigi/icinin isindigi kisinin ailesine sirf sevdigi icin katlanabilir ya da farkliliklari gormemezlikten gelebilir, ama sirf ailesi uygun diye kendini isinmadigi kisiyi sevmeye zorlayamaz...ama tabi cok erken belki de icinin simdi isindigi kisiden sonra soguyacaksin ya da simdi soguk oldugun kisiye sonradan isinicaksin. bence hatayi kendini birinden birini bir an once secmeye zorlayarak yapiorsun. ucuzluktan mal mi kapmaya calisiorsun? acele neden? neden kendini boyle zor durumda birakiyorsun ki.. ikisiyle de arkadasligini seviyeli bir sekilde surdur. bence bu isler oyle pazardan kavun secer gibi olmaz... taniman lazim, onun icin de zaman lazim. ben kendimi boyle bir secim yapma sikintisina sokmazdim asla. ya bana tanima zamani verirler ya da ikisine de gule gule...cunku suanda ani bir kararla hangisini secersen sec en ufak olumsuzlukta aklinda "acaba digerini secsem boyle olmazmiydi?" sorusu gelir.

10. 2 Nisan 2010
  11. granada

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayır canım ikisini birden yürütme k doğru değil bence...
    ikisinden birini seçmek zorunda hissetmiyorum kendimi,hatta ikisine de hayır demeyi düşünüyorum daha çok,ama bilmiyorum zor bir durum gerçekten,biri uzun bir zamandan sonra beni heyecanlandıran ilk insan diğeri de kafamdaki eş profiline çok yakın ama elektrik alamadığım bir insan,inanılmaz zor bir ikilemdeyim,sadece siz olsanız ne yapardınız diye danışmak istedim,yoksa ikisinden birini seçmek zorunda hissettiğimden değil canıma.s

12. 2 Nisan 2010
  13. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    anliyorum canim. inanir misin bilmiyorum ama boyle durumlarda istihareye yatilir. belki de denemelisin. ya da herseyi Allaha birak, en hayirlisi hangisiyse senin gonlunden onu gecirsin. ama bence su noktada ikisiyle de iliskiye baslamamalisin... daha tam tanimadigin belli. ben o yuzden ikisi de arkadas olarak kalsinlar hayatinda, biraz daha tani ondan sonra karar ver diye dusunmustum....hakkinda hayirlisiboshayallersmile

14. 2 Nisan 2010
  15. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    illa evlilik sözü mü vermelisin yani ikisinden birine? veya illa sevgili mi olmalısın şu dakikada? normal bir şekilde konulşmaya görüşmeye devam edebilirsin, gayet seviyeli bir şekilde.. tanıyınca kafanda daha fazla netleşir die düşünüyorum.. böylece ister istemez birisine doğru kayarsın, diğer otomatik elenir.. yahut ikisine de ısınamazsın, elbette böyle bir şans da var..

16. 2 Nisan 2010
  17. granada

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet tabii ki biliyorum istihareyi,ama ona yatınca sonucuna uymak gerekiyo,diyelim ki ilk tanıştığımı gördüm onla yola çıkacak cesaretin var mı dersen hayır yok,ikisini de fazla tanımıyorum dediğim gibi on gün içinde oldu,bu durum fazlasıyla kafamı karıştırıyo artık bi karar verip rahatlamak istiyorum ya yüreğimi dinleyip ilkiyle,ya mantığımı dinleyip ikincisiyle ya da korkularımı dinleyip hiçbiriyle,Allah'ım bana hayırlı yolu göstersin çok zor bi durum:çok üzgünüm:

18. 2 Nisan 2010
  19. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Konu içerik nedeniyle " ılişkiler, Duygular ve Hayatın ıçinden " Bölümüne taşınmıştır.