Ne olur yardım edin...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve kibar tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

5 Aralık 2008
    Konu Sahibi : kibar
  1. kibar

kibar Guest

evet bende aldatıldım. hemde hiç yapmaz dediğim eşim tarafından ve üstelik hamileyken. önce internette okey oynarken tanışmışlar daha sonra mail msn derken işler ilerlemiş üstelik kadında evli vev 2 çoçuklu. benim hamileliğim sıkıntılı geçtiği için işten gelir yemek yedikten sonra erkenden yatardım. meğerki eşim beni yatırdıktan sonra bu bayanla her türlü şeyi yaşamış. ben tesadüfen mail adreslerini karıştırırken buldum tüm yazdıklarını resmen karı koca hayatı yaşamışlar. hemde hiç vicdan azabı duymadan ve yaptıklarından pişman olmadan. tıpkı iki sevgili gibi. birbirlerine manevi eşimsin demişler haddini bilmeyenler ben bunu doğum yaptıktan 3 ay sonra gördüm. üstelik işleri ilerletip birbirlerine hediyeler bile göndermişler. artık sanaldan çıkmış gerçek isim ve hayatlarına kadar girmişler. daha sonra kadın bitirmiş orda öyle yazıyor ama ben bilmiyorum son durumu. ne olur yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum sğlıklı düşünemiyorum. artık eşime nasıl güvenirim onuda bilmiyorum. daha birşey söylemedim eşime ama yüzüne baktıkta o yazdıkları ve yaşadıkları geliyor ve ondan nefret ediyorum. bu durumu nasıl atlatırım bilmiyorum. çocuğuma bile doğru dürüst bakamıyorum. kimseyle konuşmak istemiyorum. insanlardan bile nefret eder hale geldim. psikolojim çok bozuldu. çoçuklarımdan bile nefret eder hale geldim. NE OLUR YARDIM EDİN

2. 5 Aralık 2008
  3. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Allahim...sabir, guç ver...
    Igrenç bir durum. utanmazlar...ikiside o kadar igrençler ki...midem bulandi
    Ne diyim ki ?
    Gidebileceginiz aileniz varmi ? yani yakinizdalar mi ?
    yani bilmiyorum...yapabileceginiz iki seçenek var...bu evliligi bitirmek (benim seçimim)
    bu evliligi surdurmek...bunuda nasil basarirsiniz bilemiyorum.
    kolay degil bu kaldirmak, yutmak, unutmak da mumkun degil zaten
    eger bu iki seçenek arasinda bir seçim yaparsaniz manevi destek olabiliriz ama biz bu durumda bosan yada kal diyemeyiz ki :teselli:

4. 5 Aralık 2008
  5. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    bu internet,bu msn bu mail falan nasıl girdi hayatlarımıza bi anda,nasıl dağıtıyor paramparça yapıyor yuvaları...töbe töbee,küfür edicem valla,

6. 5 Aralık 2008
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.437
    Ödül Puanları:
    363
    Müdür olduğunuza göre maddi sıkıntınız yoktur sanırım..
    Yerinizde olsam herşeyi açıkça döker,çekip giderim..:nazar:
    Hiç kimsenin sizi kandırmasına,aldatmasına,üzmesine izin vermeyin.. Hele ki bebek bekleyen bir babanın bu durumda olması midemi bulandırdı.. İlerisini düşünmek bile çok acı..:kızgın:

8. 5 Aralık 2008
  9. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    konunuzu Bir Derdim Var bölümüne taşıyorum...
    lütfen oradan devam edelim...
    sevgiler...

10. 5 Aralık 2008
  11. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    canım cok zor bi durum öncelikle ne yapıvagına karar ver
    yada prefosyönel bi yardım almanı öneririm
    bu gibi durumlarda ne denilceginide pek bilmiyorum ama senağlama
    cok üzülüyorum sadece senağlama
    psikolojinin bozulması cok normal cunku ınsan aynı yastıga bas koydugu ınsandan hayat arkadasından böyle bi darbe yemesi kolay atlatılcak bi durum degil
    bi doktora basvur canım
    cocuklarına da yansıycak cunku bu durum senağlama

12. 5 Aralık 2008
  13. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Kesinlikle ikinci bir şans vermeyin bu midesiz adama. Çünkü unutamayacaksınız yapılanları, unutamayacaksınız haksızlıkları, unutamayacaksınız yalanları, unutamayacaksınız o iğrenç konuşulanları, görüntüleri. Her defasında balyoz gibi inecek kafanıza. Bir kere affetinizmi gerisi muhakkak gelecek. 2+2=4

14. 5 Aralık 2008
  15. yadel

yadel inadına bekliyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle çok kötü bir olay yaşamışın canım allah yardım etsin sana ama bu olayı eşine anlatmak hesap sormak zorundasın bence sen şuanda depresyona girmişin ve yardım alman şart içine kapanmak sana zarardan başka bişey vermez kendi kendini doldurur hayatı kendine zehir edersin hem eşin bence sucunu bilmeli yoksa sen bu olayı anlamadın diye devamını getire bilir ama çocuklarından ve eşinden vazgecme hem daha yeni dogum yapmışın çocuguna bu eziyeti yapma allah yar ve yardımcın olsun ama eşinden bunun hesabını sor şahsi fikrim bu

16. 5 Aralık 2008
  17. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Eliniz ekmek tutuyor,maddi gücünüzü elinize almışsınız.
    Bence eşim diyerek onu yüceltmek yerine boşanmak en mantıklı olanıdır.
    Hiç ona muhtaç olmadığınızı gösterin:kızgın:
    Ayrılmışlarda olsa onun bu terbiyesizliğini yutmak zorunda değilsiniz.
    Sessiz kalmak yerine,onun nasıl aciz bir insan olduğunu ve böyle bir süreçte (hamilelik) sizin yanınızda olup destek vermek yerine neden böyle bir şey yapma gereği duyduğunu öğrenmelisiniz:mymeka:.Ay nasıl bir acizliktir bu ya!!!

18. 5 Aralık 2008
  19. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Eşinle yüzleşmekten başka çaren var mı gülüm?
    Bu şekilde yaşayamazsın ki. Her şeyi bildiğini eninde sonunda söyleyeceksin.

Sana boşan asla diyemem, çocukların varmış.
    Zaten yüzde bin ihtimalle eşin ayaklarına kapanacak, af dileyecek, yeminler edecektir.
    Bitti bir daha asla yapmam diyecektir.
    Ama sen artık ne kadar güvenebilirsin, atlatman ne kadar sürer bilinmez.
    Ama eğer ki evliliğini sürdürürsen koyman gereken şartlar olacaktır ki başında o bilgisayar atılacak o evden.

Ayrıca kendinden niye nefret ediyorsun ki?
    Sen burada mağdur tarafsın. Senin kendine de çocuklarının da sana ihtiyacı var.
    Dur bakalım öyle hemen bu kadar yıkılmak var mı?
    Hayatın tam göbeğindesin şu anda, hayat bu işte, sen başka bir şey düşünürken başına bambaşka bir şeyin gelmesi.
    Sakin ol, kendini de çocuklarını da ihmal etme...Allah büyük, elbet her işte bir hayır vardır.
    Sadece sakin ol sen.