ne olur yardım edin

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve melansu tarafından 22 Eylül 2010 başlatılmıştır.

22 Eylül 2010
    Konu Sahibi : melansu
  1. melansu

melansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar 6 aylık bebeğim var.doğduğundan bu yana boynunda küçücük delik gibi bi şey var ve ordan sürekli bi sümüksü sıvı çıkıyor.doktora götürdüm hemen ameliyat yapalım dedi.korktum 6 aylık bebek ameliyat olurmu die.başka doktora götürdüm oda kesinlikle bir yaşından sonra ameliyat yapılacağını söyledi.bu delik anne karnındayken bebeğin gırtlağı gelişirken oluşuyormuş ve yeni doğan bebeklerin %80 ninde görülüyormuş.hemen ameliyat yapacak doktor beni korkttu ama öbür doktor kolay bir operasyon olduğunu ve önmeli bişey olmadını söledi hangisine inanayım ya kafayı yicem bebeğime baktıkça ağlıyorum böle bişey yaşayanınız varmı lütfen cevap verin

2. 24 Eylül 2010
  3. oslm82

oslm82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    hayatım panik olma. ilk defa sende duydum. acele etme. bebeğinde ateş falan yoksa asırı akıntı yoksa acele etmnene gerek yok. bi kaç dra daha götür. üniv hastanesinde bi prof bul özeline git bence.

4. 24 Eylül 2010
  5. maonyaaa

maonyaaa bir melek diliyooorrumm Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım sen çoçuğunu bir profösöre göstersene.o daha bilir.

6. 29 Eylül 2010
  7. tatucuk

tatucuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    41
    sakin ol canım dr çoğunlukla görünen bir şey diyorsa önemli bir sorun değildir.dilerim en kısa zamanda rahatlatıcı gelişmeler yaşarsın.