ne olur yardım:(

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve anqelx tarafından 12 Kasım 2010 başlatılmıştır.

12 Kasım 2010
    Konu Sahibi : anqelx
  1. anqelx

anqelx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar bayanlar.ben evde gebelık testı yaptım cıft cızgıyı gordum ve daha sonra hastaneye gıttım kan testı yaptırdım 5.5 haftalık gebesınız dedıler.ve ultrasona gırdım bebek cok kucuk yenı gebelık oyuzden gozukmuyor dedı doktorum.ve dusuk tehlıkesı var dedı.ılac fılan verdı kullandım 10gune yakın surdu kanamam sankı adet goruyormus gıbı kanamam vardı.10gun dolduktan sonra kanamam kesıldı ve dra gıttım kanamam kesıldıgı ıcın ılac kullanmayı bıraktım dedım vıtamın ılacı verdı dr.yalnız kanama sırasında parca geldımı gelmedımı hıc farketmedım pıhtılasmıs kan gelmıstı bıkersınde adet gordugumde de gelırdı yanı. ultrasona gırmedım dusuk tehlıkem bıttıkten sonra esımle cınsel ılıskım oldu sızce dusuk yapmıs olsaydım anlayabılırmıydım lutfen bu konuda yardım ıstıyorum ılk gebelıgım cunku:KK49:

2. 12 Kasım 2010
  3. esmer226

esmer226 Berika'M hoşgeldin.. Üye

Beğenildi:
    1.159
    Ödül Puanları:
    163
    bunu doktora giderek anlayabilirsin cnm.hemen bi ultrason muayenesi..

4. 12 Kasım 2010
  5. MeLeKzuzum

MeLeKzuzum Kuzum kollarımda:) Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    sonuçta dr kan tahlılı ıstemedı mı ultson ile bakamıyorsa. valla ben duşuk ılacı kullanıyorum kazanamam yok ama ne olur ne olmaz diye eşimle yakınlaşmıyoruz bile. Allah yardımcın olsun umarım bebişe bişey olmamıştır.

6. 12 Kasım 2010
  7. KiZiLCiK

KiZiLCiK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    walla doktorun seni birdaha ne zaman cagırdıki

en iyi doktor kontrolunde anlarsın

8. 12 Kasım 2010
  9. elifpoul

elifpoul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Arkadaşım seni hiç korkutmak istemem o yüzden 2 ihtimalden de yüzeysel bahsedeceğim. 1. Hamile kaldığında bu tek yumurtada gerçekleştiği için diğer yumurta bunu algılamadığından normal adet görmeye devam ediyor, bunun adı üzerine görme, ve herhangi bir tehlike içermiyor, birde Allah korusun dış gebelik olayı var, kesenin oluşup oluşmadığını belirtmemişsin. Eğer gebelik kesesi ultrasonda görünmediyse dış gebelik olabilir ve sen kanamaları bu yüzden yaşıyor olabilirsin, ki bu da acil müdahale gerektirir. Eğer keseyi gördü de kanaman varsa, ya üzerine görüyorsun ya da Allah korusun düşük vs. tehliken var. Bu söylediğim tüm ihtimalleri aydınlığa kavuşturup seninde içini rahatlatacak tek şey, ultrason çektirmek.

10. 12 Kasım 2010
  11. red_cake

red_cake inanıyorum ben aşkımaa Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    5 haftalık bi bebek düşerse bunu senin anlaman lazım çünkü normalden fazzla agrın olması lazım böyle bir agrı yasadıysan kanaman oldugunda başka bir doktora git bencee

12. 12 Kasım 2010
  13. anisya2010

anisya2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben 23 haftalık hamileyim ve bebğimde çok şükür hiçbir sorun yok ama ben çalışan anne olarak telefon ve bilgisayarı hayatımdan çıkaramadığımdan ve sürekli kulladığımdan dolayı bebeğime zarar vemiş miyimdir diye çok korkuyorum.

14. 12 Kasım 2010
  15. elifpoul

elifpoul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

Hayır bunların bir zararı olmaz bebeğine ama cep telefonuyla konuşurken mümkün mertebe kulaklıkla konuşmaya çalış.

16. 12 Kasım 2010
  17. _DeReN_

_DeReN_ _Mucizem'sin Oğlum_ Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Doktor Kandaki Bthcg nin Değerine Bakarak Düşük Yapıp Yapmadığınızı Anlayabilir
    Bu Nasıl Doktor Kandaki Değere Bakmıyorda Size Soruyor Parça Varmuydı Bilmem Ne Diye :KK19:

18. 12 Kasım 2010
  19. anqelx

anqelx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kusura bakma cnm soylemeyı unuttum ultrasonda bebegım gozukmedı ama keseyı gordum gozuktu.