ne olur yardımcı olun lütfen

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve mawwi35 tarafından 28 Mart 2009 başlatılmıştır.

28 Mart 2009
    Konu Sahibi : mawwi35
  1. mawwi35

mawwi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya ben ne yapacagımı şaşırdım pazartesi günü doktor rahimimden parça alıcak ama ne parçası bilmiyorum can yakarmı onuda bilmiyorum çıldırcam ya off.zor bişey degil diyo ama 1 gün hastahanede yatıcaksın dio.senağlama

2. 28 Mart 2009
  3. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Nasıl bilmiyorsunuz ne parçası olduğunu konuşmadınızmı?Bir sorun vardır ve doktorda onu çözmek için tahminim biyopsi yapacaktır.Herhangi bir kötü huylu kanser hücresi olup olmadığıyla ilgili.Çünkü banada yapılmıştı.Ağrı sızı yapmaz kısa süren bir anlık opersyon.Geçmiş olsun.

4. 28 Mart 2009
  5. mawwi35

mawwi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevap verdiginiz için teşekkürler yumurtlama varmı yokmu die bakıcak galiba çünkü polikistik over var 5.3 cm lik adetimin 21. günü sizindemi böle olmuştu

6. 28 Mart 2009
  7. canayakxixn

canayakxixn Bir Nefes&Düş Gibi Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Hayır canım bende geçmeyen enfeksiyonlardan dolayı kesin tanı koymak maksadıyla yapmıştı doktorum.Çok şükür temiz çıktı.Sizin tedaviniz demek ki farklı.Fakat endişelenmeyin basit bir işlem.Size de tedavinizde tanı koymak maksadıyla yapılacaktır.a.s