Ne olur yardm edin ok acil..

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve didyma tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : didyma
  1. didyma

didyma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bugün Abdulkadir göksel beyin muayenehanesine gittim..burunumda deviasyon olduğundan ameliyat olmam lazım.ancak bunu belkide en önemli sorun benım için estteik olmak istediğimi söledim.burnum kemerli ve ucu sarkık yüz hatlarıma göre çok bariz çıkıklığı..Bu yaşıma kadr benı hep olumsuz yönde etkilemiştir.kendime karşı özgüvenımı hep yitrmişimdir.mesela bugune kadr saçımı dışarda hiç toplamadım hep uzun bıraktım ve önüme attım birazda olsa profilimi kapatsın diye ..millet eleştirel yönde artık hep aynı saç modelin topla deselerde bir türlü dile getiremiyordum asıl nedeni....ve şuandan ,yarın öğle 1 e kadar düşünmemi söyledi doktorum.çunku kabul edersem ameliyatım pazartesi günü yapılıcak. okuduğum için bir an önce yapılıp çıkması lazım....HILOTHERAPIE MASKESı ile morlukların ve şişiliğin nerdeyse hiç olmayacağıı söyledim...Korkum şu ki pişman olmak! ya eski burnumu arasam diye çok korkuyorum.durumum olmadığı için bu ameliyatı tekrar tekrar yaşayamam...hala karar veremedım estetik olup olmayacığımı ..ne olur bana yardım edin..şurda saatler kaldı karar vermeme.Amelliyattan sonra bu maskeyi kullananlar oldu mu olduysa tecrübelerinizi lütfen benımle paylaşınn..Ayrıca Abdulkadir bey hakkında iyi yada kötü bir bilgiye sahip olan biri varsa llütfen bilgilerini benden eksik etmesin..sizlerden ricam bana moral ve yol arkadşı olmanız..Biliyorum çok uzun yazdımm ama o kadar heyecanlıyım ki anlatamam..... okuduğunuz için çok ama çok teşekkür ederimmmm

2. 14 Ağustos 2009
  3. EU3

EU3 Guest

cnm öncelikle bu kararı kendin vereceksin, kimse senin yerine karar veremez, ancak burnun cok kemerli ve sorunluysa emin ol ki seni her sonuc mutlu edecektir ufak kusurları olsa bile, cünkü eskisinden kötü olamaz, ama burnun o kadar sorunlu bir burun degilse o zaman is degisir tabii her tür sonuca hazırlıklı olman gerekir, ama psikolojini bu kadar etkiliyorsa ol derim ben, cünkü o özgüven cok farklı bir sey sagdan soldan insanlarla konusabilmek cok farklı, ama doktorunu tanımıyorum o nedenle o konuyla ilgili bir sey diyemeyecegim. bu ameliyatta en önemli sey doktoru iyi secmek bence, doktorunu tanımadıgım icin yorumu tanıyan arkadaslara bırakıyorum

4. 14 Ağustos 2009
  5. SezosSs

SezosSs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim eger yillarca problem olduysa burnun neden hazir ameliyata yatmisken estetikte olmuyorsunki?? seni etkilemek istemem ama, ben olsaydim hemen evet derdim, cünkü o duyguyu biliyorum insan cok feci kopmlexe giriyo eger burnunu begenmezsen... Simdide böyle bi firsat gecmis elinde iyi düsün derim ben.... Inan dayanilmicak bi aci degil hatta benim cok cok güzel gecmisti cok sükür, morariyosun sisiyorsun ama agri olmuyor inan, morluklarda gecici zaten birde insanin kendisine ve burunun gördügü isleme bagli birsey korkulcak hiic birsey yok.... Sonuctan kesinlikle memnun kalirsin diye düsünüyorum ben cünkü yaptiripta memnun olmayani nerdeyse hic görmedim :lepi: zaten bi kere narkozu yiyip uyuyacaksin, hazir uyumuskende hersey olsun bitsin yerimseniben o maskedende haberim yok valla birsey söyleyemem, Abdulkadir beyide bi kere televizyonda görmüstüm hatta haberlerde cikmisti o maskeden bahsediyordu ise yariyo gibiCADIARZU ama genede herseyin kararini en iyi sen verirsin canim sırnaşık şey

6. 14 Ağustos 2009
  7. didyma

didyma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ebru sezosss çok teşekkür ederim cevaplarınız için .İnanın 2 kelime bile insana yetiyor moral vermede....sezosss senınde burnun kemerlı mıydı..ne zamn ameliyat oldun.şuanda bi sıkıntı yaşıo musn .kapalı ameliyat mı yaptılar yoksa açık mı? tampon koydular mı sonrasında.doktorum bana tmpon koymıcaz dedi..bir de ne zamnda geçti şişliklerin

8. 14 Ağustos 2009
  9. EU3

EU3 Guest

sezosa sormussun ama ben kendiminkilere cevap vereyim, ben kapalı teknikle oldum, bana tampon koymadı doktorum, benm burnum cok kemerliydi ve suan memnunum, 3 ay oldu benm ama sisliklerim tam gecmedi fakat dısardan pek anlasılacak gibi degil, bu isler biraz da kisinin bünyesi ve yapısıyla alakalı biseyy

10. 14 Ağustos 2009
  11. Aybk

Aybk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Görünümünden rahatsızsan bence hiç düşünme ol ameliyat.
    En yakın arkadaşım oldu bu yaz.ılk başlarda hiç alışamadı ben eski burnumu istiyorum diye çok ağladı.
    Ama şimdi yeni burnuyla öyle mutlu ki anlatamam.
    En fazla bir ay içerisinde alışırsın.
    Hiç kasma kendini canm.

12. 14 Ağustos 2009
  13. didyma

didyma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ebru canım amelyat olduğunu bilmediğim için sormadım ..ama cevabın için çok ama çok teşekkür ederim..şu saatler benım için çok önemli sabahtan beri düşünüyorum.çok korkuyorum..seni hangi doktor ameliyat etti...bir de yanlış anlamazsan tabı amelyt önesı ve sonrası resimlerini görebilir miyim ..tabi istersen.. özelden atarsın...

14. 14 Ağustos 2009
  15. didyma

didyma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aybk çok teşekkür ederm canım..inann içimi öyle rahatlattınız kii:)

16. 14 Ağustos 2009
  17. Aybk

Aybk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Gönlünün hep ferah olması dileğiyle tatlım opuyorumnanaktan

18. 14 Ağustos 2009
  19. lalelal

lalelal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Burnun hakkındaki hoşnutsuzluk yüzünden yaşadığın hisleri ve kendince bulduğun çareleri öyle güzel anlatmışsın ki...Sana ameliyatı ol derim.Ben de yakın tarihte deviasyon ve rinoplasti oldum.Durumum yok,ya pişman olursam demişsin.ınan sonuç hayal ettiğin gibi olmasa da şimdiki burnundan daha iyi olacaktır.Buna inan...Söylediğin şey ne ise ben onu kullanmadım.Biraz ilkel yöntem gelebilir ama soğuk jellerle kompres yaptım.Kısacası buz koydum her saat başı.Ve az morluğum oldu ve çabuk geçti.Onu dert etme,sonuçta geçiyor.Kendine özgüven çok önemli.Kaygı ve korkularını bir kenara bırakarak,duanı da ederek bunu gerçekleştir canım.Şimdiden geçmiş olsun...Göreceksin hep profilden fotoğraf isteyeceksin,özellikle poz vereceksin.Güzel günlere...