Ne olur yardm edin

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve melek_utku tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : melek_utku
  1. melek_utku

melek_utku oglumsum ıyıkı varsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oncelıkle selam ben 2 yıllık evlıyım ve esım ben kaynım ve oglum yasıyoruz bızım kıramızı kayınvalıdem karsılıyo ve buyuzden evımın ıcıne cok fazla karısıyo hep benı yonlendırıyo hıc benım fıkrımı sormuyo sankı ben onun yardımcısıymısım gıbı onu yap suraya gıt gıbı,kaynım desenız baslıbasına dert cok sorumsuz evıme zamanında arkadaslarını cagırıp ıckı ıcen kısılıkte bırı ve ben artık dayanamıyorum ınanın oglum olmasa dıyorum oldur kendını kurtar esım butun olayları bılıyo ama sesını hıc cıkarmıyo benı korumuyo,benım aılem ızmırde burda kımsem yok oyuzden cocugumu bırakıp calısamıyorum eesımın ısını ızmıre aldırma ımkanıda var ben dıyorum ızmıre tasınalım annem cocuga baksın ben calısayım kımseye muhtac olmayalım cunku kıramızı odedıgı m ıcın karısıyo ve ben sınıra geldım bana her defasında benımle yasayan kısı bazı seylere goz yumcak dıyo bende kırayı odedıgı ıcın sesımı cıkaramıyorum ezdırıyorum kendımı cunku onda muhtac kalıyoruz ben calısmadıgım surece neolur bana yardımcı olun duzuncelerınızı beklıyorum ne yapmam gerek esımıde ıkna edemıyorum cıldırcam artık ben hayattan cokmu sey ıstıyorum dıye dusunuyorum tek ıstedıgım kımseye muhtac olmadan yasamak:KK43: bu sebeblerden dlyı esıme karsıda cok sogudum benı korumuyo hıc yanımda olmuyo cunku

2. 2 Temmuz 2009
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.112
    Ödül Puanları:
    463
    1 hafta-10 günlüğüne ailenizin yanına gidin derim. hem biraz kafanızı dinlersiniz hem de eşinize düşünme süresi tanımış olursunuz. seçim yapmak zordur ama bir yuva kolay olmuyor, biraz ayrı kalsanız belki eşin razı olur. bilemiyorum ilk aklıma bu geldi allah yardımcın olsun canım...

4. 2 Temmuz 2009
  5. melek_utku

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm 1 ay once gıttım gerı geldım ama yıne aynı hıcbı degısıklık yok geldı benı almaya bı gorsen cok ıyı davrandı eve geldık yıne aynı bana herseyı soyluyo aılesıne sesı cıkmıyo hıc

6. 2 Temmuz 2009
  7. _serez_

_serez_ canımdan öte Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaynın niye senle kalıyo anlamadım annesinin evi yok mu?e canım kirayı veriyo diye esir mi olcan ne diyeceğimi şaşırdım inanki.ailen olaya ne diyo peki sana maddi yardımcı olma imkanı yok mu peki???

8. 2 Temmuz 2009
  9. melek_utku

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnmkaynım evlendıgımızden berı bızle kayınvalıdem almanyda aılemde dedı son bı sans vr ve suanda telde tartısıyoruz esımle bende oyle dıyorum kıra verıyo dıye ne bu yaptıgı dıye ama benım esım anlamak bılmıyo

10. 2 Temmuz 2009
  11. eylul.b

eylul.b Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    okuyunca çok üzüldüm inan.Allah yardımcın olsun.imkanların olmayınca imkanı olanlar seni bir şekilde eziyolar.ama buna eşinin el atması lazım.senin ve oğlunun geleceği için bi şeyler yapması gerekiyo.galiba eşin sorumsuz ya da aldırmaz.çünkü eşini ezdiren oğlunun geleceği için çabalamayan insan nedir ki?sen sıkıldıkça,bunaldıkça ailenin yanına git.eşine de bu böyle olmaz de.başka yere taşınsanız karı koca çalışıp pekala geçinirsiniz.ben böyle denedim olmuyo bi de benim dediğimi yapalım bişi kaybetmeyiz falan de.ne biliyim çok zor bi durumdasın.Allah seninle ve oğlnla olsun inşallah.

12. 2 Temmuz 2009
  13. _serez_

_serez_ canımdan öte Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok zor canım hayatın seni anlayabiliyorum insan bunalır kafayı yer ya

14. 2 Temmuz 2009
  15. sibel_42

sibel_42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gercektende zor bi zorumdasın kardeşim allah sabır versin...kayınla ve kayınvalide ile aynı ewde yaşamak malesefki zor ama günümüz şartlarında çok.peki merak ettigim kayınvaliden ödüyoda kirayı eşin ne yapıyor.ben olsam azıcık aşım agrısız başım der 1 göz odalıda olsa cıkarım kiraya.

16. 2 Temmuz 2009
  17. melek_utku

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    esım bana hep kaynım evlenene kadar sabret dedı ve eylulde evlenıyo bende dedım sabretmıyorum artık yeter suanda dıyo tamam annemle konuscam kendı basımızın caresıne bakcam bakalım konusabılcekmı gorucez ama gercekten allah kımseyı kımseye muhtac etmesın

18. 2 Temmuz 2009
  19. _serez_

_serez_ canımdan öte Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım eşinde napsın oda arada kalır 2 taraftada canı var onada pek yüklenme ama tatlı dille anlat