Ne olur yardm edin.

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bir_bulut_olsam tarafından 8 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

8 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : bir_bulut_olsam
  1. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yardımıza cok ihtiyacım var.sabahtan beri aglamaktan gözlerim bitti..
    8 ay önce cocuk esirgeme kurumuna ziyarete gittigimde 6 yasında bir kız çocuğuyla tanıstım.birbirimize o kadar cok ısındıkki artık özellikle onu görmeye gider olmustum.kurumun belli kuralları oldugu için her istedigimde gidemiyordum ziyarete.müsade edilen zamanla görüsüyorduk.görüsemedigimiz zamanlarda telefonla nasıl oldugunu ögreniyordum,müdür izin verirse onunlada telefonla konusuyorduk..
    ben 20 gündür sehir dısındaydım.3-4 gün önce geldim.gitmeden önce görüsmeye gittim.20 gün gelemeyecegim yanına ama sık sık arayacagım seni dedim.gelmeyeceksen arama dedi küstü gitti.ne yaptıysam o gün tekrar görüsmek istemedi benimle.aradıgımdada zar zor telefonla konustu benimle.cok üzüldüm agladım.ben aglayınca "beni neden götürmedin bende cok aglıyorum" dedi.acıklama yaptım ama cocuk işte anlamadı.daha sonra sık sık aradım ama konusmadı benimle.müdürden ögrendim nasıl oldugunu..
    bugun gittim görüsmeye.uyuyordu.uyanmasını bekledim bas ucunda.ellerini tuttum öptüm kokladım.o kadar özlemiştimki.gercekten cok seviyorum onu..uyanınca önce güldü sarıldı.sonra tekrar iteledi.git istemiyorum seni dedi.beni bıraktın sende beni görme artık dedi..aldıgım hediyeleri kabul bile etmedi.neden gittigimi,onu neden yanımda götüremedigimi,neden ziyarete gelemedigimi anlattım..ama olmuyor yine kırgın bana..beni görünce kırgılıgı gecer sanmıstım ama hala aynı.bi cocuk neden bu kadar kin yaparcasına uzak dururki?müdüre hergün beni sormus.cok özledim onu demiş.ama onu bıraktıgımı düsündügü için özlemini bile sadece 3 saniye sarılarak gösterebildi.sonrada küstü gitti.

ben onu cok seviyorum.cok özlüyorum.lütfen bir akıl verin.ne yaparsam onun gönlünü alabilirim?mafoldumben

son gelişmeler sayfa 7de kızlar a.s.

Son düzenleme: 10 Ağustos 2009
  2. 8 Ağustos 2009
  3. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    çocuktur gönlünü almak kolay olur diyeceğim fakat o biraz fazla duygusal sanırım
    size gerçekten çok bağlanmış
    heran yanında olmanızı istiyor
    bence pes etmeyin
    sık sık onu ziyarete gidin arayın sorun gönlü olacaktır

4. 8 Ağustos 2009
  5. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok asla pes etmem.cok seviyorum onu.ailesi olmadıgı için bu konularda cok daha fazla hassas.imkanım olsada heran yanında olsam.yarın tekrar gidicem ziyarete.

6. 8 Ağustos 2009
  7. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Sizi sevdiği ve benimsediği için, size naz yapıyor olabilir..
    Fakat, şöyle bir durum da var aslında ilk aklıma gelen şey o oldu;
    siz bekar bir bayansınız. Peki bu çocuğu ileride sahiplenmeyi göze alabilir misiniz?
    Bence ufacık, henüz 6 yaşında olan bir çocuğu çok sevdiği birinden koparmak, o çocuğun ruhunda derin yaralar açabilir. ılerde mutlaka evleneceksiniz. ınşallah kendi çocuğunuzun annesi olacaksınız. Peki yine bu çocuğu kendi çocuğunuz gibi ziyaret edebilecek, görecek, sevebilecek misiniz? Eğer bu soruların yanıtını kendi içinizde mantıksal anlamda değerlendirebiliyorsanız, ne yapmanız gerektiğini zaten biliyorsunuz demektir. Sevgiler...

8. 8 Ağustos 2009
  9. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kiyamam ona, oda sana baglanmis baya...
    devam et gene de aramaya..

10. 8 Ağustos 2009
  11. sessiz fxixrtxixna

sessiz fxixrtxixna ŞükürlerOlsunAllah'ım:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Duygusal olarak size çok bağlanmış,aileside olmayınca tabi bu bağlılık çok fazla önemlidir onun için.Pes etme bence de,affedecektir sizi en sonunda..Ama arkadaşında dediği gibi ileride evlendiğinizde ona aynı bağlılığı gösterebilecekmisiniz.Sizden kopmak ona çok büyük bir yıkım olur,bunu düşünüp iyi bir karar vermeniz gerekebilir..

12. 8 Ağustos 2009
  13. bir_bulut_olsam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben onu tanıdıgım ilk andan beri onun herseyi olmayı istiyorum.evlatlık alabilmem için sadece evli olmak degil 35 yasınıda gecmek gerekiyormuş.ama evlenince onun koruyucu ailesi olabilirim.o zaman haftada 2 gün yanımda kalma sansı olur.size yemin ederim 35 yasını gecince eger oda beni isterse onun annesi olmak için elimden geleni yapacagım.cünkü cok cok cok seviyorum.ilerde kendi cocuklarımda olsa asla onu ayırt etmem kendi evladımdan.cok zeki,hanım hanımcık bi kız.cok duygusal.paylasımcı.kibar..benim babam ben cocukken vefat etti ama yanımda annem vardı.onun ziyaretine giden onu seven tek kişiyse benim..onun ne hissettigini biliyorum..beni görünce kırgınlıgı gecer sandım hep bugunu bekledim.ama bugunde bana öyle davranınca içim parcalandı..onu asla bırakmayacagım.

14. 8 Ağustos 2009
  15. hayalsevgili

hayalsevgili :) :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sizin durumunuzla yanı değil belki ama evlenmeden önce annemlerin binasında komşumuzun kızı vardı ve birbirimize o kadar bağlıydıkki zaten dopumundan 2 yaşına kadar ben baktım diyebilirim annesi sadece emzirirdi bazı geceler benimle kalırdı annesini bi işi olsa ben olmayıp başkasına bıraksa asla kimsede durmaz annesi gelene kadar ağlardı ama benle oldumu asla annesini aramazdı tabi bi zman sonra ben evlendim ve bana küstü 2 yaşındaydı daha ki sizin bahsettiğiniz çocuk 6 yaşında daha fazla bağlanmıştır size ama sonra zamnla barıştık tabi eskisi gibi değiliz ama hala ben annemlere gittiğim zamn ordan çıkmaz kucağımdan inmez şu ande 4 yaşında ama hala bile bana sürekli sen neden evlendin ben seni sevmiyomuydumda gittin diyo o kadar dokunuyoki bu laf bana şimdi bile yazarken gözlerim doldu :gitme:

16. 8 Ağustos 2009
  17. okyanuscuk

okyanuscuk "Ol!" emrini verirse O, derhal oluverir... Üye

Beğenildi:
    334
    Ödül Puanları:
    113
    Sizinle yeniden barışmasını için dua etmeyi de deneyin bence...

18. 8 Ağustos 2009
  19. smeagol

smeagol Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.455
    Ödül Puanları:
    238
    Eğer birgün onu bırakmayacağına eminsen hiç bıkmadan ziyaret etmeye devam etmelisin,mutlaka yumuşayacaktır.Ne de olsa o çocuk ,hayata 1-0 yenik başlayan güvensiz bir insan..Amaa birgün bu yakınlığın azalacak ya da bitecekse,yol yakınken çocuğa ümit verme derim..