ne olur yardm edin:(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve yazdan tarafından 4 Eylül 2009 başlatılmıştır.

4 Eylül 2009
    Konu Sahibi : yazdan
  1. yazdan

yazdan zehra'm:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar kısadan anlatıcam.ben 4 senelşk evliyim ve 2 görümcemn yüzünden hep kavga hap kavga yaşandı evliliğimde.bunu zaten konu açıp paylaşmıştım.şimdide kaynım bayram sonra askere gidio.yaşları 23 25 olan 2 görümcem yanlız kalacklar.onlara herşeyi sunduk herşeye rağmen bizde kalın hayır biz kallaım hayır.neyse çünkü kendi sevgililerini eve rahat almak için.ve kaynımı öle bi doldurmuşlar ki bana sölenen laf kavga esnasında elalem adamlarıyla düşüp kalkıosun ki bu ilk iftira deil zaten.hiç kmsa yani tüm akrabalar onlarla konuşmuyolar u huyları yüzünden.yalan dolan iftira çıkar.ama kendilerini biz öksüz yetimz deyip her işten sıyırıolar.şimdide eşim seni 1.5yıl annenin evine bırakacam onlarla oturucam dedi.babma anlattık.böle evlilikten hayır olmaz dedi.dahada fitneliycekler siz dedi.ya şimdi bitecek bu iş yada kkardeşlerin yanlız kalacak dedi.onların yaptıkları yznden ben panika atak hastası oldum ve stresten çocuğum olmmuyo üzüntüden,herşeyi geçrim kocam çoook üzülüoo.o üzüldükçe ben kahraoluyorum.ben napıcam???

2. 4 Eylül 2009
  3. dilbestem

dilbestem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nasıl yani hanımların bekçiliği için bir buçuk yıl ayrı mı kalacaksınız canım eşinle konuşman lazım böle ewlilik mi olur seni mi istemiyorlar ne anlamadım ki ne tür insan kılığında şeytanlar var

4. 4 Eylül 2009
  5. yazdan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen öle baştan beri istemediklerini sölüolardı.emin ol hayatım boyunca ben böle şerefsiz insanlar hayatımda karşılaşmadım.ukalalık,kendini beğenmişlik,kompleks,agresiflik,yalan dolan iftira milleti birbirine düşürmee abartmıyorum ne ararsan var.koskoca bbi sülalede hiçkimse bunlarla konuşmaz mı ya bi kişi bile.nefret ediorum onlardan.......

6. 4 Eylül 2009
  7. dilbestem

dilbestem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşinizin sözünü dinlemiyorlar mı ya yapıştım kaldım olan sana olacak canım üzülme bi aile büyüğü eşinle konuşsun bıraksın ne halleri varsa görsünler iki tane fetbaz için yuva yıkılmaz gözümün nuru bile olsa bacılara bak hele üzüldüm tatlım sıkma canını umarım hr şey istediğin gibi olur bu mübarek günlerde

8. 4 Eylül 2009
  9. sopakuzuli

sopakuzuli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    206
    Ödül Puanları:
    113
    anlattığına göre metre metre kaçma lazım çok fena zarar gelcek tipler desene.eşinde kusura bakma ama bula bula böyle bi çözümmü bulmuş yani 1.5 sene ayrı yaşamak gibi bişey bu.koca insanlar kendi başlarına kalsınlar.bence bebek için acele etme şu durum netleşmeden buna kalkışma derim.

10. 4 Eylül 2009
  11. yazdan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    onlar bnm ömrümü yediler.en gzl 4 yılımı çaldılar.ama çok fena diş bilirum artıka allh akitap tanımıycam.deliirttiler sonunda beni.

12. 4 Eylül 2009
  13. furdevs

furdevs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım anlamadım eşinin fikride çok garip ama seni 1.5 yıl annenlere bırakıp kızkardeşleriyle yaşamak. Evet onlar kızkardeşi ama sende eşisin. Bu nasıl bir çözüm böyle.:1shok:

14. 4 Eylül 2009
  15. akidem

akidem KUZEYİM... Pro Üye

Beğenildi:
    2.992
    Ödül Puanları:
    238
    Canım sen manyak mısın bu kocadan hayır gelir mi? Yol ver buna ..
    Kardeşlerinin keyfine karısını yolluyor.
    Bu nasıl zihniyet böyle .Aklın alıyor mu?Madem çok değerli kardeşleri gelsinler yanınıza..

16. 4 Eylül 2009
  17. spacegirl

spacegirl çaktırmayın aslında yokum Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kaynın askerden döndükten sonra ne olacak?? hiç evlenmeyecek mi? ya birden evlenmeye kalkarsa, başlarında bekçi yine eşiniz mi kalacak?

18. 4 Eylül 2009
  19. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım ne demekmiş sen bir bucuk yıl ailenin yanında kalacakmısın kadın herzaman erkeğinin yanında olmalı.çok istiyolarsa kendileri gelsin siz aile düzenini bozup gidin onlar rahat etsin oh ne ala memleket moralini bozma canım hayat senin hayatın onlar sitres yapsın boşver kocan seni seviyosa orta yolu bulacaktır zaten