Ne olurr Bana Akıl Verin :(( Çok Mutsuzum :((

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve borderline tarafından 4 Ocak 2010 başlatılmıştır.

4 Ocak 2010
    Konu Sahibi : borderline
  1. borderline

borderline Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mafoldumbenmafoldumbenBEN ÇOK BÜYÜK BİR APTALLIK YAPTIM. ANNEMİN SAÇ RENGİNİ ÇOK BEĞENDİM VE 3 GÜN ÖNCE SAÇLARIMI SİYAHA BOYADIM :KK43::KK43: VE MALESEFFF SONUÇÇÇ İĞRENÇÇ ZATENN ESMERİM BERBATT İĞRENÇ BİŞİ OLDU GÖRENN NE OLDU SANA DİYO :KK43::KK43: OOOFFFF ARKADAŞLARR NE OLURR BANA YARDIMM EDİNN NASILL KAHVEYE DÖNDÜREBİLİRİM ? PALETTENİN YOĞUN AÇICII SERİSİ İŞE YARARMI ? ÇOK ÇARESİZİM mafoldumbenmafoldumben

2. 4 Ocak 2010
  3. firuze112

firuze112 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    148
    üzülme canım :gitme: şimdi bak siyah renk başa bela bir renk ondan kurtulmak zor kurtulursun ama saçların zarar görebilir. ama sen zaten çok açık bir renk istemiyorsun yani kahverengi rengi saçına fazla zarar vermeden ulaırsın bence.

palette veya kolestonun açıcısını a. saçına sür, ancak fazla bekletme hafif açılsa yeter sarı olmasını bekleme yasakkelime çünkü bekersen saçların çok zarar görür. sonra açık kahverengiye boya alkisalkisalkis

4. 4 Ocak 2010
  5. brunette_nl

brunette_nl Vanilla Ays Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    kepek sampuani veya arap sabunuyla yika...akitiyormus..tabi ha dedimmi renk degismez...
    senin yerinde olsam hemen acmazdim..ilk gunlerde sac simsiyah olur,yapay durur,birkac kere dene kepek sampuanini yine begenmezsen actirirsin

6. 4 Ocak 2010
  7. borderline

borderline Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Çok teŞŞekkÜr ederımm ılgılendıĞınız ıÇın ınanın Çok sorun yapıyorum bunu bugÜn malum ıŞ baŞı yaptık kımm sorduysaa bÖlee yerın dıbıne gırdım :KK43: hergÜn yıkıyorumm saÇlarımı hatta sabah akŞam :KK43: aksın gıtsın dıee bırdaha sıyah boyaya yan gÖzle bıle bakmam :KK43::KK43: ama korkuyorumda saÇımı yakarım dıe :KK43:

8. 4 Ocak 2010
  9. farbetter

farbetter Canımın İçi.... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm yerinde olsam açıcılara hiç yeltenmezdim..saçların harap olur.siyah zamanla bolca kendini bırakan bir renk..bence az daha dayan iyce aksın sonra bişiler yaparsın..

10. 4 Ocak 2010
  11. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    yıllarca siyah kullanmış biri olarak siyah zamanla akıp gitmez,bencede palettenin yoğun açıcısıyla aç ama çok bekletme ve uçlardan başla diplerin yanmasın biraz açıldığında yıkarsın bir kaç gün boyama sonra açık kumrala boya kahve boyarsan kızılımsı parlama olur ve açık kahvede çok açık değil açık kumral işini görür,bence hafta sonuna kadar hergün beyaz sabunla,şu bildiğimiz banyo sabunuyla yika cuma akşam açıcı yap pazara kadar bekle pazar günüde boya ama o arada fön falan çekme saçına,boyadıktan sonrada düzenli aralıklarla saçına bakım yap baden yağıyla zeytinyağıyla falan saçın zarar görmdene toparlamış olursun ,bir ay sonra kahveye boyarsın renk oturur..

12. 4 Ocak 2010
  13. borderline

borderline Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hepinize çok teşekkür ediyorum opuyorumnanaktan evett hafta sonuna bırakmalıyım cumadan açayım saçlarımı hafta sonu evdeyim nasılsa CADIARZU pazar akşamına boyarımm dediğinizz gibi saçım çok yıpranıcak biliyorum mafoldumben güzell bidee bakım yaptımmı 1 ay süperr zemuszemus..arkadaşlar gerçekten öle rahatlattınızki benii çokk teşekkür ediyorum opuyorumnanaktan öpüyorum hepinizi :nazar:yaşasın :enbuyukkk:

14. 4 Ocak 2010
  15. borderline

borderline Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bişi sölemeyi unuttum beyaz sabunada gerek yok aslındaa malumm hergünn yıkıyorumm normall şampuanla bilee akıyoo sanırsam bölee köpükledikçe grii oluyo o köpükk görmenizz lazımm nasıll mutluu oluyoum :) aksın aksınn cumaya kadarr :) off Allahımm çokk özürdilerim saçıma işkencee yapıyorumm farkındayım ama benn saç özürlüsüyümm inanırmısınz saçlarımı 3 haftada 1 boyayan biriyimm her renge boyadım nerdeyse ama ilk defaa hadii siyahada boyayımm dedimm Allhım boyamaz olaydım :KK43: insanın başına ne gelirse yaa meraktan yada bilmemneden gelirmişşş diyolarla hakkatten doğruu demişler :KK43:

16. 4 Ocak 2010
  17. firuze112

firuze112 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    323
    Ödül Puanları:
    148
    canım saçını açıp boyadıktan sonra resim koy, bizde görelim nasıl olduğunu tamam mı:lepi:

18. 4 Ocak 2010
  19. dijitalkoza

dijitalkoza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım siyah saç çok iyidir,neden bukadar dert ettin anlamış deilim.bi de ben normal siyahı yetersiz bulup daha sert daha koyu olsun diye mavi siyah kullanıyorum.inan siyah öyle anormal duran bi renk deil.esmere de yakışır,beyaz tenliye de.kaşlarından farklı da durmuyordur.neden canını sıkıyorsun ki bu kadar?
    hergün yıka bol şampuanla.akar zaten 10-15 güne.kahverengi oluveriyor hemen. :KK66: