Ne olursunuz yardım edin.......

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve CASIO tarafından 3 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : CASIO
  1. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar ilkdefa bi derdimi yazıcam çk kötüymm 1yıl 7 aylık evliym çalışan bi bayanım evlendigimden beri bi sürü maddi sıkıntı çektimmm altınlarım elimden alındı sustumm.eşim 9 ay çalışmaadıı iş bulamadııı tümgücümle destek oldmm bi sürü maddi sıkıntı yaşadımm.hayalım yuvamın tadını hiç çıkaramadımm.en son olarak maddi sıkıntıdan dolayı 3,5 ay önce kayınvalideme yerleştik 3 aylıgına (herhalükarda evi boşaltacaktık memnun deildkk 3 ay kayınvalidemde kalır kira ödemeyz dhaa rahat kiraya çıkarızdedikk)tam ev bakacakken hamile kaldıgımı ögrendim şuan 1,5 aylk hamileym ve eşim 90 derece döndü ev filan tutamam ev geçindiremem ben sende çalışmayacaksn falan filannnnnnn.çok kötüyüm arkadaşlar demekki ben çalıştıgım için bu yuva dönmşşş.beni sevmedigini sevginini yalaan oldgunu ev tutamayacagını ev geçindiremeyecigni sölüyor ve ben kahroluyorummm.bir insan nasıl budenli deişir ve ben ne yapmalıyım yalvarırımmmmmm destek oln yardım edinnnnnnnn çok çaresizim..........

Son düzenleyen: Moderatör: 6 Mart 2010
  2. 3 Ağustos 2009
  3. CASIO

CASIO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    BEN şimdi nasıl bu yavruyu dünyaya getiriymm nasıl nasıl nasıllllll offf nasılllll

4. 3 Ağustos 2009
  5. xoxzo_35

xoxzo_35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bir kere iş kesin ama kesinlikle bırakmayacaksın. o senin desteğin. yalnız kalırsan ne olacak. bebeği doğuracağını farzedersek onu doğurursan ve eşinle işler yolunda gitmezse nolcak. bi işin olursa her durumda ayakta kalabilirsin. günümüz türkiyenin kadınlarının çoğunun şiddet görmesinin, herşeye katlanmasının yüzde doksan nedeni budur bence. maddi özgürlüğünün ne yazıkki olmaması.

6. 3 Ağustos 2009
  7. _NURUM_

_NURUM_ Guest

canım ya çok ama çok üzüldümm.çok zor bi durum.allah yardmcın olsunn :teselli:

8. 3 Ağustos 2009
  9. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    acaba çocukmu istemiyordu...hamile oldugunu duyuncamı degişti..........
    ayrıca agır laflarda demiş....sevmiyorum diye.........
    keşke hayatınızdaki herşeyi düzene koyupta hamile kalsaydınız..........

eşinle konuştunmu neden böyle davranıyorsun diye.........
    bi kavganız bi tartışmanız oldu.........
    bir insan durup duruken neden degişir

10. 3 Ağustos 2009
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    bunları söylerken ciddimi .
    yoksa bir kızgınlık anında mı söyledi bu sözleri...

12. 3 Ağustos 2009
  13. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bebegı duyunca degısmıs ozaman..
    sakın ısını bırakma sakın derım..bı erkegın elıne helekı sana bu sozlerı dıyen bırının elıne bakamazsın sana bakmazda ev gecındıremem demıs..
    sanırım evlılıg oyun sanmıs esın oyun oynadık bebek oldu ben cekılıyom oyundan..
    hayat bu ona gore olsa gerek baba olcagına ıkı elle sarılıp ustune tıtrıyecegıne bu sekılde tawrı hıc hos degıl pekı merak edıyom sen esıne guvenıyomusun ?..sana ve bebegıne bı gelecek verebılcekmı?..bebegı dogurmayı dusunuyomusun?..

14. 3 Ağustos 2009
  15. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Böyle bi eşden cocuk dunyaya getırerek onunda hayatını riske atmayın....Henuz erkense uzulerek soyluyorum aldırın.....

Bi süre kendı aılenızle yasayın..Duzelme durumu olmassa boşanın...
    Çok kolay yazılıyo farkındayım ama eşinize aylarca siz bakmışsınız...Hamılesınız desteğe ıhtıyacınız olduğu andada karsınızdakı size köstek oluyo.....Bebeği duyuncaa daha cok hayata sarılması sıze destek olması evıne sıkı sıkı baglanıpp ekmegını tastan cıkarması gerekıo :S:S:S

16. 3 Ağustos 2009
  17. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaslar adamm işi bırakcaksın dememıskı....Hamıle kaldın karnın buyuyunce calısamıycaksınn baska eve cıkamayız demıs.....Ben bakamam demıs.... Yanlısmıyım ?????

18. 3 Ağustos 2009
  19. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Bir çok hatayı üst üste yapmışsınız..
    Bari herkesin bir yerlerini yırtarak girdiği memurluk mesleğinden istifa edip de geleceğinizi karartmayın daha fazla..
    Aklınızı başınıza alın..:nazar:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.