ne oluuurrr bana akıll verinn ne yapmalıyım??

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve hlyszr tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

13 Haziran 2009
    Konu Sahibi : hlyszr
  1. hlyszr

hlyszr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar adetim gecikti ve bugün itibariyle tam olarak 3.günümm..normal hep 2-3 gün öne kayardıı fakat geç bile kaldıı..test almaktan korkuyorumm,daha doğğrusu yapmaktan korkuyorum..ama içim içimi yiyorr sizinde tahmin edeceğiniz gibiii:bbo:kafam karıştı..birde yetmiyormuş gibi ,rüyasında beniçocuklu görenler eşimde dahiil olmak üzere,,iyce karıştırdı kafamııı..ama inatla p.tesi gününü beklim diorummm sizce????
    yoksa alıp yapsamda bu işkence bitse mi??? gün geçtikçe dah çok ümitlenirmiyim ??yada gerçekleri unutma Hülyaaa dermiyim kendimee??:1no2::1no2:

Son düzenleme: 15 Haziran 2009
  2. 13 Haziran 2009
  3. tugceeeee

tugceeeee ****AŞIK**** Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım nasıl dayanacaksın pazartesiye kadar.Ben olsam hiç beklemezdim.Yoksa sen bebek istemiyormusunmafoldumben

4. 13 Haziran 2009
  5. gonulll

gonulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.238
    Ödül Puanları:
    163
    bence hemen test yap ikilemde kalma canım...

6. 13 Haziran 2009
  7. esen55

esen55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bak ben sana şöle söliyim.senin aynı durumunu bende yaşadım. hep hayal kırıklığına uğradım ve son olarak dedim ki bu sefer bakmıcam. sonra adet günümde olmadım. ertesi gün yani adetimin 2 günü 1-2 damla kan geldi. aha dedim adet oldum ama arkası gelmedi. ama yine de bakmıcam dedim . ama adet belirtilerim vardı. arkadaşlar tuttular kolumdan zorla beni eczaneye götürdüler test yaptım 2 çizgi çıktı 4 gün geçmişti. mide bulantım ve baş dönmem vardı. çok da erken uykum geliyodu. bi de idrarımın rengi çok koyuydu. yüzümdede adetten 1 hafta önce silvilcelenme oldu. bence sen bi test al bak. belki daha erken olduğu için hemen çıkmayabilir. bende çıktı ama bazılarında 10 gün sonra çıkıomuş. çıkmazsa kanda baktır ne kadar erken öğrenirsen o kadar daha erken doktora gitme şansın olur. inşallah hamilesindir canım. haber vermeyi unutma.

8. 13 Haziran 2009
  9. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım nasıl sabredeceksin pazartesiye kadar ben olsam şimdiye kesin bir test alırdım inşallah hamilesindir boşuna ümitlenmiyorsundur ama sabretme bence bak biran evvel

10. 13 Haziran 2009
  11. glsh85

glsh85 Guest

bende bı an cocuk ıstemıyorsun sandımm

hadı hayırlısı

12. 13 Haziran 2009
  13. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benımde adetım gecıktı bugun 5.gunum bende dayanamadım dun kan testı yaptırdım ama negatıf cıktı benım adetlerım cok duzenıdır hıc bole olmazdı ama halen beklıyorum p tesı ye kadar yıne gelmezse dr a gıdecem,inş sen hamılesındır:Saruboceq:

14. 13 Haziran 2009
  15. hlyszr

hlyszr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

canım ya öğlen yaptım test ama nafile çıkmadııı ama halaa adet durumuda yokk ..ben yine pzartesin bekleyip doktoruma
    gitsem daha ii olacakk..eşimdende fırçayı yedim vallahiii..neden ümitlenip test yapıyorsun diye epeyce tartıştıkkk..

16. 13 Haziran 2009
  17. hlyszr

hlyszr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eğer p tesine kadar olmazsaaa kendimi p tesi sabah doktorda bulucamm..umarım 7 yıl sonun da bir mucize olurr

18. 13 Haziran 2009
  19. hlyszr

hlyszr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

nasıl istememmmm :bbo:7 yıll ya 7 yıll dile kolayyyy...amabu ayki kadarda hiç gecikmediii..tek korkum boşgebelik yaşamak umarım öylebir şey yaşamayızzz..