Ne oluyor bana böyle!! :(((((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve xxTosPikkxx tarafından 25 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : xxTosPikkxx
  1. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kendimi son 1 aydır hic iyi hissetmiyorum.Eskisi gibi gülemiyorum bile.Ailemden uzaktayım.Yurtta kalıyorum ve tek kisilik odam da kendimle basbasayım.:çok üzgünüm:

O kadar cok sıkılıyorum ki yurttan da kimseyi tanımıyorum.Herkes birbirini tanıyor genelde.Bugün dısarıya cıktım cünkü cok sıkıldım.Ama hemen geri döndüm yalnızda birsey yapılmıyor ki.bilmiyorumkismile

Bakıyorum herkes biseyle mesgul.Kimisi annesi,babası ile birlikte.Kimisi arkadasıyla kol,kola magazadan magazaya dolasıyor.O kadar kötü oldum ki.

Yurtta iyice kötü oldum ailem'in yanında olsaydım hic böyle seyler yasamazdım.Babamın en sevdigi sarkıyı dinleyip,hüngür,hüngür aglamaya basladım.senağlama

Yemek yiyemiyorum bir türlü mide problemlerim var.Doktora gittim.Stres,üzüntü yok dedi.Reflüymüsüm.:nazar:

Niye böyle oldum,ne yapsam mutlu olurum bilmiyorum.Can sıkıntısından sacma,sacma seylere sarıyorum.Hep gecmiste mutlu oldugum seyleri düsünüyorum daha cok aglıyorum.senağlamasenağlama

2. 25 Temmuz 2010
  3. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bir donem gecsin, arkadaslar edin..sonra bayramlarda evine donunce yurdunu,ortamini ozleyeceksin, bitse de gitsem diyceksin..

azcik sabir...

4. 25 Temmuz 2010
  5. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Ya okulunda mısın sen, ne yurdu şimdi?

6. 25 Temmuz 2010
  7. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu benim ikinci senem zaten.Vardı bir arkadasım benim cok büyük problemlerimiz oldu.Gönlünü almak icin en kapısına cicek bile bıraktım.Düsman gibi olmak istemiyordum.Düsman degiliz dedi.Olay bu!!

Onun arkadaslarını tanıyordum sadece.Onunla samimiyetim bitince arkadaslarıyla da bitti.Zaten o görüstügünde benide götürüyordu yanında bu kadar bir samimiyetti.

Simdi iyice yalnızım yaz okulunda yurtta 20 kisi bile yok.Cogu dısarıdan gelmis zaten onlarda beraber gelmisler zaten arkadaslarıyla.

Yok,yok bende bir sey var.Tek olsun,bir tane olsun,dostum olsun diye,diye kendimi soyutladım insanlardan.Kendimi bir kisiye endekslersem sonra onun yoklugunda sebek gibi kalırım böyle.:çok üzgünüm:

8. 25 Temmuz 2010
  9. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Aynen öyle.
    Lanet olası yaz okulu..
    :sinifsinif:

10. 25 Temmuz 2010
  11. Sarissa

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Anladım canım ama seninle birlikte yaz okuluna kalan arkadaşın yok mu?

12. 25 Temmuz 2010
  13. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tek kisilik oda tuttum.Zaten kalabalık degiliz herkes arkadasıyla gelmis.Aynı odayı paylastıgım arkadasımla aram bozuldu.O yüzden baskalarıyla bu sene evde o.İlk sene beraber kaldıgımız yurtta,ben simdi yalnız kalıyorum.

Gecen gün buraya geldi ben ona cicek alıp özür dilemistim.Bu sayede aramız simdilik sadece limoni.Cok resmi bir dille mesajlasıyoruz.Oda ben mesaj atarsam cevap veriyor.Mesela aldıgım cicegin bakımının nasıl olacagını anlatan bir mesaj atmıstım.

Tesekkürler yazmıs sadece.Arkadaslarıyla yüzmeye gidecekti.Ne oldu gittin mi dedim.Yok kalkamadık yarın gidecegiz dedi.:nazar:

:çok üzgünüm:

14. 25 Temmuz 2010
  15. Sarissa

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    Boş ver o arkadaşını o zaman, ona muhtaç olduğunu düşünüp havalara girmiş sanki.
    Sen özrünü dilemişsin, yapacağını yapmışsın sıra onda artık.
    Başka arkadaşlar bulabilirsin ama kimse sana gelmiyorsa sen onlara git.
    Yazın okul çekilmez zaten yalnız hiç çekilmez.

16. 25 Temmuz 2010
  17. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148

ben bu yuzden biriyle eve cikmaya oda paylasmaya oldumolasi karsiyim... hep sonunda insanlar birbirinden soguyor...ozellikle cok uzun zamandir birbirini tanimayan insanlar bir araya gelince. benim odam ayri olcak kapimi kapatinca kafami dinleyecegim..karisanim olmayacak. su yazi atlatin, bence yalniz oda size iyi gelecek. yeni arkadasliklar kurarsiniz...yatmaniz kalkmaniz bir olmayinca isin tadi da kacmaz.. insan iliskilerinde hatalarinizin oldugunu dusunuyorsaniz kendinizi gozden gecirin.. ozur dilediginiz arkadasinizla da iletisim kurmaya calismaktan vazgecin...bu kadar isteksizse ustune varmayin. kendinize guvenin biraz. koca okulda tek insan o mu?

18. 25 Temmuz 2010
  19. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Erkek arkadasım yaz okulunda ama ne kadar sevgilim olsa da insan hemcinsine ihtiyac duyuyor.Erkek arkadasım bu sene mezun zaten.
    Biz cok kötü kavga ettik arkadasımla.Benim onun bazı davranısları yüzünden ondan sogumustum.

Sonra kuzenime bir gün msn'den sitem edercesine onun hakkında bir kac cümle yazdım nasıl görmüsse görmüs.Biz kardes gibiydik normalde.Okumasına ragmen bana soguk davranamıyordu mesela.

Araya vize tatili girince ben gec döndüm oda baskalarıyla samimiyet kurdugundan bana soguk davranıyordu ama ben nedenini bilmiyordum.

Anlatınca cok sasırdım.Yanlıs anladıgını anlattım ama sogukluk girdi iste bir kere.Helede yanında baskaları oluncaaa..Hic umursamadı beni.Konusuyorduk ama öylesine gücüme gidiyordu tam üc kere tartıstık her seferinde ben bir daha hic konusmayalım dedim.

En sonuncusunda yaz tatili girmisti iste araya ama okudugum sehire dönünce dayanamadım kendimi suclu hissettim.Böyle birsey yaptım ona mektup falan yazdım.Kaldıgım yurda geldi görseniz eskisi gibi olduk kısa sürede erkek arkadasını anlattı falan.

Giderken sıkı,sıkı sarıldıbilmiyorumkismile

Son düzenleme: 25 Temmuz 2010