Ne söylenir bu durumda bilemiyorum kiii !!!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve lili_26 tarafından 13 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

13 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : lili_26
  1. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar arkadaşıma nasıl teselli vereceğimi şaştım,dert ortağıyım ama nasıl akıl verilir ne söylenir bilemedim,arkadaşım 2 yıllık evli ve bir çocuğu var çok mutsuz olduğunu yaşamaktan nefret ettiğini çocuk olmasa hemen boşanacağını söyledi mutsuz du baştan beri ama son zamanlar eşi eve geç geliyormuş 1 aydır felan aldatma falan yokmuş ama arkadaşlarına takılıyormuş,çocuğun mamamsı bitince alırız alırız deyip almıyormuş hep erteliyormuş,eve para falan zaten bırakmazmış ,dışarı da yalnız çıkarttırmıyormuş beraber çıkma gibi lüksleri yokmuş eve gelmiyormuş,cinsel olarakda 3 hafta ayda bir felan oluyomuş konuşmayı çok denemiş eve işten sonra gel arkadaşlarına takılma merak ediyom haber ver şuraya buraya gitcem diye demiş haber veriyomuş sonra arada bir ama geç gelmeye devam ediyormuş,üzerine gitme umursamıyomuş gibi davran bide öyle dene bakalım dedim çünkü hergün laf çatışması yaşıyorlarmış ne diyeceğimi şaşaırdım çok üzgünüm ne yapılır ki bu durum da ;?:kızgın::uhm:

2. 13 Mayıs 2009
  3. hawana

hawana Guest

arkadaşın bilmeden bi hata mı yapmış acaba eşine karşı...?

4. 13 Mayıs 2009
  5. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayır hata felan yok ortada anlaşamıyorlar sorun adamın eve gelmemesi ve sorumsuzluğu

6. 13 Mayıs 2009
  7. kısaca boşanılır ve insan gibi bir yaşam için ilk adım atılmış olur...sengözlerimebaksanab

8. 13 Mayıs 2009
  9. hawana

hawana Guest

çocuk warmış arada...o biraz zor bi çözüm gibi..çok dayanılmaz bi hal almışsa da artık tek çözüm gibi...

10. 13 Mayıs 2009
  11. glsh85

glsh85 Guest

boşanır demek cok kolay

alsa karsısına konussa dıcem cok defa konusmustur madem öle oda cıksın dısarı .. dıkkatını ceksın adamın bı turlü.

12. 13 Mayıs 2009
  13. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    inanın çok üzgünüm bu evlilikler neden böyle oluyor,yanlış insanlar mı bulunuyor yoksa herkez mi böyle
    evlilik gözümü korkutuyor iyiden iyiye çok zor zorÇok üzgünüm çoook

14. 13 Mayıs 2009
  15. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    esini ihmal etmesi neyse desem bile, cocugunun ihtiyacini da ihmal ettikden sonra yapicak cok bisey yok.

16. 13 Mayıs 2009
  17. EU3

EU3 Guest

çocuğunu umursamayan adam karısınımı umursar!!1
    siz genede pozitif yorumlayın..

18. 13 Mayıs 2009
  19. nur.sima

nur.sima Guest

aynen bende.

adamı alıp karşısına bi güzel konuacak. sert bi şekilde değil ama... elbet adam en azından uyumaya eve geliyodur. sıcak davranarak yaklaşırsa anlar belki laftan odun değilse:kızgın:
    severek mi evlendiler zorla mıkafamçokkarıştı