Ne tatil yasadim be!!!

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve Gxuxlsxuxm Sultan tarafından 30 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Gxuxlsxuxm Sultan
  1. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Öncelikle hepinize merhabalar kizlar, vallaha özlemisim sizleri 4 haftalik tatilden sonra yine aranizdayim sükür.

Nasil bir tatil yasadin Gülsüm diye sorarsaniz vallaha öyle olaylar olduki ahanda böyle
    :1shok: oldum.

Biz üc geliniz ve bu sene hepimiz ayni zamanda türkiyedeydik ben en büyükleriyim ortanca eltimle aramiz iyidir kücügünlede benim bir sorunum yok fakat ortanca eltimle o hic anlasamazlar ondan 6 yas büyük olmasina ragmen ona karsi cok saygisiz davranir yenge, abla demez yani bana dedigi gibi.

6 aylik hamile oldugu halde geldi bir kizi var allah basa vermesin tam bir felaket cocuklarimizi onun yüzünden kucagimizdan birakamiyorduk isirma huyu var kizina sahib cikacagina ben kosturamam bu hal ile onun pesinden cocuklarinza dikkat edin ne yapiyim yani diyordu, hadi tamam dedik tatsizlik cikmasin.

Evde bir isin ucundan tutmadi hamile diye zaten ona bir is birakmiyordum ortanca eltiminde emzikli bebegi var 2 tane cocugu daha var yani anlicagniz gülsüm tatilinin 2 haftasini yemek bulasik camasir vs. vs. ile gecirdi, hadi bunada tamam ben isten kacmam yaparim kimseyede eyvallah etmem ammennah.

Amaaaa simdi gelelim isin aslina ben hep su prensipte yasarim kizlar, bana ve özelikle cocuklarima dokunmayan bin yasasin aksi takdirde ejderha kesilirim yemin ederim.

Yine eltimin o felaket kizi benim kizima vurdu ben her zamanki gibi dag gibi bulasik yikar iken kizimin aglama sesi geldi icerden ortanca eltimde icerde ne oldu güzelim sana dedi kizimda selda bana vurdu dedi, kaynimda kari gibidir kendisi hemen hayir vurmadi ben gördüm aman yenge sen bilmiyonmu bu herseye agliyor zaten dedi, bende geldim hemen mutfaktan aldim kizimi gel kizim herseye aglama dedim, kaynim pesimden geldi ya iste niye hep selda yapiyor ediyor diyorsunuz yapmadi iste yeter artik ya falan filan söylenmeye basladi arkasindan karisi eli belinde ne oluyor burda bakiyim memo kocacim birak ne ugrasiyorsun deyip söylene söylene disari ciktilar.

Ben bu olayi ne kayinvalideme nede esime anlattim, ama eltim hanim yememis icmemis gitti kendi annesine anlatti olani biteni, ve ayricada hic ilgi görmüyorum hic sevgi görmüyorum falan filan diye aglaya aglaya annesine evde ne oluyor bitiyor anlatmis. Anneside geliyor kayinvalideme ulu ortada catiyor kizima ne yapiyorsunuz gibi kayinvalideminde tansiyonu kalkiyor yüzüne vura vura sokak ortasinda aglamaya basliyor kadin o kadar kötü olduki hastaneye götürdüler dil alti hapi ile kendine geldi.

Aksami hepimiz evdeyiz kimse eltime demiyor niye böyle yaptin ettin diye ücümüze catiyor görümcem benim annemi üzüyorsunuz ne oluyor böyle falan filan diye, artik dayanamadim görümceme bana bak kimle sorununuz varsa ona catin sahsi konus beni araya katma dedim.

Bütün bu yaptiklarindan sonra hic birsey olmamis gibi herkez onunla konusuyor ilgileniyor hatta Valide hanim onu sinirden hastanelik ettigi icin ödüllendiriyor ve ona hamilelik kiyafeti bile aliyor ama düsünmüyor benim iki gelinim daha var bari surdan birer t-sörtde onlara alayim.

Yani kizlar biraz uzun oldu ama bu sene yasadigim bu olay bana yine sunu kanitladi

Iyimisin, beceriklimisin, güzelmisin hic kiymetin yok, :1no2:

Cirkef ol, cazgir ol, yalanci düzenbaz fesat ol bak nasil kiymete biniyorsuna.s

Yaaaa iste böyle kizlar gülsümün tatil anilari:roflol:

2. 31 Temmuz 2008
  3. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    önceliklen hoş geldin canım:)benim bildiğim tek şey var kim ki bildiğini yapıyosa başkalarının ağzına tükürüyosa onun şansı var insanlar içinde,kimiside yapar yapar kıymeti bilinmez,bu kadarrr!!!

4. 31 Temmuz 2008
  5. erenimm5

erenimm5 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    "Cirkef ol, cazgir ol, yalanci düzenbaz fesat ol bak nasil kiymete biniyorsun"

nasıda güzel söyledin öyle..ağzını öpeyim..!!!!!!!!!!!!

6. 31 Temmuz 2008
  7. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    aboooww o kalabalikla ayni evdemi kaldiniz:1shok:

hem sen bence tatile gidim derken iyice bunalmissin gibi geldi a.s :p
    hosgeldin tabi bu Arada a.s.

8. 31 Temmuz 2008
  9. jeyloo

jeyloo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Evet canim bu konuda cok haklisin , nekadar kötü olursan okadar etrafinda yalaka oluyor, acaba neden onlari daha cok bozarsin diyemi, korkuyorlarmi yoksa kiymetemi binioyrsun hic anlamis degilim.
    Benimde basima geldi gecen tatilimde, hemde kendi babam baskasini hakli bulup beni disladi hemde hic sucum yokken,
    ama bana okadar dokundu ki yaptigi hareket ve tavir hala aklima geldiginde gözlerim doluyor, bu senede yüzüne carptim artik dayanamadim,
    cünkü olayin farkinda artik ve simdi beni hakli buluyor, ama kendinede ayni kisi tarafindan terbiyesizlik yapilinca beni anladi ve simdi vicdani rahat degil, bende bu sene bunlari yüyzüne carptim, yani ben senin kizinken sen benim hakli olup olamdigimi görmek istemedin veya sormadin, ama sana haksizlik yapilinca simdi hersey degisti, neden basina gelince anliyorsunda, bana inanmiyorsun ???
    Bumu senin babaligin, cok gücüme giden seyler olmustu.
    O yüzden en iyisi cok aileden birileri varken gitmiceksin izine, ama hep olmuyor iste.
    Aman cok kötü ne özlemle gidiyoruz neler oluyor bazen yani ha.

10. 31 Temmuz 2008
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Vallaha kizlar sadece ve sadece o karnindaki sübyana dua etsin yoksa yapardim onu ve kari kilikli kocasinida o bicim ama iste hamile oldugu icin tutum kendimi.

Benim en cok zoruma giden sey kayinvalidemin yaptigi bütün bu olanlardan sonra yinede hicbirsey olmamis gibi davranmasi ve birde kalkip ona sanki gönlünü alicak birde hamilelik kiyafeti almasina sok oldum, ne olurdu bana ve öbür eltimede birer t-sört al kac paralik seyki???

Ya insanlari anlamak mümkün degil ya da bende bir tuhaflik var:uhm:

12. 31 Temmuz 2008
  13. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.659
    Ödül Puanları:
    163
    Anaaaa :1shok: bacım sen nerde memursun söyle hemen tayin istiycem oraya. Yaaaa inanamıyorum 60 gün iznim var kavga, dövüş ve tehditle ancak 19 gününü alabildim. 4 haftaaa haaaaaaaaaa :1shok: kıskançlıktan çatlayacağım şimdi.

14. 31 Temmuz 2008
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ay canim benim ya ben almanyadayim, ve su an dogum izinindeyim gece gece güldürdün beni allah razi olsuna.s.

16. 31 Temmuz 2008
  17. Emine

Emine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    gülsüm sultan caim önceikle sende hosgeldin, anlasilan tatilin baya bir heyacanli gecti....
    bende 1 hafta önce geldim ama bu defa biz biraz gezdik cok sükür, hep kayinvalidemgillerde degildik...
    ama birkac günüm orada gecti, iyiler hoslar ama beraber yasamadigimiz icin onlarin huylarina sularina alismak zor oluyor....
    benimde simdilik 3 tane eltim var , n kücük olan türkiyede ....biri benim kendi kizkardesim onlarda bugün yola ciktilar arabayla simdi herhalde sirplardadirlar...onunla tatil yapmak isterdim cünkü kizkardesim beni anliyor,bir tane daha eltim var oda senin en kücük eltin gibi" Cirkef ol, cazgir ol, yalanci düzenbaz fesat ol bak nasil kiymete biniyorsun"
    aynen öyle cok sükür oda tatile 9.ayda gidiyor....
    yani anliycagin kendini yanliz hissetme sakin ............üzme canini unut gitsin insaallah seneye ayri zamanlarda tatilinizi yaparsiniz.....
    biraz fazla oldu galiba....kusura bakmayi arkadaslar.................

18. 31 Temmuz 2008
  19. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    Cirkef ol, cazgir ol, yalanci düzenbaz fesat ol bak nasil kiymete biniyorsun
    KESİNLİKLE KATILIYORUM