Ne umdum ne buldumm :(

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve PastelBoya tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : PastelBoya
  1. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bu an icin gün sayıyordum evime gidecegim diye o kadar mutluydum ki cuma günü son sınavım aksam 7'de bitti .. Gece yarısı bindim otobüse sabah babam karıslayacaktı .. Arayıp gelemeyecegini söyledi sehir dısına gidecek sanıyordum ama isyerine gidicem mal yüklenecek dedi .. Sabah sabah ne malı ve cumtesi günü ???

Ama üzerinde durmadım teyzem enistem almaya geldi beniii .. Sarıldım mutluydum cünkü en son 2 ay önce görmüstüm .. Babam neden gelmedi diyorum kimse bisey demiyo isi varmıs diyor .. Ya sabah sabah ne isi var bisey mi var dedim iste o an teyzem '' nil kızım babaanneni kaybettik '' dedi ..
    O an ki saskınlıktan saca sapan sorular sordum .. Benim sınavıma girmeye bir saat kala vefat etmis ..

Meger 21 gündür yogun bakımdaymıs .. Ben gittigm de yatırmıslardı hastaneye cigerleri enfeksyon kapmıs ..Ama iyiydi son 21 gün fenalasmıs ve yogun bakıma almıslar .. Babam yogun bakımdayken görmüs bir kere tam cıkarken elini bi tutmus anne cıkarıcam seni burdan demis babaannem kafasını sallamıs tamam anlamında mafoldumben

15-16 snedir felcliydi ..Gecen senede yüzüne vurmustu felc ve konusamıyordu.Herkesten cok dedem baktı yemek yaptı,altını aldı .. Ama 2 aydır dedem de kötü babaannem hastaneye yatırıldıgından beri .. Zayıflamıs yemek yiyemiyor .. Hastaneden cıkarıp eve getirmisler .. Sonrada kardesi abi basın sagolsun yengemi kaybettik demis .. Sasırmıs hıckırıklarla aglamıs babacım da dayanamamıs o an ..mafoldumben

Halamlar o aksam babaannemin esyalarını paylasmıslar ..!!:1shok:
    Cenaze günü de aglıyorlardı ama öl mü demediler yüzüne, bıktık mı demediler az aglatmadılar .. halam 2 ev kadar yakınken 5 gün ugramadıgı oluyordu dedem gitmediklerinden annemi cagırıyordu 2 vesaitlik yoldan. :1no2:

21 yasındayım ilk defa 1.dereceden bir akrabamı kaybettim ve dayanamıyorum resmine bakıyorum.Nasıl olduysa 2 ay önce foto cekmistim onu .. Ölümden cok korkuyordum zaten simdi hic aklımdan cıkmıyor durup,durup benim babaannem öldü mü simdi diyorum .. bilmiyorumkismile

Ziyaret etmeyi hayal ederken ,hic göremedim ve göremeyecegime yanıyorum .. Herkes en azından cenazesine yetistin diyor götürdük kırklareline bıraktık .. :1no2:
    Üvey anne elinde büyümüs cok cekti babaannem :çok üzgünüm:

Kabullenemiyorum istee ..:gitme:

2. 11 Nisan 2010
  3. GAMZELXIX

GAMZELXIX UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ALLAH sabırlar versin.mekanı cennet olsun..
    ölüm çok zor,bende babamı kaybedeli 3 yıl odu,ama özlemi bir an olsun dinmiyor:KK43:

4. 11 Nisan 2010
  5. burberry87

burberry87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başın sağolsun..

Çok zor, kabullenilmesi imkansız şimdi ne söylense boş ne acın hafifler ne an olsun çıkar aklından, gittiğine mi yanasın onsuz kalmana mı, şairinde sölediği gibi her ölüm erken ölüm, her ölüm ansızın ben geldim diyor sense olanları elin kolun bağlı izliorsun..

Zaman en ii ilaç derler doğru, unutmuyorsun sadece alışıyosun yokluğuna, acında hafiflemiyor belki ama hala anlatabiliorsun ona içinden geçenleri ve o hala aynı merhametle dinliyor miniğim dediği torununu, gece gece hatırlattın en kıymetlimi kaybedişimi, Tanrı yardımcımız olsun hepimize dayanma gücü versin:KK43:((

6. 11 Nisan 2010
  7. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Başın sağolsun tatlım Allah onu kurtarmış çok çekmiş zavallıcık yazık o buradaki çilesini doldurdu gitti.
    Allah geride kalanlara sabır versin...
    Ben de geçen sene babaannemi kaybetmiştim ve benim de halam babaanneme çok yaptı kadın onun yüzünden öldü diyebilirim.
    Annesine neler yapmıyordu ki ve babaannemden sonra hem yazlığına hem evine el koydu, evdeki tüm eşyalarına dahil.
    Hiçbirimizi yaklaştırmadı ve eşyalardan kafasına göre her şeyi çöpe attı ben 1 tane hatıra diye tespih alacaktım... Halam elimden çekti aldı gerek yok diye.
    Bizim de başımızda böyle cadı bir hala var...
    Tek değilsin diye anlatmak istedim.
    Acına ortağım inan geçen sene yaşadıklarım aklıma geldi inan babaannemi hala özlüyorum...
    Allah tekrar tekrar sabır versin.

8. 11 Nisan 2010
  9. melisdeniz

melisdeniz ıkı erkek annesı :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    başınız saolsunnnn...sabırlar dilerim..

10. 12 Nisan 2010
  11. parlayanyildizim

parlayanyildizim kalbisinin Not defteriyim Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    .

basin sag olsun canim, Allah mekanini cennet eylesin Allah sizlerede sabir versin canim
    bende cok yakinimi kaybettim, seni cok iyi anliyorum

12. 12 Nisan 2010
  13. MoR.

MoR. Geçkalmışlık hissi... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Olum acisi nedir cok iyi biliyorum arkadasim.
    Unutamiyorsun elbette ama bir zaman sonra kabullenmeye basliyorsun cok zor olsada..

Babannenin mekani cennet olsun insallah.
    Allah sana ve ailene sabir versin.

14. 12 Nisan 2010
  15. fascination

fascination Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    başın sağolsun...

16. 12 Nisan 2010
  17. giz09

giz09 Muffinim geliorrr Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Başın sağolsun
    Allah sabır versin

18. 12 Nisan 2010
  19. Carna81

Carna81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Bende 1 sene önce dedemi kaybettim, ilk defa bir yakınımı kaybettim.Ben kendimi bildim bileli dedem hep vardı,altlı üstlü otururduk.Evlendim gittim yine evim yakındı 1 gün görmesem diğer gün kesin görürdüm.Hiç bir şeyi yokken ufak tefek ağrıları dışında Bir gün hastahaneye kaldırdık, 2 gün sonra kanser teşhisi kondu yapılıcak bir şey yok, hemen hemen bütün organlarına yayılmış dendi.4 gün sonra hastahaneden çıkardık çıktığı gecesi evinde 1 gün kalamadan vefat etti canım dedem, meğer can vermek için evini, yatağını bekliyormuş,zaten ambulansda eve getirirken can bile veriyormuş ambulans şöförü dua bile okumuş başında.Allahın sevgili kuluymuş kanser ağrılarını fazla çekmedi,o kadar çabuk geliştiki herşey 1 haftada dedemi kaybettik.Yaşlıdır dediler (82)ama maaledef ateş düştüğü yeri yakıyor.

Bir yakınını kaybettikten sonra inanın hayata farklı bakıyorsunuz.Ailenizin kıymetini daha iyi anlıyorsunuz, sonra onları kaybetme korkusu.Senide çok iyi anlıyorum gerçekten çok zor.1 sene geçti benim canım dedemi düşünmedim 1 gün bile yok.Allah sana sabır versin arkadaşım, başın sağolsun.Şu 3 günlük dünyada sevdiklerimizin, Ailemizin kıymetini bilelim.Öldükten sonra ahh ahh vah vahh demek kar etmiyor.