ne yapabilirim bilgisi olan paylassın lütfeennn:((

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve hzenbil tarafından 30 Nisan 2008 başlatılmıştır.

30 Nisan 2008
    Konu Sahibi : hzenbil
  1. hzenbil

hzenbil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya arkadaslar benım bebegım cok kusuyo 6 aylık ek gıdaya baslamıstım cok kustugu ıcın bıraktım az ve sık emzırıyorum ne yerse hepsını cıkarıyo ne yapıcam bılmıyorum sasırdım kaldım valla acaba sütümmü yaramıyo offffffff yaaaa senağlama senağlama

2. 30 Nisan 2008
  3. littlefairy

littlefairy 16.09.07nilmelek doğdu Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canımcım bence doktora göster derim. bebeklerde olabiliyor bu durum hatta onun için özel mamalar bildiğim kadarıyla bazı bebklerde kapakcık zayıf oluyormuş. göster derim ben
    sütünün yarammasıyla ilgisi yok boşuna üzme kendini. ama bir an önce önlemi alınmalı canım

4. 30 Nisan 2008
  5. hzenbil

hzenbil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    doktora getırdım muane ettı hıcbır sorunu yok dedı ama felaket kusuyo doktorunumu degıstırsem kafayı yıycem vallaa az kaldı

6. 30 Nisan 2008
  7. littlefairy

littlefairy 16.09.07nilmelek doğdu Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    doktoru değiştirebilirsin.istanbuldaysan medical park erdem beyi tavsiye ediyorum ben memnunum

8. 30 Nisan 2008
  9. hzenbil

hzenbil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet ıstanbuldayım avrupa yakasında bahcelıevlerde. acıkcası ben ıstanbulun acemısıyım evlenınce geldım dogru durust bır yerı bılmıyorum dedıgım gıbı en ıyı degıstırım canım ılgılendıgın ıcın cok tesekkur edermm cok sagol yaa

10. 30 Nisan 2008
  11. husel

husel er:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    canım bencede doktor değiştir
    bildiğim kadarıyla bu gibi durumlar doktorum açıklamıştı ama epey zaman oldu ama aklımda kaldığı kadarıyla bağırsak geçişlerinde minicik bir yerde darlık oluyormuş bu da bebeğin kusmasına neden oluyormuş basitbir operasyonla halledilebiliyor demişti
    kızımda çok kusardı ama şükür bizde bir sorun çıkmadı ama tedbirliolmak adına baktırmakta yarar var

12. 30 Nisan 2008
  13. giznur

giznur GİZem ve ELvin'İN ANnesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu durum çok bebekte karşılaşılaşılıo. yemek yedirir yedirmez yatırma canım. bebek reflüsü olabilio .. buda mide kapağının bozulmasına sebep oluyo ..böylece kusma olur .birde verdiğin ek mamanı değiştirmeni tavsiye ederim ....düzelmesse başka bi dr a götür canım umarım en kısa zamanda düzelir ..

14. 2 Mayıs 2008
  15. gxuxlen yxuxz

gxuxlen yxuxz evimizin uğur böceği Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim komşumun bebeğide sürekli kusuyodu kucağımıza almaya korkuyoduk şimdi 9 aylık kusması kesildi bazı bebeklerde öyle olurmuş bi zaman sonra kesilir demiş dokdor ve kesildi şimdi iyi rahatça sevebiliyoruz merak edme önemli bişey olduğunu sanmıyorum fazlasını kusuyodur

16. 2 Mayıs 2008
  17. zeytin81

zeytin81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    üç tane kızım var .8-4-2 yaslarında ve ben üçündede aynı sorunu yasadım.insan gerçekten tereddütte kalıyor acaba önemli bir sorunmu var diye.doktora götürdüyseniz içiniz rahat olsun.benim kızlarımda 9 aylık olana kadar kustu sonra kendiliginden geçti..

18. 2 Mayıs 2008
  19. hzenbil

hzenbil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar hepınız sagolun yaa valla ıcım rhatladı bıraz burda doktora gıtmekte sorun dedıgınız gıbı ınsallah bıseyı yoktur