Ne yapacağım ben bu Burunla. 1 Sene oldu. 2 Profil hâla farklı?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve _Bahar tarafından 1 Nisan 2009 başlatılmıştır.

1 Nisan 2009
    Konu Sahibi : _Bahar
  1. _Bahar

_Bahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ve ben tam 1 yıl önce ameliyat oldum ve iki profilim coook farklı iki taraf ta iğrenç olsaydı bu beni üzmezdi yani tamam üzerdi de az üzerdi ama iki profil bu kadar farklı burnum eğri cok üzüyo beni ama doktorumun söylediğine göre burun ucumu cevirmiş en gec sağ profilim iyileşicekmiş sağ taraftaki şişi anlatabilmek için

Son düzenleme: 13 Nisan 2009
  2. 1 Nisan 2009
  3. masummasal

masummasal Guest

canım öncelikle geçmiş olsun,fotolar çok parlak,ben detaylı göremedim,haliyle bişeyde anlamadım,bende 1.5 ay önce ameliyat oldum ve hala ödem var...bildiğim kadarıyla burun son şeklini 1.yılda alıyor,1yıldan sonra değişirmi bilmem,sana tavsiyem bu durumu bir doktora mail at,sağlıklı bir bilgi alırsın,,inşallah düzelir canım,tekrar geçmiş olsun :teselli:

4. 1 Nisan 2009
  5. _Bahar

_Bahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cok teşekkür ederim şimdii mail atıcam bi kaç doktora

6. 1 Nisan 2009
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnmmm üzülme bence iyi duruyor burnun..sen kafana takmışsın ondan dert ediyorsun..resimler çok parlak oldugundan egiklik varsa bile anlaşılmıyor..üzülmeee gerçekten yüzüne yakışmış...

8. 1 Nisan 2009
  9. _Bahar

_Bahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında belli olsun diye gün ışığında cektim amaa var anormallik :KK43: yinede teşekkür ederim

10. 5 Nisan 2009
  11. isaura123

isaura123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Üzmek istemem ama estetik ameliyat geçirmiş bir burna benzemiyor.. tabi estetik olduğu belli olmasın demiş olabilirsin ona bir şey diyemem.. keşke eski halini de koysaydın da ne kadar değişmiş anlasaydık... burun ucun aşağı bakıyor sanki canım... sakın üzülme, üzül diye söylemiyorum, gördüğümü söylüyorum ve senin de burnunda beğenmediğin bu sanırım. Bir de şu var insanın yüzünün sağ yarısı ile sol yarısı asla benzemez... buna burun da dahil. Yani ameliyatsız çok kusursuz bir burun bile sağ profilden ayrı, sol profilden ayrı görüntü verir.. Sen yine de biraz daha net fotolar çekerek estetik doktarlarına yolla, onlar analiz ederler.. bakalım ne diyecekler.. Çok geçmiş olsun canım.

12. 6 Nisan 2009
  13. honey86

honey86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim gecmis olsun.. Bende bugün bir hafta önce burun estetigi oldum... Hala bantli üstü ama cok güzel duruyor :) Bencede bir baska doktora göstermelisin burnunu... Arkadaslar doktor secimi gercekten cok cok önemli! Ben cok arastirdim, ve en dogru doktoru buldum diye düsünüyorum.. Darisi burun estetigi olmak isteyenlerin basina...

14. 9 Nisan 2009
  15. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aradaki farki gorebiliyorum, yaniliz burunda hatta insanin yuzunun bir tarafi digert arafiyla asla esit degildir.
    burnun oncedende (estetik olmadan) muhakkak farkliydi estetikten sonrada daha dafarkedilir bi sekil almis olabilir.. yada odemi bi tarafin daha gec iyilestigi icin yada burnun obur tarafina oranla degisik igilestiginden dir.
    yanliz bi arkadasinda dedigi gibi burnun ucu kalkik olmadigi icinde sevmemis olabilirsin..

ameliyat olacagin zaman doktoruna ucunu kaldirmamasinimi soyledn? negibi degisiklikler istedin burnunda? negibi islemler yapildi? belki oradan anlayabiliriz problemi.

16. 13 Nisan 2009
  17. _Bahar

_Bahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    herkezee yorumları için teşekkür ederim :KK43: ama burnumda ödem yokmuşş deri altı yağlanması mı ne varmışş o yapıyomuss böyle öff napıcam ben :S

18. 13 Nisan 2009
  19. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaglanmanin oldugunu teshis eden doktorda sanirim bunun gecici olup olmadigini yada neyapman gerektigini de soylemistir umarim ?