Ne yapacağım ben şimdi ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ozge77 tarafından 22 Ekim 2010 başlatılmıştır.

22 Ekim 2010
    Konu Sahibi : ozge77
  1. ozge77

ozge77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar öncelikle şöyle başlamak istiyorum. 2senedir bir sevgilim var 2gun sonra dogum gunuydu kendisi askerde. Ama bugun alkol kullandıgnı ögrendim. Bana 1 kere kullandıgnı ve dahada kullanmıcagnı söylemişti.Bnm bu konuda ne kadar hassas oldugumu biliyo. Ve bize göre böyle şeyler ters bunuda bılıyo. Bana hep yalan söylemiş ve benı kandırmış. Bu yuzden bende ayrıldım. Ama bana sadece donuk bi ' tamam içmemeye çalışırım dedi'. Kendisi haksız oldugu halde hiç ayrılmamaya çabalamadı. Pişmanmısın dedigimdede hayır değilim dedi. ben napcm şimdi :çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 22 Ekim 2010
  3. Meg

Meg ⓚeditör Editor

Beğenildi:
    14.301
    Ödül Puanları:
    388
    bilincini kaybetmeyecek şekilde,
    arada sırada bi iki kadeh içilmesinde sakınca yok sanırım..
    bence yani.....

4. 22 Ekim 2010
  5. ozge77

ozge77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ama ben istemiyorum benden dhamı önemli?

6. 22 Ekim 2010
  7. bebusum

bebusum Artık Daha İyiyim... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    Ne var ki bundan abartıp her gece her gece içmiyorsa buda onun zevki demek ki çok da abartılacak bir durum göremedim..Ama sanki sırf siz istemiyorsunuz diye içmesin ve sizi dinlediğini belli etsin diye diretiyorsunuz gibi geldi bana :1ninca:

8. 22 Ekim 2010
  9. ozge77

ozge77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Hayır bize göre ters :S

10. 22 Ekim 2010
  11. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende sevgilimin içmesini istemiyorum ama senede 1 veya 2 kez çok samimi olduğu 1-2 arkadaşıyla içiyor o da kendini kaybetmeyecek kadar az bi şekilde. böyle olunca da ses etmiyorum. içme desem beni dinlemicek biliyorum. benden öncede bu böyleymiş kalkıp beni dinliceksin diye diretemem çünkü her zaman yaptığı bir şey değil. arkadaşlarını da tanıyorum öyle kötü kişiliklerde insanlar değiller. kaldı ki aşırıya da kaçmadı hiç bir zaman.

bence sen hırs yapmışsın seni dinlemedi diye. üstüne gitme. bir kere içtiyse böyle takılma ama sık sık tekrarlarsa aşırıya kaçarsa o zaman sorun var demektir.

12. 22 Ekim 2010
  13. bulancak28

bulancak28 Sosyologia Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153
    alınma ama bence dünden razıymış ayrılmaya.
    baksanıza çaba bile göstermedi diyorsunuz
    ben de istemem açıkçası sevdiğimin alkol gibi şeyleri içmesini.size hak veriyorum da size
    merak ettim askerdeyken nasıl içmiş,olur mu öyle şey ne bilim aklıma takıldı

14. 22 Ekim 2010
  15. Fides_

Fides_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aslında bende merak ettim askerde nasıl içmiş

16. 22 Ekim 2010
  17. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim hic caba sarf etmediyse yok ayrilmiyalim ben sensiz yapamam gibisinden.., ozaman bu alkol meselesi tek bahane bence ,... seviyorsa zaten ayrilmazdi.., belkide (lüften kusura bakma seni kirmak istemem) biliyordu size göre ters olacagini, en iyisi söylimde ayrilalim desin hem bahane olmus olur öylece kurtulurum diye düsündü CADIARZUkafamçokkarıştı yani bilemiyorum canim , aslinda birsey olmaz apartmadigi sürece.. 1-2 kadeh icse arada bir, ama senin ailene göre tersse ozaman ben birakacagim icmicem senden önemli degil seni istiyorum ben sensiz yasiyamam gibi seyler demesi gerekirdi .. ama bu resmen bisey dememis oh ayrildik gibisinden hic caba sarf etmemis.... enteressan yani.. CADIARZU

18. 22 Ekim 2010
  19. bulancak28

bulancak28 Sosyologia Üye

Beğenildi:
    229
    Ödül Puanları:
    153
    düzeltme yaptım:)