Ne yapacağım ben :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gamzeleyy tarafından 18 Kasım 2008 başlatılmıştır.

18 Kasım 2008
    Konu Sahibi : gamzeleyy
  1. gamzeleyy

gamzeleyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    arkdaşlar ne olucak böyle artık kafayı yedim kısmetse 27 haziranda düğünüm olucak ve bir süredir bayagı bir boorcumuz birikti nişanlımla bir ay küs kaldıgımız dönemde ödeme yapmammıs bende yapmadım aldıklarımız birikti ödeyemedik simdi üstüne bide salon falan tutuluyor aillerimiz de eminim YARDIM ETMEK İSTER AMA HERKES COK SIKIŞIK...care bulamıyorum ya fikir verin bana yansıtmak istemesemde cok kafama takılıyor işime adapte olamıyorum ne yapıcam artık ya bir iki ay ek iş yapmam lazım ama ne yapabilirim eve iş alınıyormus nerden alınırı b,lmiyorum ki ... ya bilen varmı yada bu durumda olan ...
    zatend üğün salonuda pahalı .. ama birkez evlniyroum ya...:KK43:(((((((((
    heyecanımı bile yasayamıyorum off:KK43:

2. 18 Kasım 2008
  3. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.670
    Ödül Puanları:
    163
    Öncelikle hayırlı uğurlu olsun canım, inşallah Allah tamamına erdirsin.
    Malesef borçsuz evlenmek bu devirde hayal oldu. Ayrıca nişanlın bu konuda nasıl bir çaba gösteriyor merak ettim. Senin şu anda ek işle değil, evliliğinin detaylarıyla uğraşman lazım. Bırak maddi yönünü nişanlın halletsin. Zaten yeterince maddi destek oluyormuşsun.
    Düğün öncesi moralini bu kadar bozma. Dediğin gibi insan bir kere evleniyor ve bu güzel günleirde sıkıntıyla geçirme.

4. 18 Kasım 2008
  5. EU2

EU2 Guest

canım seni en iyi ben anlarım çünkü ablamda 4 aylık gelin ve onlarda böyle sıkıştı her aşamalarında ben yanlarında oldum herşeylerini biliyorum ailelere bişi yansıtmamak için onlar çözümü evlilik kredisinde buldular sizde evlilik kredi çekseniz canım ?? Olmazmı??

6. 18 Kasım 2008
  7. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Küs kaldınız diye ödeme yapmamanız çok garip...Neden böyle bir şey yaptınız ki?

8. 18 Kasım 2008
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Allah tamamina erdirsin!! Insallah hayalindeki gibi olur hersey!!:Saruboceq:

Sana bir abla tavsiyesi güzelim ister kulagina küpe et istersen takma..:nazar:

Sakin ama sakin kendini bir erkege cok becerikli cok hamarat, her isin üstesinden gelen, herseyi yapan eden kosturan kadin olarak gösterme...:kahve:

Emin ol, simdi böyle yaparsan ilerdede bunlari düsünmek zorunda olan kosturan sen olacaksin...Birak o kafasina taksin!!şutarafagitti

Hem illaki hersey hemen dört dörtlük olacak diye birsey yok, bir ay birini diger ay digerini alirsiniz:teselli:

10. 18 Kasım 2008
  11. gamzeleyy

gamzeleyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkü ederim öncelikle arkdaşlar nişanlımda caba gösteriyor fazla üstüne gitmk istemiyroum ikimizde bunalmıs durumdayım biz bütcemizi bir tutuyoruz kazandıgını bana getiriyor saolsun beraber ödemlerimizi yapıyorduk ama iki ay önce bir ayrılık yasadık bi bunalıma girdi maalesef allaha sükür o günlerden eser kalmadı ama suan maddi acıdan toparlanamıyoruz o yüzden ek bişey arıyorum .. ayrıldıgımızda ikimizde kendimizi düşünmekten ödemeleri atladık desem yeri .. ben cok rahatsızlandım oda aynen öyle ... toparladık ama tek maddiyat kaldı onu da iki ay ek işe tamamlarım diye düşünüyorum ama ne yapabilirim bilemiyorum

12. 18 Kasım 2008
  13. canım her şeyi de almak düğün yapmak zorunda değilsiniz ki ilk kez asayacaksın ve bir kez belki haklısın ama stres yapacagına bazı şeyler de eksik olsun bu kadar borca girmeseydin keşke..zamanla alırsınız toparlanıp yoksa paranız açılmayın derim ben ayagınızı yorganınıza göre uzatın da sonra cicim aylarınız borç kavgasıyla geçmesin.

14. 18 Kasım 2008
  15. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle Allah mesut etsin.
    küsken ödemelerinizi yapmayacak kadar kendinizi koyvermenizi anlayamamakla beraber daha saçma bulduğum bir şeyi söylemek istiyorum.
    ben bir kere evleniyorum her şeyin en iyisi olsun mantığını anlamıyorum.tamam gelinlik güzelinden olsun.insanın içinde uhde kalan şeylerden biridir sanırım.
    ancak bunun dışında her şey ayağınızı yorganınıza göre uzatarak yapılabilir.
    herşeyin en iyisi olsun diye borç altına girip hem nişanlılığınızı hemde düğün sonrası en güzel günlerinizi aylarınızı borç ödeme telaşıyla geçirmenin bi mantığı,anlamı yok.
    bence eşyalarınızı tam almadıysanız bazılarını eksik bırakarak tasarruf edebilirsiniz.daha sonra tamamlarsınız.
    düğün salonunuda daha uygun bi yerde ayarlarsanız sanırım baya rahatlarsınız.

16. 18 Kasım 2008
  17. katılıyorum sana:lepi:

18. 18 Kasım 2008
  19. SENACE

SENACE Guest

KROM AYNI BENİM KAFADANSIN.
    GELİNLİK BİRKEZ OLUR FOTOĞRAFÇI BİRKEZ OLUR.
    AMA TV. KOLTUK TABAK ÇANAK HEPSİ ZAMANLADA OLUR.
    EVLiLİK KREDİSİNE DE KARŞIYIM.
    ASLINDA HEMEN HEMEN TÜM KREDİLERE KARŞIYIM.
    SAĞLIK HARiÇ DİĞER HERŞEY HESAPLANARAK ADIM ATILMALI.
    YOKSA HERTÜRLÜ HALiMİZE GEÇMİŞ OLA...